Ja
JAJAJAJAJA
Ja
Sündmused
Ja
JAJAJAJA
Ja
JA
  JA Eesti
Ja
Aasta Ettevõtlusõpetaja
Ja
Aasta Mentor
Ja
Vägev Vilistlane
Ja
Euroopa õpilasfirmade võistlus 2014 Tallinnas
Ja
Aastaplaan
Ja
Eesti õpilasfirmade laat
Ja
Olümpiaad
Ja
Suvekool
Ja
Ettevõtlusnädal
Ja
Võistlused
Ja
Creatlon
Ja
Creatlon 2017/18
Ja
Tulemused
Ja
Võistkonnad 2017/18
Ja
Loovülesanne ja lisaülesanne
Ja
Meeskonnamängu ülesanded 2017
Ja
e-viktoriin
Ja
Creatlon 2016/17
Ja
Creatlon 2015/16
Ja
Creatlon 2014/15
Ja
Creatlon 2013/14
Ja
Creatlon 2012/13
Ja
Creatlon 2011/12
Ja
Uurimistööde võistlus
Ja
Ettevõtlusmuinasjuttude võistlus
Ja
Reklaamivõistlus
Ja
TITAN
Ja
Eesti parim õpilasfirma
Ja
Eesti parim minifirma
Ja
Simulaator 7 võistlus

Võistkonnad 2017/18

Ja

Selle aasta Creatloni meeskonnad on siin.

  Võistkonna nimi Kool Klass
1. 3K Pärnu Rääma Põhikool 7. klass
2. 4you Pärnu Rääma Põhikool 9. klass
3. AD7 Tapa Vene Põhikool 7. klass
4. Are Team Are Kool 9. klass
5. AVA Pärnu-Jaagupi Põhikool 7. klass
6. Creatly   9. klass
7. Ehitajad Tapa Gümnaasium 7. klass
8. Girls Power Antsla Gümnaasium 8. klass
9. H2O Kadrina Keskkool 8. klass
10. Huvitav Paide Ühisgümnaasium 8. klass
11. iksdee Antsla Gümnaasium 9. klass
12. Juhtmerägastik Tallinna Prantsuse Lütseum 7. klass
13. JUM41 Ristiku Põhikool 7. klass
14. kaheksandikud Antsla Gümnaasium 8. klass
15. Kartulid Kalmetu Põhikool 7. klass
16. Katoliku 1 Tartu Katoliku Haridusleskus 8. klass
17. KeSteLeen Tõstamaa Keskkool 8. klass
18. Kiili Kiili gümnaasium 9. klass
19. Kikrhä Pärnu Rääma Põhikool 8. klass
20. Kirsimoos Antsla Gümnaasium 7. klass
21. Kolm ettevõttjast Kärlakat Kärla Põhikool 8. klass
22. Kolm Kulda Tartu Forseliuse Kool 8. klass
23. KRAND Tallinna Nõmme Põhikool 8. klass
24. Krokodillid Tapa Gümnaasium 7. klass
25. Kummipardid Tallinna Tehnikagümnaasium 8. klass
26. Kuristiku 7 Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass
27. Kuristiku G Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass
28. Kuristiku G2 Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass
29. Kuristiku G3 Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass
30. Kuristiku G4 Tallinna Kuristiku Gümnaasiun 8. klass
31. Kuristiku5 Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass
32. Kuristiku6 Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass
33. Kuristiku8 Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass
34. Kuusekesed Antsla Gümnaasium 7. klass
35. KVK Kuressaare Vanalinna Kool 8. klass
36. Le Baguette Tallinna Prantsuse Lütseum 8. klass
37. Leisi "Kuldne Trio" Leisi keskkool 9. klass
38. Linnutee Antsla Gümnaasium 8. klass
39. Lokid Kohtla-Nõmme Kool 9. klass
40. MCS Kiili Gümnaasium 9. klass
41. MM@J Paldiski Põhikool 9. klass
42. Mutrid Kalamaja Põhikool 8. klass
43. Mõmmibeebid Leisi Keskkool 7. klass
44. Nutikad ajuragistajad Pärnu Mai Kool 7. klass

45.

oüMartinjaRait Tartu Hiie Kool 9. klass
46. Parimad Palakad Anna Haava nim Pala Kool 7. klass
47. Peeter Antsla Gümnaasium 9. klass
48. Poisid Antsla Gümnaasium 8. klass
49. POWER Tarvastu Gümnaasium 8. klass
50. purposeful sages Tallinna 53.Keskkool 9. klass
51. Realistid Rakvere Gümnaasium 8. klass
52. RESO Pärnu Rääma Põhikool 7. klass
53. Rolli Tallinna Tehnikagümnaasium 8. klass
54. RP9 Ristiku Põhikool 9. klass
55. Ruubiku Kuubik Tartu Forseliuse Kool 8. klass
56. RõugeKunnid Rõuge Pk 7. klass
57. Rääma 9K Pärnu Rääma Põhikool 9. klass
58. Team Ten Tallinna Prantsuse Lütseum 7. klass
59. Teravad Pliiatsid Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9. klass
60. Tiim 2 Kohtla-Nõmme Kool 9. klass
61. TOOM Paldiski Põhikool 7. klass
62. Tublid Antsla Gümnaasium 9. klass
63. Vanalinna PK Pärnu Vanalinna Põhikool 9. klass
64. Windows 95 Tallinna Prantsuse Lütseum 8. klass
65. Võimehed Antsla Gümnaasium 9. klass
66. VägilasedT&L Tartu Hiie Kool 9. klass
67. Äädikakärbsed Nissi Põhikool 8. klass
68. ÄÄRELISED Paldiski Põhikool 8. klass

 

 

000JA Alumni Estonia
0klassi registreerimine
1EETA
1HAK
2maarmastanaidata2
Edu ja tegu
seb
Ja

 
 
Junior Achievement Eesti SA
Lauteri 3-212, 10114 Tallinn
Koduleht: www.ja.ee
E-kiri: junior@ja.ee
Telefon: +372 6210998
Asukoht Facebook  
by HansaNet