Ja
JAJAJAJAJA
Ja
Sündmused
Ja
JAJAJAJA
Ja
JA
  JA Eesti
Ja
Aasta Ettevõtlusõpetaja
Ja
Aasta Mentor
Ja
Vägev Vilistlane
Ja
Euroopa õpilasfirmade võistlus 2014 Tallinnas
Ja
Aastaplaan
Ja
Eesti õpilasfirmade laat
Ja
Konverentsid
Ja
Olümpiaad
Ja
Suvekool
Ja
Ettevõtlusnädal
Ja
Võistlused
Ja
Creatlon
Ja
Tulemused
Ja
Meeskonnamängu ülesanded 2016
Ja
Võistkonnad 2016/17
Ja
Kokkuvõte viktoriinist
Ja
Viktoriini tulemused
Ja
Creatlon 2015/16
Ja
Creatlon 2014/15
Ja
Creatlon 2013/14
Ja
Creatlon 2012/13
Ja
2012/2013. a võistkonnad
Ja
Kokkuvõte viktoriini vastustest
Ja
Meeskonnamängu ülesanded 2013
Ja
Tulemused
Ja
Viktoriini tulemused
Ja
Meeskonnamängu tulemused
Ja
Reklaami- ja ettevõtlusmuinasjuttude võistlus
Ja
Creatlon 2011/12
Ja
Uurimistööde võistlus
Ja
Ettevõtlusmuinasjuttude võistlus
Ja
Reklaamivõistlus
Ja
TITAN
Ja
Eesti parim õpilasfirma
Ja
Eesti parim minifirma
Ja
Simulaator 7 võistlus

Viktoriini tulemused

Ja

E- viktoriin 8.-9. klasside õpilastele toimus 4. oktoobril 2012. Sellest võttis osa 1161 õpilast 83st Eesti koolist. Alltoodud tabelis on toodud kuni 16 punkti 31-st saavutanud osalejate tulemused.

Viktoriin on ettevõtlusmängu Creatlon esimene osa. Mängust osavõtmiseks tuleb registreerida oma meeskond SIIN. I etapi tulemusena läheb arvesse parima meeskonnaliikme tulemus.

 
 
Perekonnanimi Eesnimi Kool Punkte/ maks 31
1 Vellama Vivian Aravete Keskkool 30,00
2 Kalde Andre Tallinna 21. Kool 30,00
3 Karner Elisabeth Tallinna 21. Kool 30,00
4 Palm Andreas Gustav Adolfi Gümnaasium 30,00
5 Aamisepp Anna Gustav Adolfi Gümnaasium 30,00
6 Annuk Johanna-Riinu Aravete Keskkool 29,00
7 Õunapuu Eliis Aravete Keskkool 29,00
8 Kurganov Henrik Aravete Keskkool 29,00
9 Pähkel Kristi Tallinna Saksa Gümnaasium 29,00
10 Märtens Mihkel Tallinna Inglise Kolledz 29,00
11 Maran Mikko Rõuge Põhikool 29,00
12 Tiivoja Elis Rõuge Põhikool 29,00
13 Rohuniit Silver Tabasalu Ühisgümnaasium 29,00
14 Teller Aleks Lymanda Põhikool 29,00
15 Ivan Iris Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 29,00
16 Adamson Ants Nõo põhikool 29,00
17 Siimut Kaarel Paide Gümnaasium 29,00
18 Kontro Kristin Tartu Kommertsgümnaasium 29,00
19 Aitsar Jaagup Aravete Keskkool 28,00
20 Tomson Meeri Triin Viimsi Kool 28,00
21 Toom Karl Tallinna Inglise Kolledz 28,00
22 Miljan Aron Eric Tallinna Inglise Kolledz 28,00
23 Kalla Ian Tallinna Inglise Kolledz 28,00
24 Erik Triinu Tallinna 21. Kool 28,00
25 Karpuhhin Aljona Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 28,00
26 Rammo Rasmus Tallinna ä1.Kool 28,00
27 Mõistus Markus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 28,00
28 Kivi Mailiis Suure-Jaani Gümnaasium 28,00
29 Oja Siim Nõo Põhikool 28,00
30 Märks Elis Tallinna Tehnikagümnaasium 28,00
31 Viiul Marta Kose Gümnaasium 28,00
32 Toi Kenneth Liivalaia Gümnaasium 28,00
33 Kalda Kai-Brith Tallinna Tehnikagümnaasium 28,00
34 Põldma Laura Tartu Kunstigümnaasium 28,00
35 Sammalkivi Kevin Vastse-Kuuste Kool 28,00
36 Kink Karl Gustav Adolfi Gümnaasium 28,00
37 Kodanik Anita Gustav Adolfi Gümnaasium 28,00
38 Vähi Risto Gustav Adolfi Gümnaasium 28,00
39 Olev Eden Gustav Adolfi Gümnaasium 28,00
40 Käärik Angela Keeni Põhikool 27,00
41 Sepp Egle Aravete Keskkool 27,00
42 Vespere Sille Aravete Keskkool 27,00
43 Kuusik Helger Pärnu Raekyla Kool 27,00
44 Hanni Rudolf-Gustav Pärnu Raekyla Kool 27,00
45 Vanajuur Otto-Kristjan Audentese erakool 27,00
46 Enn Ergo Pärnu Raekyla Kool 27,00
47 Veeber Merilin Tallinna Arte Gümnaasium 27,00
48 Võsaste Mirjam Jõgeva Ühisgümnaasium 27,00
49 Kurvits Joanna Rõuge Põhikool 27,00
50 Sepman Helen Viimsi Kool 27,00
51 Laande Jarek Tabasalu Ühisgümnaasium 27,00
52 Sepp Marco Tabasalu Ühisgümnaasium 27,00
53 Sonts Karen Mikitamäe Kool 27,00
54 Peetermann Karmo Loksa Gümnaasium 27,00
55 Tulik Marie Parksepa Keskkool 27,00
56 Eiche Laura Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 27,00
57 Sepandi Liis Paide Gümnaasium 27,00
58 Tamm Margarita Tallinna 21. Kool 27,00
59 Mändla Karl Jyri Gümnaasium 27,00
60 Millend Markkus Tallinna 21. Kool 27,00
61 Sepp Reijo Tallinna 21. Kool 27,00
62 Kats Norbert Tallinna 21. Kool 27,00
63 Maidla Birgit JyriGümnaasium 27,00
64 Lepikov Eva Johanna Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 27,00
65 Tomp Anna Linda Gustav Adolfi Gümnaasium 27,00
66 Saal Margit Otepää Gümnaasium 27,00
67 Kärson Anna-Liisa Otepää Gümnaasium 27,00
68 Rahi Grete Gustav Adolfi Gümnaasium 27,00
69 Harmipaik Linda Johanna Kose Gümnaasium 27,00
70 Stomakhin Fedor Liivalaia Gümnaasium 27,00
71 kaust kaupo Olustvere Põhikool 27,00
72 Soidla Richard Tallinna Tehnikagümnaasium 27,00
73 Rummo Kaarel Tallinna Nõmme Põhikool 27,00
74 Linroos Rein Vastse-Kuuste Kool 27,00
75 Laigu Frida Gustav Adolfi Gümnaasium 27,00
76 Hiir Hendrik Tartu Kommertsgümnaasium 27,00
77 Saarman Iri-Ingrid Tartu Kunstigümnaasium 27,00
78 Rüsse Daniel Gustav Adolfi Gümnaasium 27,00
79 Kukk Marta Marie Gustav Adolfi Gümnaasium 27,00
80 Väinoja Laura Helena Gustav Adolfi Gümnaasium 27,00
81 Raidal Mihkel Kaarel Gustav Adolfi Gümnaasium 27,00
82 Lätte Jonna-Liisa Tallinna Rahumäe Põhikool 27,00
83 Zebergs Ilja Läänemere Gümnaasium 27,00
84 Kera Silver Gustav Adolfi Gümnaasium 26,00
85 Sillaots Hanna Tallinna Rahumäe Põhikool 26,00
86 Korbun Henri Keeni Põhikool 26,00
87 Erik Helen Ridala Põhikool 26,00
88 Läll Marge Aravete Keskkool 26,00
89 Lillevälja Kaur Aravete Keskkool 26,00
90 Jürisson Johannes Aravete Keskkool 26,00
91 Keermann Ceilis Tamsalu Gümnaasium 26,00
92 Tärk Ingrid Kärdla Ühisgümnaasium 26,00
93 Saar Camilla Katri Emilia Viimsi Kool 26,00
94 Kakko Ingeri-Helena Albu Põhikool 26,00
95 Siir Lauri Tabasalu Ühisgümnaasium 26,00
96 Fjodorov Artur Loksa Gümnaasium 26,00
97 Vaher Liisbet Parksepa Keskkool 26,00
98 Raava Ralf Tallinna 21. Kool 26,00
99 Lossmann Krit Ardu Kool 26,00
100 Alferov Inna Uhtna Põhikool 26,00
101 Ruitlane Georg Jyri Gümnaasium 26,00
102 Tammemägi Laura Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 26,00
103 Palm Annabel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 26,00
104 kvašnin Aleksander Jyri Gümnaasium 26,00
105 Rammo Saamuel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 26,00
106 Jääger Joosep Tallinna 21. Kool 26,00
107 Pokbinder Daigi-Riin Krootuse Põhikool 26,00
108 Liir Magnus Suure-Jaani Gümnaasium 26,00
109 Kreitsman Jan-Eric Suure-Jaani Gümnaasium 26,00
110 Nava Tõnis-Kristjan Leisi Keskkool 26,00
111 Lukk Liisa Gustav Adolfi Gümnaasium 26,00
112 Luup Silvia Otepää Gümnaasium 26,00
113 Viiul Madli Kose Gümnaasium 26,00
114 Kaarama Jass Avinurme Gümnaasium 26,00
115 Kikkas Helen Tallinna Tehnikagümnaasium 26,00
116 Mõisama Ragne Tallinna Tehnikagümnaasium 26,00
117 Niilop Marten Gustav Adolfi Gümnaasium 26,00
118 Lõhmus Helmi Kuressaare Gümnaasium 26,00
119 Jõgar Liina Tartu Kommertsgümnaasium 26,00
120 Tiit Karl Tartu Kunstigümnaasium 26,00
121 Merendi Laura Gustav Adolfi Gümnaasium 26,00
122 Nelk Henri Tartu Kunstigümnaasium 26,00
123 Abe Doris Gustav Adolfi Gümnaasium 26,00
124 Saarepuu Kris-Sten Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 26,00
125 miidel mari Tallinna Rahumäe Põhikool 26,00
126 Sulg Evelin Tallinna Rahumäe Põhikool 25,00
127 Tali Carolina Häädemeeste Keskkool 25,00
128 Aljas Rando Pärnu Raekyla Kool 25,00
129 Lensment Silver Pärnu Raekyla Kool 25,00
130 Reisenbuk Taavi Audentese erakool 25,00
131 Põlgaste Silver Pärnu ylejõe Gümnaasium 25,00
132 Luik Mark-Emil Tallinna Inglise Kolledz 25,00
133 Alliksoo Andra Tallinna Arte Gümnaasium 25,00
134 Mõis Mari-Liis Tallinna Arte Gümnaasium 25,00
135 Suvi Ingris Põlva Keskkool 25,00
136 Namm Marko Salme Põhikool 25,00
137 Külaviir Grete Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 25,00
138 Tamm Indrek Salme Põhikool 25,00
139 Tikerperi Kristel Lymanda Põhikool 25,00
140 Kõre Ketter Tamsalu Gümnaasium 25,00
141 Pešehodko Kristina Tamsalu Gümnaasium 25,00
142 Harjak Luisa Kärdla Ühisgümnaasium 25,00
143 Jõemaa Evelin Kalmetu Põhikool 25,00
144 Leosk Mark Paul Kanepi Gümnaasium 25,00
145 Karbus Maarja Pärnu Rääma Põhikool 25,00
146 Past Katariina Viimsi Kool 25,00
147 Laanemets Elisabeth Viimsi Kool 25,00
148 Kirsipuu Eve Albu Põhikool 25,00
149 Kivipelto Ronald Tabasalu Ühisgümnaasium 25,00
150 Kägo Emma-Lotta Parksepa Keskkool 25,00
151 Andrejev Hedvig Parksepa Keskkool 25,00
152 Alajärv Anu Loksa Gümnaasium 25,00
153 Kikkas Maria-Martha Parksepa Keskkool 25,00
154 Hektor Jandra Parksepa Keskkool 25,00
155 Herzmann Gertu PMG 25,00
156 Lume Raimond Tallinna 21. Kool 25,00
157 Zupping Birgith Tallinna Kuristiku Gümnaasium 25,00
158 Koha Jarl Hegert Jyri Gümnaasium 25,00
159 Viira Vanessa PMG 25,00
160 Peetersoo Marko-Raul Tallinna 21. Kool 25,00
161 Tromm Patrick Paide Gümnaasium 25,00
162 Teesalu Kaido Jyri Gümnaasium 25,00
163 Raud Marjanne Jyri Gümnaasium 25,00
164 Pung Andreas Tallinna 21. Kool 25,00
165 Sepp Joosep Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 25,00
166 Toots Mariann Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 25,00
167 Traat Kreetu Krootuse Põhikool 25,00
168 Saar Annika Suure-Jaani Gümnaasium 25,00
169 Nestor Neit-Eerik Gustav Adolfi Gümnaasium 25,00
170 Tuus Erico Leisi Keskkool 25,00
171 Luiga Maria Gustav Adolfi Gümnaasium 25,00
172 Siider Stiivo Paide Gümnaasium 25,00
173 Sihv Elo Tallinna Tehnikagümnaasium 25,00
174 Tarkus Demy Tartu Kunstigümnaasium 25,00
175 Korsar Anu Olustvere Põhikool 25,00
176 Lass Crister Tartu Kunstigümnaasium 25,00
177 Leht Eleri Tartu Kommertsgümnaasium 25,00
178 Pihlas Loore Kuressaare Gümnaasium 25,00
179 Plaan Ragne Gustav Adolfi Gümnaasium 25,00
180 Aromets Cärolyn Tartu Kunstigümnaasium 25,00
181 Räppo Karel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 25,00
182 Heinsalu Riine Gustav Adolfi Gümnaasium 25,00
183 Oss Eliise Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 25,00
184 Galkina Aleksandra Tallinna õismäe Vene Lytseum 25,00
185 Kessel Erik Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 25,00
186 RUDTšENKO NATALJA Tallinna õismäe Vene Lytseum 25,00
187 Jakobson Aleksandr Läänemere Gümnaasium 25,00
188 Randaru Brita Tääksi Põhikool 24,00
189 Mikkor Marta Tääksi Põhikool 24,00
190 Rink Laura Tääksi Põhikool 24,00
191 Milk Kristel Toila Gümnaasium 24,00
192 Reisenbuk Loretta Tallinna Rahumäe Põhikool 24,00
193 Lentso Kristiina Keeni Põhikool 24,00
194 Tamme Kristiina Aravete Keskkool 24,00
195 Asper Jüri Viimsi Kool 24,00
196 Kärner Isabel Viimsi Kool 24,00
197 Türin Kätrin Häädemeeste Keskkool 24,00
198 Saastamoinen Jana Audentese erakool 24,00
199 Kuklane Anette Maria Audentese erakool 24,00
200 Einroos Sebastian Tallinna Saksa Gümnaasium 24,00
201 Rosenberg Merrit Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 24,00
202 Mander Anna-Liisa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 24,00
203 Liivamägi Sven Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 24,00
204 Johanson Eliise Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 24,00
205 Matvejev Rauno Tamsalu Gümnaasium 24,00
206 Pruus Aire Rõuge Põhikool 24,00
207 Jõks Christofer Rõuge Põhikool 24,00
208 Kärmas Mirjam Kalmetu Põhikool 24,00
209 Veski Viivika Kanepi Gümnaasium 24,00
210 Tagel Kerli Kanepi Gümnaasium 24,00
211 Kõrvel Mariscalle Kanepi Gümnaasium 24,00
212 Niinepuu Carmen Kostivere Kool 24,00
213 Erte Kristo Kiviõli I Keskkool 24,00
214 Kulagin Kevin Viimsi Kool 24,00
215 Vaidla Kriss-Stina Viimsi Kool 24,00
216 Oja Harold Viimsi Kool 24,00
217 Link Jack-Harli Pärnu Raekyla Kool 24,00
218 Vernik Merilin Viimsi Kool 24,00
219 Viltmann Sven Pärnu Raekyla Kool 24,00
220 Lastik, Markos Viimsi Kool 24,00
221 Valing Grete Ly Viimsi Kool 24,00
222 Kivipelto Robert Tabasalu Ühisgümnaasium 24,00
223 Nurmela Rocco Tarvastu Gümnaasium 24,00
224 Krusell Eugo Loksa Gümnaasium 24,00
225 Müil Ellen Loksa Gümnaasium 24,00
226 Saarnak Elisa Maria Tallinna 21. Kool 24,00
227 Vardja Tristen Tallinna 21. Kool 24,00
228 Vaino Marten Tallinna 21. Kool 24,00
229 Evardson Markus Tallinna ä1.Kool 24,00
230 Kelder Berta Paide Gümnaasium 24,00
231 Porila Andree Jyri Gümnaasium 24,00
232 Peržitski Regina Paide Gümnaasium 24,00
233 Toom Silver Uhtna Põhikool 24,00
234 Kolbassov Andres Jyri Gümnaasium 24,00
235 Aavola Astrid PMG 24,00
236 Nigul Karlis Jyri Gümnaasium 24,00
237 Kruus Karl Jyri Gümnaasium 24,00
238 Haugas Dagmar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 24,00
239 koppel kristo Jyri Gümnaasium 24,00
240 Mõttus Johanna JyriGümnaasium 24,00
241 Põld Rauno Tallinna 21. Kool 24,00
242 Raudsep Karl Edgar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 24,00
243 Lahtvee Leiki Krootuse Põhikool 24,00
244 Kalinin Mered-Migel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 24,00
245 Jefimova Darja Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 24,00
246 Urm Alison J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 24,00
247 Jaar Omar Vastse-Kuuste Kool 24,00
248 Adamson Anna-Kaisa Suure-Jaani Gümnaasium 24,00
249 Ringo Helena Suure-Jaani Gümnaasium 24,00
250 Liiv Joosep Rõuge Põhikool 24,00
251 Maran Kätlin Rõuge Põhikool 24,00
252 Tammeveski Ken-Marten Viimsi Kool 24,00
253 Taal Kevin Viimsi Kool 24,00
254 Vald Oliver-Gerd Viimsi Kool 24,00
255 Pärn Ade Albu Põhikool 24,00
256 Talirand Kelin Avinurme Gümnaasium 24,00
257 Kajakas Pamela Kristin Tallinna Tehnikagümnaasium 24,00
258 pastak maarja melani Olustvere Põhikool 24,00
259 Vikat Karmen Kuressaare Gümnaasium 24,00
260 Värv Sume Elisabeth Gustav Adolfi Gümnaasium 24,00
261 Tens Diana Vastse-Kuuste Kool 24,00
262 Jaar Kätlin Vastse-Kuuste Kool 24,00
263 Vint Kristi Tartu Kunstigümnaasium 24,00
264 Veraksitš Elisabeth Tartu Kunstigümnaasium 24,00
265 Neltsas Anti Tartu Kommertsgümnaasium 24,00
266 Pähna Agnes Catren Kärdla Ühisgümnaasium 24,00
267 Perli Meelis Haanja Kool 24,00
268 Raudsepp Lisette Tartu Kunstigümnaasium 24,00
269 Tavast Uno Andreas Gustav Adolfi Gümnaasium 24,00
270 Siilbek Eike Gustav Adolfi Gümnaasium 24,00
271 Edovald Raul Madis Gustav Adolfi Gümnaasium 24,00
272 Tõugjas Johan Gustav Adolfi Gümnaasium 24,00
273 Bergmann Artur Tartu Kommertsgümnaasium 24,00
274 Reiska Robert Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 24,00
275 Vink Raimond Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 24,00
276 ostrat otto Tallinna Rahumäe Põhikool 24,00
277 Unt Keidi-Riin Tallinna Rahumäe Põhikool 24,00
278 šIROKI KONSTANTIN Tallinna õismäe Vene Lytseum 24,00
279 Kulikovitš Ruvim Valga Vene Gümnaasium 24,00
280 Tsvetkova Karolina Ehte HumanitaarGümnaasium 24,00
281 Bogoljubov Arseni Läänemere Gümnaasium 24,00
282 Germ Ksenija Ehte HumanitaarGümnaasium 24,00
283 Kingisepp Triin Tääksi Põhikool 23,00
284 Jõeäär Martina Toila Gümnaasium 23,00
285 leismann alexander Tallinna Rahumäe Põhikool 23,00
286 Lanto Simo Aravete Keskkool 23,00
287 Õitspuu Gro Dagny Viimsi Kool 23,00
288 Jääger Elise Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 23,00
289 Einmäe Elis Viimsi Kool 23,00
290 Roosinupp Janette Viimsi Kool 23,00
291 Lepik Kaisa Viimsi Kool 23,00
292 Eberlein Emely Tallinna Arte Gümnaasium 23,00
293 Kägra Hanna-Mary Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 23,00
294 Alas Alo-Oliver Võhma Gümnaasium 23,00
295 Pluss Pärtel-Julius Tallinna Saksa Gümnaasium 23,00
296 Sarapuu Egne Põlva Keskkool 23,00
297 Kuivjõgi Andra Lymanda Põhikool 23,00
298 Vaher Kattre Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 23,00
299 Laur Triin Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 23,00
300 Tiits Martin Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 23,00
301 Luik Taavi Tamsalu Gümnaasium 23,00
302 Altement Alo Kärdla Ühisgümnaasium 23,00
303 Vilimaa Leete Tallinna Kuristiku Gümnaasium 23,00
304 Hallop Marten Kanepi Gümnaasium 23,00
305 Kaskpeit Karl Kiviõli I Keskkool 23,00
306 Tamm Karl-Heinrich Viimsi Kool 23,00
307 Kapper Ott-Sander Viimsi Kool 23,00
308 Kaskla Kristjan Loksa Gümnaasium 23,00
309 Nahkur Egert Hagudi Põhikool 23,00
310 Väär Aleksander Tallinna 21. Kool 23,00
311 Ilmjärv Käti Uhtna Põhikool 23,00
312 Eslas Kaisa Paide Gümnaasium 23,00
313 Sulbi Ott Paide Gümnaasium 23,00
314 Koiduste Rasmus Kaur Ardu Kool 23,00
315 Asper Kaysa Paide Gümnaasium 23,00
316 Merisalu Marin Paide Gümnaasium 23,00
317 Klingberg Alar- Kaspar Tallinna 21. Kool 23,00
318 Gutmann Brigita Jyri Gümnaasium 23,00
319 Orgvee Kermo Paide Gümnaasium 23,00
320 Aron Ralf Tallinna 21. Kool 23,00
321 Aren Gerth Jyri Gümnaasium 23,00
322 Sõlg Robin Jyri Gümnaasium 23,00
323 Sallo Sireli Tallinna 21. Kool 23,00
324 Kuus Karoliine Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 23,00
325 Kalle Keven Vastse-Kuuste Kool 23,00
326 Laurend Leho J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 23,00
327 Tints Gerthard Suure-Jaani Gümnaasium 23,00
328 Mahlapuu Kaidi Rõuge Põhikool 23,00
329 Jaaska Sälly Rõuge Põhikool 23,00
330 Poom Mari Tallinna Rahumäe Põhikool 23,00
331 Rannu Grete Tallinna Rahumäe Põhikool 23,00
332 Raja Andra Rõuge Põhikool 23,00
333 Laub Mark Mathias Tallinna Rahumäe Põhikool 23,00
334 Lattik Mari-Liis Kanepi Gümnaasium 23,00
335 Pakosta Robert Viimsi Kool 23,00
336 Varik Johanna Viimsi Kool 23,00
337 Süld Sander Leisi Keskkool 23,00
338 Kooser Arthur Viimsi Kool 23,00
339 Mändoja Kristi Jõgeva Ühisgümnaasium 23,00
340 Kõiv Elo Agnes Tallinna Tehnikagümnaasium 23,00
341 Vanaselja Kaie Viimsi Kool 23,00
342 Pärn Madli Albu Põhikool 23,00
343 Tõnson Eva- Lota Viimsi Kool 23,00
344 Kangur Rait Kuressaare Gümnaasium 23,00
345 Treu Thomas Tapani Tallinna Tehnikagümnaasium 23,00
346 Pildre Karl Robert Krootuse Põhikool 23,00
347 Mesila Karmen Tartu Kunstigümnaasium 23,00
348 Hurt Sander Paide Gümnaasium 23,00
349 Jarne Birgit Tartu Kunstigümnaasium 23,00
350 Perli Madis Haanja Kool 23,00
351 Martinson Meeri Kuressaare Gümnaasium 23,00
352 Soosaar Stella Kuressaare Gümnaasium 23,00
353 Maimann Kaisa Kuressaare Gümnaasium 23,00
354 Sepp Kristel Kuressaare Gümnaasium 23,00
355 Leping Kristofer Tartu Kommertsgümnaasium 23,00
356 Sillasoo Heleen Tartu Kommertsgümnaasium 23,00
357 Luitva Laura Birgit Gustav Adolfi Gümnaasium 23,00
358 Printsmann Liisa-Marie Gustav Adolfi Gümnaasium 23,00
359 Veske Keimo-Andrian Gustav Adolfi Gümnaasium 23,00
360 Visk Veiko Tartu Kunstigümnaasium 23,00
361 Järvekald Ken Martti Gustav Adolfi Gümnaasium 23,00
362 Vain Grete Liis Gustav Adolfi Gümnaasium 23,00
363 Litvin Elisa Gustav Adolfi Gümnaasium 23,00
364 Virk Indrek Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 23,00
365 Dolenko Pärt Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 23,00
366 Siigur Sander Joosep Tallinna Rahumäe Põhikool 23,00
367 Kottise Anne-Marie Jõhvi Vene Gümnaasium 23,00
368 Vassiljev Sergei Tallinna õismäe Vene Lytseum 23,00
369 SIMONOV PJOTR Tallinna õismäe Vene Lytseum 23,00
370 Parmenenkova Nadežda Valga Vene Gümnaasium 23,00
371 Pöš Viktoria Ehte HumanitaarGümnaasium 23,00
372 Kudinova Natalia Ehte HumanitaarGümnaasium 23,00
373 Jääger Eleen Keeni Põhikool 22,00
374 Rosin Brigitta Viimsi Kool 22,00
375 Reinap Raimond Audentese erakool 22,00
376 Salo Asmo Pärnu Raekyla Kool 22,00
377 Karpov Henri Ülenurme Gümnaasiumi 22,00
378 Salundo Silver Tallinna Arte Gümnaasium 22,00
379 Mägi Mark Martin Tallinna Saksa Gümnaasium 22,00
380 Väinaste Otto-Valter Tallinna Järveotsa Gümnaasium 22,00
381 Kaaver Triin Jõgeva Ühisgümnaasium 22,00
382 Lett Laura Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 22,00
383 Lett Hanna-Liis Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 22,00
384 Randla Kristin Rõuge Põhikool 22,00
385 Koobakene Liivika Rõuge Põhikool 22,00
386 Raadel Sten Tallinna Kuristiku Gümnaasium 22,00
387 Jakobson Sigrid Kalmetu Põhikool 22,00
388 Annus Peter-Sten Pärnu Rääma Põhikool 22,00
389 Paulus Karl Pärnu Raekyla Kool 22,00
390 Orumaa Kadri Viimsi Kool 22,00
391 Tikk Sander Viimsi Kool 22,00
392 Muuga Karl-Hendrik Viimsi Kool 22,00
393 Natfullina Karina Loksa Gümnaasium 22,00
394 Pent Carol Albu Põhikool 22,00
395 Nurmik Oliver PMG 22,00
396 Maapalu Dan Tallinna 21. Kool 22,00
397 Kuris Markus Tallinna ä1.Kool 22,00
398 Liima Magnus Uhtna Põhikool 22,00
399 Allik Sigmar Paide Gümnaasium 22,00
400 Aloe Christopher Jyri Gümnaasium 22,00
401 Grossberg Keiu Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 22,00
402 Orava Ragnar Uhtna Põhikool 22,00
403 Kikerpill Helin Paide Gümnaasium 22,00
404 Lillepuu Heily-Helen Jyri Gümnaasium 22,00
405 Elmi Grete Tallinna ä1.Kool 22,00
406 Jõemets Markos-Johannes Jyri Gümnaasium 22,00
407 Möllits Martin Jyri Gümnaasium 22,00
408 Luur Kristjan Jyri Gümnaasium 22,00
409 Järvisto Grethel Vastse-Kuuste Kool 22,00
410 Saarmets Leon Vastse-Kuuste Kool 22,00
411 Verev Reio Vastse-Kuuste Kool 22,00
412 Hein Kairi Haanja Kool 22,00
413 Hannust Sander Haanja Kool 22,00
414 Lain Elina J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 22,00
415 Liis Rainer Tallinna Järveotsa Gümnaasium 22,00
416 Jaansoo Kristo Suure-Jaani Gümnaasium 22,00
417 Tiks Leana Rõuge Põhikool 22,00
418 Poolak Mait Mikitamäe Kool 22,00
419 Sandberg Robert Tallinna Rahumäe Põhikool 22,00
420 Kõrge Kaia Kanepi Gümnaasium 22,00
421 Jõgi Olev Sten Erik Leisi Keskkool 22,00
422 Ots Jaen Leisi Keskkool 22,00
423 Nau Aaron Leisi Keskkool 22,00
424 Vallikivi Maria Helena Viimsi Kool 22,00
425 Saldre Margus Avinurme Gümnaasium 22,00
426 Pärn Laur Avinurme Gümnaasium 22,00
427 Karing Kermo Paide Gümnaasium 22,00
428 Heinaste Elsbeth Paide Gümnaasium 22,00
429 Parm Gerly Tartu Kunstigümnaasium 22,00
430 Viidermets Maikel Paide Gümnaasium 22,00
431 Kivistik Krislin Kärdla Ühisgümnaasium 22,00
432 Põderson Martin Vastse-Kuuste Kool 22,00
433 Soggar Ragne Vastse-Kuuste Kool 22,00
434 Priske Raine A. Kitzbergi nim. Gümnaasium 22,00
435 Vesle Kaidi A. Kitzbergi nim. Gümnaasium 22,00
436 Melnitsuk Martin Tartu Kunstigümnaasium 22,00
437 Padari Evert Kärdla Ühisgümnaasium 22,00
438 Kruusoja Alfred Gustav Adolfi Gümnaasium 22,00
439 Tammel Gert Kuressaare Gümnaasium 22,00
440 Remmelgas Kristin Anett Gustav Adolfi Gümnaasium 22,00
441 Pihlapuu Aarto Gustav Adolfi Gümnaasium 22,00
442 Säde Kris Evan Gustav Adolfi Gümnaasium 22,00
443 Soosalu Kärtlin Tartu Kunstigümnaasium 22,00
444 Kalev Sten Tamsalu Gümnaasium 22,00
445 Rohumets Rasmus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 22,00
446 Raag Edvin Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 22,00
447 Reeder Rodny Verner Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 22,00
448 Kikas Liis Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 22,00
449 Abner Kallo Tallinna Rahumäe Põhikool 22,00
450 Kroon Renee Tallinna Rahumäe Põhikool 22,00
451 Kosjatsenko Ilja Tallinna õismäe Vene Lytseum 22,00
452 Stepanova Anna Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 22,00
453 Panova Veera Sakala eraGümnaasium 22,00
454 Pirogov Mihhail Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 22,00
455 Tšernikov Vjatšeslav Valga Vene Gümnaasium 22,00
456 Ilumets Henri Tääksi Põhikool 21,00
457 Rebassoo Signe Tallinna Rahumäe Põhikool 21,00
458 Veske Anett Tallinna Rahumäe Põhikool 21,00
459 Kallas Andreanne Tallinna Rahumäe Põhikool 21,00
460 Põder Karl-Sten Viimsi Kool 21,00
461 Korkmann Karmen- Liis Viimsi Kool 21,00
462 Virkus Karmel Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 21,00
463 Müller Karmen- Liis Viimsi Kool 21,00
464 Koort Kristyn Ülenurme Gümnaasiumi 21,00
465 Haidak Kaisa Hagudi Põhikool 21,00
466 Jürgenson Carola Tallinna Arte Gümnaasium 21,00
467 Kaadu Alvar Hagudi Põhikool 21,00
468 Eliste Egle Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 21,00
469 Põdra Alois Andreas Tallinna Järveotsa Gümnaasium 21,00
470 Rand Helen Kärdla Ühisgümnaasium 21,00
471 Vasar Grete Kärdla Ühisgümnaasium 21,00
472 Kõmmus Anette Maria Kärdla Ühisgümnaasium 21,00
473 Arro Ats Rapla Vesiroosi Gümnaasium 21,00
474 Kaleva Birgit Kanepi Gümnaasium 21,00
475 Jalas Linda Kanepi Gümnaasium 21,00
476 Kokk Tair Pärnu Rääma Põhikool 21,00
477 Sulp Kadri Kiviõli I Keskkool 21,00
478 Mitt Mairo Pärnu Rääma Põhikool 21,00
479 Kurvits Mattias Pärnu Raekyla Kool 21,00
480 Katmann, Robert Viimsi Kool 21,00
481 Piibeleht Helina Loksa Gümnaasium 21,00
482 Piibor Rauno PMG 21,00
483 Kalda Kristjan Tarvastu Gümnaasium 21,00
484 Padama Marten PMG 21,00
485 Oja Paola Simona Tallinna 21. Kool 21,00
486 Raid Karola PMG 21,00
487 Kursk Geitrud Tallinna Kuristiku Gümnaasium 21,00
488 Määr Pille-Riin PMG 21,00
489 Liima Marite Vastse-Kuuste Kool 21,00
490 Männiste Kersti Uhtna Põhikool 21,00
491 Toomet Erik Jyri Gümnaasium 21,00
492 Järvpõld Jürgen Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 21,00
493 Vodi Ilmar Haanja Kool 21,00
494 Sügis Taavi Haanja Kool 21,00
495 Valdaru Kevin Suure-Jaani Gümnaasium 21,00
496 Ojaste Janeli Suure-Jaani Gümnaasium 21,00
497 Siimann Juulika Rõuge Põhikool 21,00
498 niin sandra Tallinna Rahumäe Põhikool 21,00
499 Toobre Steven Mikitamäe Kool 21,00
500 Lina Kristen-Kalev Kanepi Gümnaasium 21,00
501 Ellermaa Helena Aste Põhikool 21,00
502 Pettai Tauno Kanepi Gümnaasium 21,00
503 Villsaar Hanna Mari Leisi Keskkool 21,00
504 Kuningas Emma Izabel Aoomi Viimsi Kool 21,00
505 Linholm Laura-Marie Viimsi Kool 21,00
506 Rauk Ray Lev Tallinna Tehnikagümnaasium 21,00
507 ärtis Helina Avinurme Gümnaasium 21,00
508 Matso Pathricia Avinurme Gümnaasium 21,00
509 Ambos Kati Avinurme Gümnaasium 21,00
510 Kullamaa Kelly Tallinna Tehnikagümnaasium 21,00
511 Põlluste Hans Gustav Adolfi Gümnaasium 21,00
512 Purde Ken Liivalaia Gümnaasium 21,00
513 Kutser Samuel Kärdla Ühisgümnaasium 21,00
514 Peremees Arli Paide Gümnaasium 21,00
515 Simson Jonathan Kärdla Ühisgümnaasium 21,00
516 Uustalu Annelis Vastse-Kuuste Kool 21,00
517 sarikas janar Olustvere Põhikool 21,00
518 Hanko Rumnaldo Tartu Kunstigümnaasium 21,00
519 Valge Marju Tartu Kunstigümnaasium 21,00
520 Nõgene Tervo Tartu Kunstigümnaasium 21,00
521 Kilgi Kadi Tartu Kommertsgümnaasium 21,00
522 Liigsoo Valeria Kuressaare Gümnaasium 21,00
523 Kriisa Hanna-Marii Tartu Kunstigümnaasium 21,00
524 Sellik Triin Tartu Kunstigümnaasium 21,00
525 Kokovkin Kreete Kärdla Ühisgümnaasium 21,00
526 Silla Kristel Tartu Kunstigümnaasium 21,00
527 Halilov Elnor Tamsalu Gümnaasium 21,00
528 Mättas Mai-Riin Tartu Kunstigümnaasium 21,00
529 Kuusma Cristofer Gustav Adolfi Gümnaasium 21,00
530 Pulles Jan Verner Tartu Kommertsgümnaasium 21,00
531 Rumma Elis Gustav Adolfi Gümnaasium 21,00
532 Lokk Anete Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 21,00
533 Rest Kätlin Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 21,00
534 Visnapuu Kristel Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 21,00
535 Paap Martin Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 21,00
536 Maripuu Catherine Tallinna Rahumäe Põhikool 21,00
537 Lantin Berit Tallinna Rahumäe Põhikool 21,00
538 Ahone Kristelle- Liis Tallinna Rahumäe Põhikool 21,00
539 Aleksandrov Kirill Narva HumanitaarGümnaasium 21,00
540 Poznjak Evgenija Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 21,00
541 Dikun Brain Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 21,00
542 Filippova Viktoria Valga Vene Gümnaasium 21,00
543 Birk Jana Läänemere Gümnaasium 21,00
544 Ojaperv Kreete Värska Gümnaasiumi 20,00
545 Lepik Erki Tallinna Rahumäe Põhikool 20,00
546 Aasmäe Frederika Stella Tallinna Rahumäe Põhikool 20,00
547 Linde Silver Keeni Põhikool 20,00
548 Nadžafov Rašad Viimsi Kool 20,00
549 Suzik Jaan Viimsi Kool 20,00
550 Koljal Kartriin Viimsi Kool 20,00
551 Metsjõe Ronald Viimsi Kool 20,00
552 Kreintzberg Reena Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 20,00
553 Joor Minna Kiltsi Põhikool 20,00
554 Lillemägi Lisa-Maria Pärnu Raekyla Kool 20,00
555 Roosipuu Taisto Pärnu ylejõe Gümnaasium 20,00
556 Lensment Liis Pärnu ylejõe Gümnaasium 20,00
557 Peterson Alviina-Liisa Tallinna Arte Gümnaasium 20,00
558 Udrik Toomas Põlva Keskkool 20,00
559 Rekand Pille-Riin Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 20,00
560 Prants Karina Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 20,00
561 Antonov Merilin Jõgeva Ühisgümnaasium 20,00
562 Mitt Grete Tallinna Järveotsa Gümnaasium 20,00
563 Mihkelson Meeri Lymanda Põhikool 20,00
564 Pärn Janar Rõuge Põhikool 20,00
565 Sokolov Tanel Tamsalu Gümnaasium 20,00
566 Hunt Kadi Kristin Rõuge Põhikool 20,00
567 Poolakese Rutt Kalmetu Põhikool 20,00
568 Vooremäe Martin Tartu Hiie Kool 20,00
569 Pindre Katrin Tallinna Kuristiku Gümnaasium 20,00
570 Klein Birgit Pärnu Rääma Põhikool 20,00
571 Karp Marietta Kiviõli I Keskkool 20,00
572 Krüsban Kert Loksa Gümnaasium 20,00
573 Krekker Carina Kiviõli I Keskkool 20,00
574 Martov Andre? Loksa Gümnaasium 20,00
575 Kurisoo Marko Loksa Gümnaasium 20,00
576 Kaup Anton Pärnu Raekyla Kool 20,00
577 Varis Siim Pärnu Raekyla Kool 20,00
578 Karo Rebecca Pärnu Raekyla Kool 20,00
579 Oll Egert Pärnu Raekyla Kool 20,00
580 Jõesaar Katrin Loksa Gümnaasium 20,00
581 Asi Ott Parksepa Keskkool 20,00
582 Kulpson Kristiin Parksepa Keskkool 20,00
583 Tuvi Mac Tallinna 21. Kool 20,00
584 Truve Elizabeth Tallinna 21. Kool 20,00
585 Koiduste Lizan Ardu Kool 20,00
586 Talvistu Karl-Erik Tallinna 21. Kool 20,00
587 Kaas-Lutsberg Kritsin Jyri Gümnaasium 20,00
588 Abner Mark Tallinna ä1.Kool 20,00
589 Leemet Mareli Jyri Gümnaasium 20,00
590 Voldek Karolina PMG 20,00
591 Jakobson Kristel Tallinna 21. Kool 20,00
592 pashkovskaja Jelizaveta Tallinna Mustamäe HumanitaarGümnaasium 20,00
593 Laht Laura Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 20,00
594 Vaikmäe Kerli Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 20,00
595 Peri Brit-Beatrice Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 20,00
596 Soggar Raili Vastse-Kuuste Kool 20,00
597 Henn Teele Vastse-Kuuste Kool 20,00
598 Klein Peeter Tallinna Järveotsa Gümnaasium 20,00
599 Viks Grete Rõuge Põhikool 20,00
600 Aule Andrea maris Suure-Jaani Gümnaasium 20,00
601 Kundla Kertu Suure-Jaani Gümnaasium 20,00
602 Ruusamäe Marleen Rõuge Põhikool 20,00
603 Tkatšenko Alex Suure-Jaani Gümnaasium 20,00
604 Mitt Maige Rõuge Põhikool 20,00
605 Kalamees Piia Tallinna Rahumäe Põhikool 20,00
606 Pankratov Martin Viimsi Kool 20,00
607 Linkman Linell Aste Põhikool 20,00
608 Korela Angela Kanepi Gümnaasium 20,00
609 Põvvat Egle Aste Põhikool 20,00
610 Allmäe Markus Avinurme Gümnaasium 20,00
611 Valdas Karina Krootuse Põhikool 20,00
612 Tammsaar Teele Kärdla Ühisgümnaasium 20,00
613 Voorel Heleri Paide Gümnaasium 20,00
614 Himmaste Kristel A. Kitzbergi nim. Gümnaasium 20,00
615 Kangro Kaabriel Olustvere Põhikool 20,00
616 Häling Magnus Tartu Kunstigümnaasium 20,00
617 Laur Kätlin Tartu Kunstigümnaasium 20,00
618 Loit Hanna-Lauren A. Kitzbergi nim. Gümnaasium 20,00
619 Koppel Triinu Kärdla Ühisgümnaasium 20,00
620 Tae Anna Leena A. Kitzbergi nim. Gümnaasium 20,00
621 Oidemaa Toomas Karl-Johannes A. Kitzbergi nim. Gümnaasium 20,00
622 Audova Grethe Tartu Kommertsgümnaasium 20,00
623 Kahr Henri Tartu Kommertsgümnaasium 20,00
624 Veilberg Merlin Tamsalu Gümnaasium 20,00
625 Uiboleht Karl Antsla Gümnaasium 20,00
626 Troitskaja Ilona Gustav Adolfi Gümnaasium 20,00
627 Ruuder Marit Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 20,00
628 Karu Sandra Eowyn Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 20,00
629 Luur Polina Jõhvi Vene Gümnaasium 20,00
630 Butkevits Katarina Narva HumanitaarGümnaasium 20,00
631 Zundelevich Joel Sakala eraGümnaasium 20,00
632 Bezzabotin Maksim Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 20,00
633 Roose Kariina Värska Gümnaasiumi 19,00
634 Ruul Sandra Viimsi Kool 19,00
635 Visk Hannaliisa E.Vilde nim. Juuru Gümnaasium 19,00
636 Kuura Õnnela Pärnu Raekyla Kool 19,00
637 Kuusemäe Mari Hagudi Põhikool 19,00
638 Lillemets Rauno Tartu Kommertsgümnaasium 19,00
639 Planken Rauno Põlva Keskkool 19,00
640 Ridal Emily Tallinna Järveotsa Gümnaasium 19,00
641 Lanno Andreas Tallinna Järveotsa Gümnaasium 19,00
642 õunap Martin Lymanda Põhikool 19,00
643 Heinsoo Inger-Liis Kärdla Ühisgümnaasium 19,00
644 Alamets Martin Rapla Vesiroosi Gümnaasium 19,00
645 Vaher Risto Pärnu Rääma Põhikool 19,00
646 Leppik Helina Aste Põhikool 19,00
647 Piho Adda-Linda Hummuli Põhikool 19,00
648 Kalamees Kärt Kiviõli I Keskkool 19,00
649 Kipper Margus Pärnu Rääma Põhikool 19,00
650 Rumm Martin Loksa Gümnaasium 19,00
651 Hanni Liise Pärnu Raekyla Kool 19,00
652 Steinberg Saara-Samantha Viimsi Kool 19,00
653 Kleintan Art Viimsi Kool 19,00
654 Krasavin Brigitta Albu Põhikool 19,00
655 Vill Valdis Parksepa Keskkool 19,00
656 Kukumägi Roomet Mikitamäe Kool 19,00
657 Eelmets Tauri Parksepa Keskkool 19,00
658 Mõtus Mariliis Parksepa Keskkool 19,00
659 Pilberg Rando Parksepa Keskkool 19,00
660 Petrov Erik Joel PMG 19,00
661 Kuris Sten Tallinna ä1.Kool 19,00
662 Laurik Rait Tallinna 21. Kool 19,00
663 Tsekapibzev Eldar Tallinna Kuristiku Gümnaasium 19,00
664 Õitspuu Britta Maria Tallinna 21. Kool 19,00
665 Tarto Riin Jyri Gümnaasium 19,00
666 Roos Nele Ardu Kool 19,00
667 Tikerberi Kristiina Uhtna Põhikool 19,00
668 Kullamäe Mari Liinu Uhtna Põhikool 19,00
669 Sitska Birgit Paide Gümnaasium 19,00
670 Kivilo Marko Tallinna 21. Kool 19,00
671 Suurna Robert Lymanda Põhikool 19,00
672 Holm Raimo Uhtna Põhikool 19,00
673 Sirjak Kristina Tallinna Mustamäe HumanitaarGümnaasium 19,00
674 Viks Keith Tamsalu Gümnaasium 19,00
675 Olesk Gerli Vastse-Kuuste Kool 19,00
676 Lain Moonika J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 19,00
677 Karon Martis Krootuse Põhikool 19,00
678 Karol Ricco Tamsalu Gümnaasium 19,00
679 Kõva Märtin Haanja Kool 19,00
680 Parts Mihkel Haanja Kool 19,00
681 Parind Kerli Krootuse Põhikool 19,00
682 Helimets Marleen Suure-Jaani Gümnaasium 19,00
683 johanson Laura Suure-Jaani Gümnaasium 19,00
684 Kivinukk Marelle Tallinna Rahumäe Põhikool 19,00
685 Kahri Maris Rõuge Põhikool 19,00
686 Sepp Sander Nõo Põhikool 19,00
687 Rekker Robert Kanepi Gümnaasium 19,00
688 Lepp Cris-Karlis Leisi Keskkool 19,00
689 Sepp Geterly Tartu Kommertsgümnaasium 19,00
690 Hermet Kregor Tallinna Tehnikagümnaasium 19,00
691 Räni Jonathan Tallinna Tehnikagümnaasium 19,00
692 Kargin Pavel Tallinna Tehnikagümnaasium 19,00
693 Malberg Marko Avinurme Gümnaasium 19,00
694 Kalm Keneli Vastse-Kuuste Kool 19,00
695 Nurk Janne Kärdla Ühisgümnaasium 19,00
696 Hein Hentrik Haanja Kool 19,00
697 Koduvere Jolan Henriette Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 19,00
698 Eiche Kätlin Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 19,00
699 Toom Alo Tallinna Rahumäe Põhikool 19,00
700 Velling Ulrike Tallinna Rahumäe Põhikool 19,00
701 Põder Annabel Tallinna Rahumäe Põhikool 19,00
702 MILAšENKO ILJA Tallinna õismäe Vene Lytseum 19,00
703 Bogdanova ksenia Tallinna õismäe Vene Lytseum 19,00
704 HARITONOVA POLINA Tallinna õismäe Vene Lytseum 19,00
705 Massalov Nikita Narva õ.Kool 19,00
706 Bezrukov Fedor Narva HumanitaarGümnaasium 19,00
707 Mekšun Eduard Sakala eraGümnaasium 19,00
708 Hiiemäe Maarja Tääksi Põhikool 18,00
709 Parve Gerli Tallinna Rahumäe Põhikool 18,00
710 Neroznikova Aleksandra Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 18,00
711 Nõmmiste Siim Ülenurme Gümnaasiumi 18,00
712 Saagim Kelly Pärnu ylejõe Gümnaasium 18,00
713 Arumäe Roland Pärnu ylejõe Gümnaasium 18,00
714 Murik Enrico Pärnu ylejõe Gümnaasium 18,00
715 Piir Robert-Kenneth Olustvere Põhikool 18,00
716 Tomberg Art Joosep Tallinna Arte Gümnaasium 18,00
717 Hüvila Eliza Helene Võhma Gümnaasium 18,00
718 Ojaveer Ottomar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 18,00
719 Heinsoo Karl Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 18,00
720 Sanglepp Markus Tallinna Järveotsa Gümnaasium 18,00
721 Sirgo Kevin Lymanda Põhikool 18,00
722 Pertel Katariina Kärdla Ühisgümnaasium 18,00
723 Kikkas Oliver Tamsalu Gümnaasium 18,00
724 Pink Kardo Kärdla Ühisgümnaasium 18,00
725 Lilleõis Roland Kärdla Ühisgümnaasium 18,00
726 Kask Dajana Tallinna Kuristiku Gümnaasium 18,00
727 Kahar Mark Kanepi Gümnaasium 18,00
728 Lukats Mihkel Kanepi Gümnaasium 18,00
729 Lomp Artur Loksa Gümnaasium 18,00
730 Kirast Martin Pärnu Rääma Põhikool 18,00
731 Roos Christelle Kanepi Gümnaasium 18,00
732 Tamm Kaido Tartu Hiie Kool 18,00
733 Geide Viljar Kiviõli I Keskkool 18,00
734 Tafenau Kristjan Tarvastu Gümnaasium 18,00
735 Haug Rebecca Viimsi Kool 18,00
736 Hanvere Liina Pärnu Raekyla Kool 18,00
737 Ljamtseva Anastasia Pärnu Raekyla Kool 18,00
738 Kohv Annabel Pärnu Raekyla Kool 18,00
739 Saul Karl-Erik Viimsi Kool 18,00
740 Mehikas Mari-Liis Ardu Kool 18,00
741 Vaho Marit Loksa Gümnaasium 18,00
742 Rebel Robert Hagudi Põhikool 18,00
743 Allemann Justus Loksa Gümnaasium 18,00
744 Lainelo Elina Tallinna 21. Kool 18,00
745 Nõlvak Raiko Uhtna Põhikool 18,00
746 Lüüding Daniel Lymanda Põhikool 18,00
747 Kaunis Oskar Tallinna 21. Kool 18,00
748 Teder Aleksander Tallinna Järveotsa Gümnaasium 18,00
749 Veeremaa Getriin-Liisbet Tamsalu Gümnaasium 18,00
750 Liblikas Ly J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 18,00
751 Prutt Jandra Haanja Kool 18,00
752 Prutt Andra Haanja Kool 18,00
753 pantelejev eerik Tallinna Rahumäe Põhikool 18,00
754 Maranik Karin Kanepi Gümnaasium 18,00
755 Tuulas Adhele-Meelike Viimsi Kool 18,00
756 Sabre Riin Marii Krootuse Põhikool 18,00
757 Jesmin Jaagup Kärdla Ühisgümnaasium 18,00
758 Madjar Daiana Hanna Paide Gümnaasium 18,00
759 Skljarov Dominik Albert Liivalaia Gümnaasium 18,00
760 Teär Eirik Kärdla Ühisgümnaasium 18,00
761 Villemson Tiina A. Kitzbergi nim. Gümnaasium 18,00
762 Süldre Keili-Lea A. Kitzbergi nim. Gümnaasium 18,00
763 Leitu Anna Maria Vastse-Kuuste Kool 18,00
764 Puhmas Birgith Tartu Kunstigümnaasium 18,00
765 Kivisilla Tarvo Kärdla Ühisgümnaasium 18,00
766 Pae Kristi Vastse-Kuuste Kool 18,00
767 Rattasepp Kristen Oliver Gustav Adolfi Gümnaasium 18,00
768 Villmann Johann Tallinna Rahumäe Põhikool 18,00
769 Subrakov Rustam Tallinna õismäe Vene Lytseum 18,00
770 Sevbjanov Artjom Tallinna õismäe Vene Lytseum 18,00
771 Sadovnikova Sofya Narva HumanitaarGümnaasium 18,00
772 TOKMANOVA MARIA Tallinna õismäe Vene Lytseum 18,00
773 Zabolotnaja Maria Narva õ.Kool 18,00
774 Vinokurov Nikita Sakala eraGümnaasium 18,00
775 Minjakova Viktoria Valga Vene Gümnaasium 18,00
776 Nilindere Anita Valga Vene Gümnaasium 18,00
777 Müller Hele Mai Hipp Tallinna Rahumäe Põhikool 17,00
778 Saare Laura Tallinna Rahumäe Põhikool 17,00
779 Reidla Rasmus Tallinna Rahumäe Põhikool 17,00
780 Soomägi Sander Aravete Keskkool 17,00
781 Vinogradov Reelika Kiltsi Põhikool 17,00
782 Umalas Mait Pärnu Raekyla Kool 17,00
783 Pruul Karl-Markus Pärnu ylejõe Gümnaasium 17,00
784 Kiper Andre Pärnu ylejõe Gümnaasium 17,00
785 Kongi Laura Ülenurme Gümnaasiumi 17,00
786 Krier Karl-Clement Ülenurme Gümnaasiumi 17,00
787 Puusild Kerttu-Karina Olustvere Põhikool 17,00
788 Tiirak Robin Hagudi Põhikool 17,00
789 Tammsoo Silver Hagudi Põhikool 17,00
790 Schmidt Brigita Hagudi Põhikool 17,00
791 Jõras Kullar Võhma Gümnaasium 17,00
792 Paltsepp Evar Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 17,00
793 Valdvee Silver Tallinna Järveotsa Gümnaasium 17,00
794 Jõhvik Jaspar Kärdla Ühisgümnaasium 17,00
795 Okk Rebecca Tallinna Kuristiku Gümnaasium 17,00
796 Jakimenko Marko Tallinna Kuristiku Gümnaasium 17,00
797 Laine Rivo Kanepi Gümnaasium 17,00
798 Talts Egerti Pärnu Rääma Põhikool 17,00
799 Zeiger Angel Tartu Hiie Kool 17,00
800 Somelar Mario Tartu Hiie Kool 17,00
801 Kikkas Gail Parksepa Keskkool 17,00
802 Kurg Kristofer PMG 17,00
803 Kasvandik Elina Tarvastu Gümnaasium 17,00
804 Kaur Kõu Hagudi Põhikool 17,00
805 Metus Kristo Loksa Gümnaasium 17,00
806 Bahtinov Viktor Tallinna Kuristiku Gümnaasium 17,00
807 Lõhmus Karol Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 17,00
808 Viiberg Karl-Martin Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 17,00
809 Polaarpart Kermo J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 17,00
810 Rosenberg Kairit Krootuse Põhikool 17,00
811 Kaarov Märt Krootuse Põhikool 17,00
812 Heier Ain-Eerik Haanja Kool 17,00
813 Viies Janek Suure-Jaani Gümnaasium 17,00
814 Kivisoo Merris Suure-Jaani Gümnaasium 17,00
815 Roomäe Kärt Tallinna Järveotsa Gümnaasium 17,00
816 Eltermaa Erlend Suure-Jaani Gümnaasium 17,00
817 Lehto Laura Tallinna Rahumäe Põhikool 17,00
818 Roht Merike Kanepi Gümnaasium 17,00
819 Aus Kati Leisi Keskkool 17,00
820 Haiba Kaspar Viimsi Kool 17,00
821 Kohv Eliise Viimsi Kool 17,00
822 Paalpere Sander Paide Gümnaasium 17,00
823 Elmik Karl Paide Gümnaasium 17,00
824 Kuningas Rain Paide Gümnaasium 17,00
825 Kruus Eliise Liivalaia Gümnaasium 17,00
826 Hansen Brigitta Liivalaia Gümnaasium 17,00
827 Kurvits Janeli Tartu Kommertsgümnaasium 17,00
828 Rood Kerstin Tallinna Nõmme Põhikool 17,00
829 Gotfrid Aleks Tartu Kunstigümnaasium 17,00
830 Raudsepp Marleen Tamsalu Gümnaasium 17,00
831 Kaal Jessica Gustav Adolfi Gümnaasium 17,00
832 Kaurson Carmen Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 17,00
833 Puusepp Kelli Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 17,00
834 Raatpalu Paul Tallinna Rahumäe Põhikool 17,00
835 Kotta Arina Tallinna õismäe Vene Lytseum 17,00
836 ZLOBINA TATJANA Tallinna õismäe Vene Lytseum 17,00
837 Kruglikov Veniamin Sakala eraGümnaasium 17,00
838 Sokolov German Tallinna õismäe Vene Lytseum 17,00
839 Mehine Mirjam Värska Gümnaasiumi 16,00
840 Lepik Karl Tallinna Rahumäe Põhikool 16,00
841 Võsu Kätly Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 16,00
842 Kiiver Birgit Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 16,00
843 Võsujalg Birgit Viimsi Kool 16,00
844 Voznjuk Maria-Niina E.Vilde nim. Juuru Gümnaasium 16,00
845 Merimaa Mari-Liis Pärnu ylejõe Gümnaasium 16,00
846 Reimann Liina Pärnu ylejõe Gümnaasium 16,00
847 Eamets Dolores Pärnu ylejõe Gümnaasium 16,00
848 Strelovskaja Darja Ülenurme Gümnaasiumi 16,00
849 Akulitš Inna Lohusuu Kool 16,00
850 Madison Kristo Olustvere Põhikool 16,00
851 Ailt Cameron Olustvere Põhikool 16,00
852 Lapp Germo Olustvere Põhikool 16,00
853 Grenman Kevin Hagudi Põhikool 16,00
854 Häidma Kätlin Võhma Gümnaasium 16,00
855 Schimidt Janno Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 16,00
856 Pihus Peeter Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 16,00
857 Kõiv Andri Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 16,00
858 Vesper Merylin Rõuge Põhikool 16,00
859 Leiger Renita Kärdla Ühisgümnaasium 16,00
860 Freiberg Freddy Kalmetu Põhikool 16,00
861 Lilleberg Olga Tallinna Kuristiku Gümnaasium 16,00
862 Martin Gen Aste Põhikool 16,00
863 Tsap Anna Tallinna Kuristiku Gümnaasium 16,00
864 Kanter Jako Pärnu Rääma Põhikool 16,00
865 Sanin Kaspar PMG 16,00
866 Aas Ave-Maria Hummuli Põhikool 16,00
867 Rosenthal Hendrik Tartu Hiie Kool 16,00
868 Ein Aron Tartu Hiie Kool 16,00
869 Norden Nella Mailill Pärnu Raekyla Kool 16,00
870 Rahula Remo Viimsi Kool 16,00
871 Ilves Geisi Mikitamäe Kool 16,00
872 Jürisoo Kerli Parksepa Keskkool 16,00
873 Moks Hanna-Liisa Parksepa Keskkool 16,00
874 Pennula Raigo Tallinna Kuristiku Gümnaasium 16,00
875 Reispass Karl Tallinna Kuristiku Gümnaasium 16,00
876 Jannes Rein Ardu Kool 16,00
877 Koolmann Kärt Tallinna Kuristiku Gümnaasium 16,00
878 Jürgenson Evely Tamsalu Gümnaasium 16,00
879 Mitt Andero Tamsalu Gümnaasium 16,00
880 Kapinus Diana Tallinna Järveotsa Gümnaasium 16,00
881 koitsaar keir Tallinna Rahumäe Põhikool 16,00
882 Uisk Marion Viimsi Kool 16,00
883 Neemsalu Leho Albu Põhikool 16,00
884 Punapart Jarl Paide Gümnaasium 16,00
885 Piilbak Kevin Tallinna Tehnikagümnaasium 16,00
886 Klammer Ainar Liivalaia Gümnaasium 16,00
887 Veidenberg Mirell A. Kitzbergi nim. Gümnaasium 16,00
888 Esta Richard Kärdla Ühisgümnaasium 16,00
889 Sabbal Kerda-Liina Liivalaia Gümnaasium 16,00
890 Kallejärv Roland Tartu Kunstigümnaasium 16,00
891 Tenno Sandra Tartu Kunstigümnaasium 16,00
892 Valb Heidi Haanja Kool 16,00
893 Kuntur Silvia-Maria Tamsalu Gümnaasium 16,00
894 Vuntus Helena Tamsalu Gümnaasium 16,00
895 Saveljeva Nika Tamsalu Gümnaasium 16,00
896 Tihhomirova Aleksandra Narva HumanitaarGümnaasium 16,00
897 Massalova Anastassia Narva õ.Kool 16,00
898 Mashanin Artjom Narva HumanitaarGümnaasium 16,00
899 VALD KIRILL Tallinna õismäe Vene Lytseum 16,00
900 Romanova Anna Ehte HumanitaarGümnaasium 16,00

 
       

000JA Alumni Estonia
0klassi registreerimine
1EETA
1HAK
2maarmastanaidata2
Edu ja tegu
seb
Ja

 
 
Junior Achievement Eesti SA
Lauteri 3-212, 10114 Tallinn
Koduleht: www.ja.ee
E-kiri: junior@ja.ee
Telefon: +372 6210998
Asukoht Facebook  
by HansaNet