Ja
JAJAJAJAJA
Ja
Sündmused
Ja
JAJAJAJA
Ja
JA
  JA Eesti
Ja
Aasta Ettevõtlusõpetaja
Ja
Aasta Mentor
Ja
Vägev Vilistlane
Ja
Euroopa õpilasfirmade võistlus 2014 Tallinnas
Ja
Aastaplaan
Ja
Eesti õpilasfirmade laat
Ja
Konverentsid
Ja
Olümpiaad
Ja
Suvekool
Ja
Ettevõtlusnädal
Ja
Võistlused
Ja
Creatlon
Ja
Tulemused
Ja
Meeskonnamängu ülesanded 2016
Ja
Võistkonnad 2016/17
Ja
Kokkuvõte viktoriinist
Ja
Viktoriini tulemused
Ja
Creatlon 2015/16
Ja
Creatlon 2014/15
Ja
Creatlon 2013/14
Ja
Tulemused
Ja
Viktoriini tulemused
Ja
Meeskonnamängu tulemused
Ja
III etapi tulemused
Ja
2013/2014.a võistkonnad
Ja
Kokkuvõte viktoriini vastustest
Ja
e-viktoriin
Ja
Meeskonnamängu ülesanded
Ja
Creatloni III etapp
Ja
Creatlon 2012/13
Ja
Creatlon 2011/12
Ja
Uurimistööde võistlus
Ja
Ettevõtlusmuinasjuttude võistlus
Ja
Reklaamivõistlus
Ja
TITAN
Ja
Eesti parim õpilasfirma
Ja
Eesti parim minifirma
Ja
Simulaator 7 võistlus

Meeskonnamängu tulemused

Ja

2013/2014. aasta Creatloni Meeskonnamängu tulemused

Selle aasta tublimad olid:

 

Tiimi nimi Kool Summa* 
 Majanduslik Faalanks   Tallinna 21. Kool  97,50
 Via scientiarum   Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium  93,00
 DiMa   Tallinna Laagna Gümnaasium  92,75
 KeTe   Tallinna Laagna Gümnaasium  92,00
 Ettevõtlikud lumeleopardid   Tabasalu Ühisgümnaasium  92,00
 Andekad Rebased   Tabasalu Ühisgümnaasium  88,75
 Kotkas   Tabasalu Ühisgümnaasium  87,75
 Elisabeth-Laura   Tartu Kunstigümnaasium  87,75
 Royal Team   Tabasalu Ühisgümnaasium  86,50
 IdaVõlurid   Jõhvi Gümnaasium  86,25
 Inimsoo geeniused   Tabasalu Ühisgümnaasium  86,00
 Arc en ciel   Tallinna Prantsuse Lütseum  85,25
 ruutjuur   Tallinna 21.Kool  85,00
 Printsessid   Tabasalu Ühisgümnaasium  84,00
 KaVaKa   Tabasalu Ühisgümnaasium  84,00
 Kartul   Kuressaare Vanalinna Kool  83,50
 Nõmmepärn   Jõhvi Gümnaasium  83,25
 Paide ÜG 8. a   Paide Ühisgümnaasium  83,00
 Ruutjuur 420   Tabasalu Ühisgümnaasium  82,50
 Majandusistid   Pirita Majandusgümnaasium  82,00
 MÕPO (Mõtle positiivselt!)   Tabasalu Ühisgümnaasium  81,75
 Paide ÜG 8. b   Paide Ühisgümnaasium  81,00
 Slaava Käsi   Salme Põhikool  79,75
 Andrei   Loksa Gümnaasium  79,75
 Suhkrupallid   Salme Põhikool  79,5
Pitskid Kihnu Kool 78,5
Püha Peetrused Salme Põhikool 77,75
MTA Keeni Põhikool 77,75
osmiumOS Rannu Kool 77,75
KEK Tartu Kunstigümnaasium 77,25
Järve Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 77
OXYGEN Keeni Põhikool 77
Smurfid Tallinna Õismäe Vene Lütseum 76,5
 Procrastinators   Tallinna 21. Kool  76,25
 Õed Tihedad   Koeru Keskkool  75,5
 Inimesed   Salme Põhikool  74,75
 ALADEEN   Keeni Põhikool  74
 S-B   Tartu Kunstigümnaasium  72,25
 Friendship   Kohtla-Järve Maleva Põhikool  71,5
 Töömesilased   Tallinna 21.Kool  70,25
 Salme Dünamo   Salme Põhikool  67,75
 Ägedad123   Rannu Kool  65,75
 R.A.H.(a)   Maidla Kool  56,75
Kolm varvast Rannu Kool 46,5
World Kohtla-Järve Maleva Põhikool 34,5
Perfect Kohtla-Järve Maleva Põhikool 32,5
IL Cioco Tallinna Õismäe Vene Lütseum 29,5
CATIKA Keeni Põhikool 8,5

* maksimaalne summa  - 100 punkti

 

000JA Alumni Estonia
0klassi registreerimine
1EETA
1HAK
2maarmastanaidata2
Edu ja tegu
seb
Ja

 
 
Junior Achievement Eesti SA
Lauteri 3-212, 10114 Tallinn
Koduleht: www.ja.ee
E-kiri: junior@ja.ee
Telefon: +372 6210998
Asukoht Facebook  
by HansaNet