Ja
JAJAJAJAJA
Ja
Sündmused
Ja
JAJAJAJA
Ja
JA
  JA Eesti
Ja
Aasta Ettevõtlusõpetaja
Ja
Aasta Mentor
Ja
Vägev Vilistlane
Ja
Euroopa õpilasfirmade võistlus 2014 Tallinnas
Ja
Aastaplaan
Ja
Eesti õpilasfirmade laat
Ja
Konverentsid
Ja
Olümpiaad
Ja
Suvekool
Ja
Ettevõtlusnädal
Ja
Võistlused
Ja
Creatlon
Ja
e-viktoriin
Ja
Võistkonnad 2017/18
Ja
Meeskonnamängu ülesanded 2017
Ja
Tulemused
Ja
Creatlon 2016/17
Ja
Võistkonnad 2016/17
Ja
Tulemused
Ja
Meeskonnamängu ülesanded 2016/17
Ja
Viktoriin
Ja
Kokkuvõte viktoriinist
Ja
Viktoriini tulemused
Ja
Creatlon 2015/16
Ja
Creatlon 2014/15
Ja
Creatlon 2013/14
Ja
Creatlon 2012/13
Ja
Creatlon 2011/12
Ja
Uurimistööde võistlus
Ja
Ettevõtlusmuinasjuttude võistlus
Ja
Reklaamivõistlus
Ja
TITAN
Ja
Eesti parim õpilasfirma
Ja
Eesti parim minifirma
Ja
Simulaator 7 võistlus

Viktoriini tulemused

Ja

6. oktoobril osales e-viktoriinil 1623  7.-9. klassi õpilast, kellest 1005 said vähemalt pooled punktid. Nende nimekiri on siin!

  Nimi Eesnimi Kool Klass Punkte
1.-5. Poolakese Marta Kalmetu Põhikool 8 29,00
1.-5. Parts Uku Tartu Forseliuse Kool 8 29,00
1.-5. Joala Kadri Tartu Forseliuse Kool 9 29,00
1.-5. Jaani Saara Tartu Forseliuse Kool 9 29,00
1.-5. Kuusik Laurits Tartu Forseliuse Kool 9 29,00
6.-12. Vandrecht Merilyn Kalmetu Põhikool 8 28,00
6.-12. Pavel Fred-Eric Tartu Forseliuse Kool 8 28,00
6.-12. Milk Hanna Tartu Forseliuse Kool 8 28,00
6.-12. Kändla Kristjan Kalmetu Põhikool 8 28,00
6.-12. Liiva Tobias Erik Kiili Gümnaasium 9 28,00
6.-12. Parve Kaarel Rakvere Gümnaasium 7 28,00
6.-12. Palumets Kaisa Tallinna Südalinna Kool 8 28,00
13.-24. Kukk Eve-Liis Laulasmaa Kool 8 27,00
13.-24. Arras Kretely Tartu Forseliuse Kool 8 27,00
13.-24. Link Helen Kalmetu Põhikool 8 27,00
13.-24. Illak Kristina Tartu Forseliuse Kool 9 27,00
13.-24. Rannu Kertu Tartu Forseliuse Kool 9 27,00
13.-24. Lember Rebeca Kuressaare Gümnaasium 9 27,00
13.-24. Talving Adriana Peetri Lasteaed-Põhikool 9 27,00
13.-24. Põšnograjev Andreas Tallinna Reaalkool 7 27,00
13.-24. Kõiv Liisa Tallinna Südalinna Kool 8 27,00
13.-24. Tõlgo Taneli Õismäe Gümnaasium 9 27,00
13.-24. Verk Lisbeth Õismäe Gümnaasium 9 27,00
13.-24. Pukk Geir Pirita Majandusgümnaasium 9 27,00
25.-41. Meerits Kätriin Kalmetu Põhikool 7 26,00
25.-41. Valgre Lisell Kalmetu Põhikool 7 26,00
25.-41. Klaassen Willem Laulasmaa Kool 9 26,00
25.-41. Rehesaar Mariann Kuressaare Gümnaasium 9 26,00
25.-41. Vaiknemets Tõnis Kuldre kool 9 26,00
25.-41. Titov Tani Jakob Westholmi Gümnaasium 9 26,00
25.-41. Rosenfeld Elo Leisi Keskkool 9 26,00
25.-41. Nook Laura Kuressaare Gümnaasium 9 26,00
25.-41. Hain Birgit Rõuge Põhikool 9 26,00
25.-41. Tommula Kristin Aravete Keskkool 9 26,00
25.-41. Maslova Ljubov Narva Pähklimäe Gümnaasium 9 26,00
25.-41. Berzin Eva Narva Pähklimäe Gümnaasium 9 26,00
25.-41. Kongi Kevin Tallinna Reaalkool 7 26,00
25.-41. Kirsiste Kristofer Pirita Majandusgümnaasium 8 26,00
25.-41. Maasing Jürgen Viimsi Kool 8 26,00
25.-41. Hallik Anette Viimsi Kool 9 26,00
25.-41. Rebane Hugo Viimsi Kool 9 26,00
42.-76. Vau Loore Kiviõli I Keskkool 7 25,00
42.-76. Rosenfeld Ats Leisi Keskkool 7 25,00
42.-76. Saage Christopher Jakob Westholmi Gümnaasium 8 25,00
42.-76. Animägi Ralf-Rasmus Jakob Westholmi Gümnaasium 8 25,00
42.-76. Jalakas Anni Aravete Keskkool 8 25,00
42.-76. Kaljulaid Kerttu Vändra Gümnaasium 8 25,00
42.-76. Kilp Anabel Kalmetu Põhikool 8 25,00
42.-76. Kahar Ene-Liis Rõuge Põhikool 8 25,00
42.-76. Pill Kairo Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 25,00
42.-76. Veski Rauno Jakob Westholmi Gümnaasium 9 25,00
42.-76. Saarepera Kevad Belle Peetri Lasteaed-Põhikool 9 25,00
42.-76. Septer Elena Hanna Jakob Westholmi Gümnaasium 9 25,00
42.-76. Krull Jaan Erik Jakob Westholmi Gümnaasium 9 25,00
42.-76. Senka Merili Tartu Forseliuse Kool 9 25,00
42.-76. Lagemaa Grete Jakob Westholmi Gümnaasium 9 25,00
42.-76. Toll Timmo Kuressaare Gümnaasium 9 25,00
42.-76. Kirs Rahel Kuressaare Gümnaasium 9 25,00
42.-76. Augjärv Vaabo Aravete Keskkool 9 25,00
42.-76. Reimets Laura Laulasmaa Kool 9 25,00
42.-76. Voogla Brigitta Kiili Gümnaasium 9 25,00
42.-76. Tropp Kristjan Rakvere Gümnaasium 7 25,00
42.-76. Vaiküll Hjalmar Kohila Gümnaasium 7 25,00
42.-76. Saks Imre Tallinna Reaalkool 7 25,00
42.-76. Pugal Epp Maria Tallinna Reaalkool 7 25,00
42.-76. Mutli Natali Tallinna Reaalkool 7 25,00
42.-76. Hrustov Alex Tallinna Südalinna Kool 8 25,00
42.-76. Mugamäe Keir Paide ühisgümnaasium 8 25,00
42.-76. Sukles Eliisa

Õismäe Gümnaasium

8 25,00
42.-76. Vene Kaarel Paide Gümnaasium 8 25,00
42.-76. Kivioja Karl Oskar Pirita Majandusgümnaasium 8 25,00
42.-76. Kuus Lola- Mariin Viimsi Kool 8 25,00
42.-76. Konsap Liina Räpina ühisgümnaasium 9 25,00
42.-76. Lõokene Sandra Keeni Põhikool 9 25,00
42.-76. Kuutok Albert Kohila Gümnaasium 9 25,00
42.-76. Reiman Ralf Pirita Majandusgümnaasium 9 25,00
77.-121. Kruustük Marcus Saku Gümnaasium 7 24,00
77.-121. Kotlyarova Kelly Pirita Majandusgümnaasium 7 24,00
77.-121. Palu Teele-Helena Tarvastu Gümnaasium 8 24,00
77.-121. Talantseva Angelika Tartu Forseliuse Kool 8 24,00
77.-121. Otsman Johanna Tarvastu Gümnaasium 8 24,00
77.-121. Kaasiku Keidy Aravete Keskkool 8 24,00
77.-121. Kaasiku Kaidy Aravete Keskkool 8 24,00
77.-121. Siska Teodor Aravete Keskkool 8 24,00
77.-121. Juhkamsoo Hendrik Kalmetu Põhikool 8 24,00
77.-121. Pihlap Martin Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 24,00
77.-121. Tukia Stella Peetri Lasteaed-Põhikool 9 24,00
77.-121. Bespalova Jelizaveta Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 24,00
77.-121. Klauks Karin Väike-Maarja Gümnaasium 9 24,00
77.-121. Prees Tuule Jakob Westholmi Gümnaasium 9 24,00
77.-121. Koov Melani Salme Põhikool 9 24,00
77.-121. Perv Karolina Kiili Gümnaasium 9 24,00
77.-121. Merelaine Matthias Jakob Westholmi Gümnaasium 9 24,00
77.-121. Filippov Erika Salme Põhikool 9 24,00
77.-121. Metsamaa Rael Mariel Leisi Keskkool 9 24,00
77.-121. Sults Kristofer Mõisaküla Kool 9 24,00
77.-121. Koppel Natali Kuressaare Gümnaasium 9 24,00
77.-121. Raudsepp Jane-Liis Rõuge Põhikool 9 24,00
77.-121. Zagorskaja Jelizaveta Narva Pähklimäe Gümnaasium 9 24,00
77.-121. Aren Annaliis Kirivere Kool 7 24,00
77.-121. Pajumäe Doris Peetri Lasteaed-Põhikool 7 24,00
77.-121. Remmel Luca Tallinna Reaalkool 7 24,00
77.-121. Tsernant Remo Tallinna Reaalkool 7 24,00
77.-121. Saarepera Kaspar Tallinna Reaalkool 7 24,00
77.-121. Must Adeele Tallinna Reaalkool 7 24,00
77.-121. Kaseste Siim Paide Gümnaasium 8 24,00
77.-121. Mirma Rasmus Räpina ühisgümnaasium 8 24,00
77.-121. Lindjärv Elizabeth Paide Gümnaasium 8 24,00
77.-121. Galindons Crissondra-Lisette Paide Gümnaasium 8 24,00
77.-121. Busch Rhett-Roan Ristiku Põhikool 8 24,00
77.-121. Schilf Nana Tallinna Nõmme Põhikool 8 24,00
77.-121. Toomet Janeli Peetri Lasteaed-Põhikool 8 24,00
77.-121. Soesoo Kätrin Viimsi Kool 8 24,00
77.-121. Raudi Marten Viimsi Kool 8 24,00
77.-121. õunapuu Remi-Andero Räpina ühisgümnaasium 9 24,00
77.-121. Tammpere Kirke Räpina ühisgümnaasium 9 24,00
77.-121. Tinno Jan Markus Õismäe Gümnaasium 9 24,00
77.-121. Univer Marcus Pirita Majandusgümnaasium 9 24,00
77.-121. Arge Anders Pirita Majandusgümnaasium 9 24,00
77.-121. Laagus Laura Pirita Majandusgümnaasium 9 24,00
77.-121. Jürgenson Markus Kohila Gümnaasium 9 24,00
122.-190. Višnevski Martin Saku Gümnaasium 7 23,00
122.-190. Rammul Karl Johan Saku Gümnaasium 7 23,00
122.-190. Tork Elle-Viive Pirita Majandusgümnaasium 7 23,00
122.-190. Kilgas Liisi Salme Põhikool 7 23,00
122.-190. Grünthal Marie Laulasmaa Kool 8 23,00
122.-190. Uusna Alice Juliette Laulasmaa Kool 8 23,00
122.-190. Alunurm Elin Jakob Westholmi Gümnaasium 8 23,00
122.-190. Prostang Matis Salme Põhikool 8 23,00
122.-190. Verbeek Hannah Grete Tarvastu Gümnaasium 8 23,00
122.-190. Pilt Dankan Rõuge Põhikool 8 23,00
122.-190. Juhandi Marleen Salme Põhikool 8 23,00
122.-190. Kahju Kennar Leisi Keskkool 8 23,00
122.-190. Mägi Triin Rõuge Põhikool 8 23,00
122.-190. Murašina Janika Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 23,00
122.-190. Orgmets Mattias Laulasmaa Kool 9 23,00
122.-190. Raaper Eliis Salme Põhikool 9 23,00
122.-190. Lääts Sander Kalmetu Põhikool 9 23,00
122.-190. Teuli Madis Uljam Kiviõli I Keskkool 9 23,00
122.-190. Kovljašenko Kelli-Ann Peetri Lasteaed-Põhikool 9 23,00
122.-190. Tomson Avely Tartu Forseliuse Kool 9 23,00
122.-190. Xin Lin Wang Carmen Heimtali Põhikool 9 23,00
122.-190. Pops Katariina Väike-Maarja Gümnaasium 9 23,00
122.-190. Tatrik Silver Koeru keskkool 9 23,00
122.-190. Teär Getriin Kuressaare Gümnaasium 9 23,00
122.-190. Rüütel Rasmus Kiili Gümnaasium 9 23,00
122.-190. Maivel Mariliis Jakob Westholmi Gümnaasium 9 23,00
122.-190. Rand Keidi Salme Põhikool 9 23,00
122.-190. Iilane Mathias Kuressaare Gümnaasium 9 23,00
122.-190. Pajula Marta Aravete Keskkool 9 23,00
122.-190. Normak Breth Areann Kiviõli I Keskkool 9 23,00
122.-190. Männik Lennart Mathias Kiili Gümnaasium 9 23,00
122.-190. Ilm Kevin Aravete Keskkool 9 23,00
122.-190. Vahstein Silver Kuressaare Gümnaasium 9 23,00
122.-190. Aasalo Madis Kiili Gümnaasium 9 23,00
122.-190. Tammemets Jana Jakob Westholmi Gümnaasium 9 23,00
122.-190. Soe Maigret Rõuge Põhikool 9 23,00
122.-190. Täht Eliisa Kuressaare Gümnaasium 9 23,00
122.-190. Alavere Mariel Rakvere Reaalgümnaasium 7 23,00
122.-190. Skeber Kaia-Angela Rakvere Gümnaasium 7 23,00
122.-190. Janno Brent Rakvere Gümnaasium 7 23,00
122.-190. Roots Joosep Peetri Lasteaed-Põhikool 7 23,00
122.-190. Põldma Sander Peetri Lasteaed-Põhikool 7 23,00
122.-190. Hanniotti Karina Õismäe Gümnaasium 7 23,00
122.-190. Kuusk Andreas Toomas Tallinna Reaalkool 7 23,00
122.-190. Mikenberg Laura Maria Tallinna Reaalkool 7 23,00
122.-190. Veilberg Diana Tallinna Südalinna Kool 8 23,00
122.-190. Aunpuu Raido Paide ühisgümnaasium 8 23,00
122.-190. Udu Karl Paide ühisgümnaasium 8 23,00
122.-190. Leht Kaisa Paide ühisgümnaasium 8 23,00
122.-190. Kolga Marta Õismäe Gümnaasium 8 23,00
122.-190. Palm Gea Pirita Majandusgümnaasium 8 23,00
122.-190. Pikner Karl Peetri Lasteaed-Põhikool 8 23,00
122.-190. Tiidrus Laura Kohila Gümnaasium 8 23,00
122.-190. Soome Patrick Peetri Lasteaed-Põhikool 8 23,00
122.-190. Vaher Jan-Erik Õismäe Gümnaasium 8 23,00
122.-190. Kivimäe Kristiina Viimsi Kool 8 23,00
122.-190. Pulst Theresa Tallinna Südalinna Kool 9 23,00
122.-190. Muruvee Lauri Kuressaare Vanalinna Kool 9 23,00
122.-190. Pikknurm Claudia Kohila Gümnaasium 9 23,00
122.-190. Opikov Triinu Kuressaare Vanalinna Kool 9 23,00
122.-190. Klaus Kairit Õismäe Gümnaasium 9 23,00
122.-190. Kuus Tambet Keeni Põhikool 9 23,00
122.-190. Leuke Siim Are Kool 9 23,00
122.-190. Pikkor Markus Kohila Gümnaasium 9 23,00
122.-190. Kangur Helena Kohila Gümnaasium 9 23,00
122.-190. Pihlak Karl Gregor Kohila Gümnaasium 9 23,00
122.-190. Parve Markos Kohila Gümnaasium 9 23,00
122.-190. Liiv Hardi Kohila Gümnaasium 9 23,00
122.-190. Kolisnetšenko Anton Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 23,00
191.-272. Praks Miia Maris Saku Gümnaasium 7 22,00
191.-272. Matrov Laura Koeru keskkool 7 22,00
191.-272. Pentinen Romet Saku Gümnaasium 7 22,00
191.-272. Kiisma Robin Suure-Jaani Kool 7 22,00
191.-272. Lindeberg Melani Kiviõli I Keskkool 7 22,00
191.-272. Järvan Artur Saku Gümnaasium 7 22,00
191.-272. Saukas Lisett Saku Gümnaasium 7 22,00
191.-272. Lehter Carmen Ceisy Koeru keskkool 7 22,00
191.-272. Kukk Christer Kalmetu Põhikool 7 22,00
191.-272. Kibena Kristiina Rõuge Põhikool 7 22,00
191.-272. Samarüütel Agnes Pirita Majandusgümnaasium 7 22,00
191.-272. Jõgi Getlin Salme Põhikool 7 22,00
191.-272. Mandel Marleen Rõuge Põhikool 7 22,00
191.-272. Vahter Lukas Rõuge Põhikool 7 22,00
191.-272. Rand Iris Jakob Westholmi Gümnaasium 8 22,00
191.-272. Viira Eva-Marie Laulasmaa Kool 8 22,00
191.-272. Karjus Morten Jakob Westholmi Gümnaasium 8 22,00
191.-272. Filippov Kerttu Kiviõli I Keskkool 8 22,00
191.-272. Safin Reti Jakob Westholmi Gümnaasium 8 22,00
191.-272. Jalakas Aiki Aravete Keskkool 8 22,00
191.-272. Helekivi Reio Rõuge Põhikool 8 22,00
191.-272. Tihane Kadi Aravete Keskkool 8 22,00
191.-272. Leppik Mirjam Kiili Gümnaasium 8 22,00
191.-272. Ers Argo Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8 22,00
191.-272. Kislaja Anastassia Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 22,00
191.-272. Streltsov Dmitri Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 22,00
191.-272. Kruusalu Mikk Jakob Westholmi Gümnaasium 9 22,00
191.-272. Roosimaa Steven Kalmetu Põhikool 9 22,00
191.-272. Karema Meelis Jakob Westholmi Gümnaasium 9 22,00
191.-272. Vinnal Artur Heimtali Põhikool 9 22,00
191.-272. Ennemuist Kaie Kuressaare Gümnaasium 9 22,00
191.-272. Palang Sander Kiili Gümnaasium 9 22,00
191.-272. Mihkelson Eva Salme Põhikool 9 22,00
191.-272. Lilletai Erko Koeru keskkool 9 22,00
191.-272. Ansberg Margot Rõuge Põhikool 9 22,00
191.-272. Maasing Jekaterina Rakvere Gümnaasium 7 22,00
191.-272. Kimsen Henri Rakvere Gümnaasium 7 22,00
191.-272. übius Sirli Rakvere Gümnaasium 7 22,00
191.-272. Kärner Annaliisa Kohila Gümnaasium 7 22,00
191.-272. Kala Taavi Kohila Gümnaasium 7 22,00
191.-272. Vind Markus Kohila Gümnaasium 7 22,00
191.-272. Kõuts Kert Gustav Peetri Lasteaed-Põhikool 7 22,00
191.-272. Abramson Ann Kohila Gümnaasium 7 22,00
191.-272. Toomeste Joosep Tallinna Reaalkool 7 22,00
191.-272. Urm Grete Kohila Gümnaasium 7 22,00
191.-272. Nurk Paul Kaspar Tallinna Reaalkool 7 22,00
191.-272. Kaarma Hannah Tallinna Reaalkool 7 22,00
191.-272. Hakk Hardi Tallinna Reaalkool 7 22,00
191.-272. Tiivel Gretel Tallinna Reaalkool 7 22,00
191.-272. Kalvik Laura Greta Tallinna Reaalkool 7 22,00
191.-272. Renser Markus Paide Gümnaasium 8 22,00
191.-272. Konsap Evelin Räpina ühisgümnaasium 8 22,00
191.-272. Siimon Kevin Paide Gümnaasium 8 22,00
191.-272. Raba Mikk-Marten Paide ühisgümnaasium 8 22,00
191.-272. Tankler Shrek Paide ühisgümnaasium 8 22,00
191.-272. Lehtsaar Marten Paide Gümnaasium 8 22,00
191.-272. Lehepuu Raf Brait Keeni Põhikool 8 22,00
191.-272. Laanmets Kevin Kohila Gümnaasium 8 22,00
191.-272. Lumi Alex Kristjan Pirita Majandusgümnaasium 8 22,00
191.-272. Martin Maria Peetri Lasteaed-Põhikool 8 22,00
191.-272. Sults Kevin Viimsi Kool 8 22,00
191.-272. Naruski Ragnar Räpina ühisgümnaasium 9 22,00
191.-272. Gutjuma Anette Räpina ühisgümnaasium 9 22,00
191.-272. Oidingu Veronica Räpina ühisgümnaasium 9 22,00
191.-272. Rämson Anna-Leena Räpina ühisgümnaasium 9 22,00
191.-272. Arbma Tarvi Räpina ühisgümnaasium 9 22,00
191.-272. Hanni Maive Tallinna Südalinna Kool 9 22,00
191.-272. Lepik Jaak-Tambet Kuressaare Vanalinna Kool 9 22,00
191.-272. Smirnova Anastasia Kohila Gümnaasium 9 22,00
191.-272. Rajaste Karmen Kohila Gümnaasium 9 22,00
191.-272. Kangur Kadi-Riin Kuressaare Vanalinna Kool 9 22,00
191.-272. Milpak Grete Kuressaare Vanalinna Kool 9 22,00
191.-272. Stepanov Stella Kuressaare Vanalinna Kool 9 22,00
191.-272. Aer Ingeri Keeni Põhikool 9 22,00
191.-272. Kadakas Karl Are Kool 9 22,00
191.-272. õuemets Gerly Kohila Gümnaasium 9 22,00
191.-272. Kibuvits Karmel Kohila Gümnaasium 9 22,00
191.-272. Sõerde Katariina Jette Pirita Majandusgümnaasium 9 22,00
191.-272. Karhu Kevin Kohila Gümnaasium 9 22,00
191.-272. Udeküll Oliver Kohila Gümnaasium 9 22,00
191.-272. Vahesaar Birke Kohila Gümnaasium 9 22,00
191.-272. Klaar Luisa Viimsi Kool 9 22,00
273.-357. Vahemäe Jan-Erik Saku Gümnaasium 7 21,00
273.-357. Raude Eneli Suure-Jaani Kool 7 21,00
273.-357. Roos-Nessler Kirsika Saku Gümnaasium 7 21,00
273.-357. Tomson Grete Liis Saku Gümnaasium 7 21,00
273.-357. Kiisma Sandra Suure-Jaani Kool 7 21,00
273.-357. Endi Lisette Koeru keskkool 7 21,00
273.-357. Rannik Johanna Eliise Saku Gümnaasium 7 21,00
273.-357. Puusta Anete Suure-Jaani Kool 7 21,00
273.-357. Cardenas Emilia Saku Gümnaasium 7 21,00
273.-357. Raig Katariina Saku Gümnaasium 7 21,00
273.-357. Turja Helena Pirita Majandusgümnaasium 7 21,00
273.-357. Eensalu Nora Suure-Jaani Kool 7 21,00
273.-357. Kannel Karel Marten Saku Gümnaasium 7 21,00
273.-357. Silberg Olivia Saku Gümnaasium 7 21,00
273.-357. Jamnes Pauline Kalmetu Põhikool 7 21,00
273.-357. Värton Helena Kuldre kool 7 21,00
273.-357. Tilts Tiina Salme Põhikool 7 21,00
273.-357. Tammerand Andre Suure-Jaani Kool 7 21,00
273.-357. Uussaar Lota Salme Põhikool 7 21,00
273.-357. Puna Olden Aste Põhikool 8 21,00
273.-357. Püvi Deisi Kuldre kool 8 21,00
273.-357. Aavik Helena Salme Põhikool 8 21,00
273.-357. Mee Markus Rõuge Põhikool 8 21,00
273.-357. Koidu Evelina Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8 21,00
273.-357. Lorius Raigo Leisi Keskkool 8 21,00
273.-357. Allas Anu Rõuge Põhikool 8 21,00
273.-357. Miller Laura Heimtali Põhikool 9 21,00
273.-357. Ratkovitš Aleksandra Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 21,00
273.-357. Fomin Dmitri Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 21,00
273.-357. Savi Rasmus Heimtali Põhikool 9 21,00
273.-357. Trumm Margarete Kuressaare Gümnaasium 9 21,00
273.-357. Mitt Teiri Kuldre kool 9 21,00
273.-357. Kumari Kaisa-Lisete Jakob Westholmi Gümnaasium 9 21,00
273.-357. Kudrjavtsev Leissi Kuressaare Gümnaasium 9 21,00
273.-357. Sursoho Maksim Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 21,00
273.-357. Karlsfrei Lia-Maria Koeru keskkool 9 21,00
273.-357. Päri Krislin Koeru keskkool 9 21,00
273.-357. Auu Sandra Leisi Keskkool 9 21,00
273.-357. Mäesepp Märten Johannes Koeru keskkool 9 21,00
273.-357. Noor Hannabel Leisi Keskkool 9 21,00
273.-357. Saul Stella Kiviõli I Keskkool 9 21,00
273.-357. Ilves Janar Rõuge Põhikool 9 21,00
273.-357. Vinogradova Lina Narva Pähklimäe Gümnaasium 9 21,00
273.-357. Karm Laura Rakvere Reaalgümnaasium 7 21,00
273.-357. Raudsepp Mari-Ly Viimsi Keskkool 7 21,00
273.-357. Neem Robin Henrik Tallinna Reaalkool 7 21,00
273.-357. Elbrecht Erki Tallinna Reaalkool 7 21,00
273.-357. Kalkun Rasmus Peetri Lasteaed-Põhikool 7 21,00
273.-357. Engel Maarja-Liis Tallinna Reaalkool 7 21,00
273.-357. Parts Raimond Tallinna Reaalkool 7 21,00
273.-357. Hein Laura Tallinna Südalinna Kool 8 21,00
273.-357. Kanne Aneta Paide ühisgümnaasium 8 21,00
273.-357. Välk Janeli Õismäe Gümnaasium 8 21,00
273.-357. Valgma Maili Õismäe Gümnaasium 8 21,00
273.-357. Madjar Kati-Mariin Paide Gümnaasium 8 21,00
273.-357. Hindre äliis-Cadily Paide ühisgümnaasium 8 21,00
273.-357. Suurmäe Marite Kohila Gümnaasium 8 21,00
273.-357. Maasalu Siim Kohila Gümnaasium 8 21,00
273.-357. Mitt Triinu Tallinna Nõmme Põhikool 8 21,00
273.-357. Meerbach Karel Kohila Gümnaasium 8 21,00
273.-357. Süvari Ott Pirita Majandusgümnaasium 8 21,00
273.-357. Marjapuu Annika Kohila Gümnaasium 8 21,00
273.-357. Ulk Kevin-Kaur Koeru keskkool 8 21,00
273.-357. Osula Carmen Caroliina Kohila Gümnaasium 8 21,00
273.-357. Siirak Matthias Õismäe Gümnaasium 8 21,00
273.-357. Kukk Kenar Õismäe Gümnaasium 8 21,00
273.-357. Liiske Sander Räpina ühisgümnaasium 9 21,00
273.-357. Kilk Toomas Räpina ühisgümnaasium 9 21,00
273.-357. Zaharova Anna Räpina ühisgümnaasium 9 21,00
273.-357. Suurhans Mergit Kuressaare Vanalinna Kool 9 21,00
273.-357. Voronov Lorena Kuressaare Vanalinna Kool 9 21,00
273.-357. Viks Triini Are Kool 9 21,00
273.-357. Mölder Laura Lii Are Kool 9 21,00
273.-357. Evert Marjanno Kirivere Kool 9 21,00
273.-357. Viimsalu Kerbert Kohila Gümnaasium 9 21,00
273.-357. Krutogolov Anton Kohila Gümnaasium 9 21,00
273.-357. Ney Oliver Pirita Majandusgümnaasium 9 21,00
273.-357. Bõstrova Anna Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 21,00
273.-357. Tšehhonadskaja Anastasija Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 21,00
273.-357. Tambi Sandra Kohila Gümnaasium 9 21,00
273.-357. Trakmann Leandra Kohila Gümnaasium 9 21,00
273.-357. Salujõe Stella-Mia Kohila Gümnaasium 9 21,00
273.-357. Hõrak Ally-Cahtryn Kohila Gümnaasium 9 21,00
273.-357. Järviste Jüri- Andreas Viimsi Kool 9 21,00
273.-357. žuravel Denis Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 21,00
358.-448. Aule Ingrid Suure-Jaani Kool 7 20,00
358.-448. Meeksa Isabel Saku Gümnaasium 7 20,00
358.-448. Mändul Marleen Suure-Jaani Kool 7 20,00
358.-448. Tapner Elis Kiviõli I Keskkool 7 20,00
358.-448. Kivisild Kevin Suure-Jaani Kool 7 20,00
358.-448. Tõnissoo Tõnis Saku Gümnaasium 7 20,00
358.-448. Tudelep Johanna Saku Gümnaasium 7 20,00
358.-448. Kopanitski Margarita Saku Gümnaasium 7 20,00
358.-448. Salm Lizeth Marii Saku Gümnaasium 7 20,00
358.-448. Falk Kelly Rõuge Põhikool 7 20,00
358.-448. Lust Ain Pirita Majandusgümnaasium 7 20,00
358.-448. Ringo Marili Pirita Majandusgümnaasium 7 20,00
358.-448. Pall Andeli Rõuge Põhikool 7 20,00
358.-448. Tõnisots Mihkel Salme Põhikool 7 20,00
358.-448. Stern Dora Jakob Westholmi Gümnaasium 8 20,00
358.-448. Rohtla Joosep Värska Gümnaasium 8 20,00
358.-448. Sepp Airi Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8 20,00
358.-448. Kena Mariete Värska Gümnaasium 8 20,00
358.-448. Sõrmus Olivia Anet Jakob Westholmi Gümnaasium 8 20,00
358.-448. Eilo Karl Jakob Westholmi Gümnaasium 8 20,00
358.-448. Uibo Kerda Laulasmaa Kool 8 20,00
358.-448. Mägi Kristi Heimtali Põhikool 8 20,00
358.-448. Niinepuu-Kiik Meelis Jakob Westholmi Gümnaasium 8 20,00
358.-448. Räästas Tanel Heimtali Põhikool 8 20,00
358.-448. Suurmets Saskia Laulasmaa Kool 8 20,00
358.-448. Ilm Maarja Aravete Keskkool 8 20,00
358.-448. Saks Kaie Leisi Keskkool 8 20,00
358.-448. Tolmusk Mariann Kalmetu Põhikool 8 20,00
358.-448. Gluhharjov Jevgeni Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 20,00
358.-448. Pavlenko Aleksandr Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 20,00
358.-448. Sursoho Maksim Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 20,00
358.-448. Markov Igor-Martin Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 20,00
358.-448. Rjabtšun Vitali Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 20,00
358.-448. Kuusmaa Jaan Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 20,00
358.-448. Leet Kaia Liisa Jakob Westholmi Gümnaasium 9 20,00
358.-448. Tagaküla Ingel Aste Põhikool 9 20,00
358.-448. Stamberg Renee Jakob Westholmi Gümnaasium 9 20,00
358.-448. Vaga Gretten Kuressaare Gümnaasium 9 20,00
358.-448. Pohlak Keneli Väike-Maarja Gümnaasium 9 20,00
358.-448. Azojan Sandra Laulasmaa Kool 9 20,00
358.-448. Töpt Marc Erik Kiili Gümnaasium 9 20,00
358.-448. Saart Kristiine Kuressaare Gümnaasium 9 20,00
358.-448. Malva Sten Marcus Rõuge Põhikool 9 20,00
358.-448. Reiljan Getter Stiina Kiili Gümnaasium 9 20,00
358.-448. Kurm Joosep Rõuge Põhikool 9 20,00
358.-448. Laht Uku Rakvere Reaalgümnaasium 7 20,00
358.-448. Aart Erik Rakvere Reaalgümnaasium 7 20,00
358.-448. Miljand Sirelyn Kirivere Kool 7 20,00
358.-448. Saare Kaspar Kohila Gümnaasium 7 20,00
358.-448. Volkov Hannah Kohila Gümnaasium 7 20,00
358.-448. Jüriska Sandra Simone Tabasalu ühisgümnaasium 7 20,00
358.-448. Velbri Martin Tallinna Reaalkool 7 20,00
358.-448. Ambur Brigitta Tallinna Reaalkool 7 20,00
358.-448. Liimann Harri Tabasalu ühisgümnaasium 7 20,00
358.-448. Kevvai Ragnar Ristiku Põhikool 8 20,00
358.-448. Varinurm Kaur Paide ühisgümnaasium 8 20,00
358.-448. Kaitsa Artur Simmo Paide ühisgümnaasium 8 20,00
358.-448. Kokmann Reno Räpina ühisgümnaasium 8 20,00
358.-448. Moorits Marko Paide Gümnaasium 8 20,00
358.-448. Grazer Edith Paide ühisgümnaasium 8 20,00
358.-448. Luha Arti Paide ühisgümnaasium 8 20,00
358.-448. Palu Elsa-Pauliine Paide ühisgümnaasium 8 20,00
358.-448. šamarin Kristjan Keeni Põhikool 8 20,00
358.-448. Võsu Victoria Raahel Tallinna Nõmme Põhikool 8 20,00
358.-448. Parts Patrick Tabasalu ühisgümnaasium 8 20,00
358.-448. Penu Eliis Pirita Majandusgümnaasium 8 20,00
358.-448. Grünmann Kirke Koeru keskkool 8 20,00
358.-448. Loos Jürgen Kohila Gümnaasium 8 20,00
358.-448. Vello Markus Sander Peetri Lasteaed-Põhikool 8 20,00
358.-448. Piirsoo Mattias Peetri Lasteaed-Põhikool 8 20,00
358.-448. Kosarv Mia Loviisa Kohila Gümnaasium 8 20,00
358.-448. Lill Magnar-Markus Räpina ühisgümnaasium 9 20,00
358.-448. Roos Melissa Räpina ühisgümnaasium 9 20,00
358.-448. Piho Jaanika Räpina ühisgümnaasium 9 20,00
358.-448. Adson Keilit Räpina ühisgümnaasium 9 20,00
358.-448. Mooses Eneliis Räpina ühisgümnaasium 9 20,00
358.-448. Pilden Karoliina Kuressaare Vanalinna Kool 9 20,00
358.-448. Mõisaäär Richard Kuressaare Vanalinna Kool 9 20,00
358.-448. Tasa Rasmus Kohila Gümnaasium 9 20,00
358.-448. Stepanova Valeria Tallinna Pae Gümnaasium 9 20,00
358.-448. Drozd Angelina Tallinna Pae Gümnaasium 9 20,00
358.-448. Kameneva Anastassia Tallinna Pae Gümnaasium 9 20,00
358.-448. Potšeptsov Aleksei Tallinna Pae Gümnaasium 9 20,00
358.-448. Häälme Angela Keeni Põhikool 9 20,00
358.-448. Otto Keidy Keeni Põhikool 9 20,00
358.-448. Luik Kendra Are Kool 9 20,00
358.-448. Vatsa Liina Kirivere Kool 9 20,00
358.-448. Blei Sander Kohila Gümnaasium 9 20,00
358.-448. Lapko Deniss Ahtme Gümnaasium 9 20,00
358.-448. Konstantinov Kevin Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 20,00
358.-448. Moissejev Vladislav Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 20,00
449.-552. Jõgi Laura-Marie Saku Gümnaasium 7 19,00
449.-552. Hunt Henry Saku Gümnaasium 7 19,00
449.-552. Pärn Trinity Saku Gümnaasium 7 19,00
449.-552. Kresmer Grete Maria Pirita Majandusgümnaasium 7 19,00
449.-552. Abel Marie Adele Aste Põhikool 7 19,00
449.-552. Tuuna Jan Joonas Saku Gümnaasium 7 19,00
449.-552. Tauts Algys Suure-Jaani Kool 7 19,00
449.-552. Laug Jane-Ly Koeru keskkool 7 19,00
449.-552. Nurme Merilin Saku Gümnaasium 7 19,00
449.-552. Silm Kätlyn Suure-Jaani Kool 7 19,00
449.-552. Safonov Robin Pirita Majandusgümnaasium 7 19,00
449.-552. Pärn Kattri Suure-Jaani Kool 7 19,00
449.-552. Leiman Anete Heimtali Põhikool 7 19,00
449.-552. Kaus Mattias Pirita Majandusgümnaasium 7 19,00
449.-552. Pihl Piret Saku Gümnaasium 7 19,00
449.-552. Trei Grete Elisabet Saku Gümnaasium 7 19,00
449.-552. Kpsta Sofia Pirita Majandusgümnaasium 7 19,00
449.-552. Trei Leonardo Leisi Keskkool 7 19,00
449.-552. Huik Margo Rõuge Põhikool 7 19,00
449.-552. Laus Nikolas Haapsalu Nikolai kool 7 19,00
449.-552. Lihu Timo Tarvastu Gümnaasium 8 19,00
449.-552. Vaarandi Karin Jakob Westholmi Gümnaasium 8 19,00
449.-552. Suurpuu Taivo Heimtali Põhikool 8 19,00
449.-552. Maisla Kristo Tarvastu Gümnaasium 8 19,00
449.-552. Lipstok Grete-kelly Laulasmaa Kool 8 19,00
449.-552. Oro Marek Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8 19,00
449.-552. Ensling Marian Jakob Westholmi Gümnaasium 8 19,00
449.-552. Saluvee Indrek-Ivari Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8 19,00
449.-552. Landsberg Elisabet Jakob Westholmi Gümnaasium 8 19,00
449.-552. Meos Ebe Heimtali Põhikool 8 19,00
449.-552. Soosaar Jan Erik Laulasmaa Kool 8 19,00
449.-552. Priilinn Gerli Aravete Keskkool 8 19,00
449.-552. Sabre Kenter Rõuge Põhikool 8 19,00
449.-552. Põld Kristina Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8 19,00
449.-552. Pikkor Lucette Vändra Gümnaasium 8 19,00
449.-552. Treirat Emma Salme Põhikool 8 19,00
449.-552. Pähn Ronan Rõuge Põhikool 8 19,00
449.-552. Bahovski Karl Juhan Jakob Westholmi Gümnaasium 9 19,00
449.-552. Koit Kevin Otto Jakob Westholmi Gümnaasium 9 19,00
449.-552. Veegen Birgit Laulasmaa Kool 9 19,00
449.-552. Titov Tõnis Jakob Westholmi Gümnaasium 9 19,00
449.-552. Kortin Kristel Väike-Maarja Gümnaasium 9 19,00
449.-552. Poska Karoline Peetri Lasteaed-Põhikool 9 19,00
449.-552. Amelina Aleksandra Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 19,00
449.-552. õunap Jane Heimtali Põhikool 9 19,00
449.-552. Haamer Henry Jakob Westholmi Gümnaasium 9 19,00
449.-552. Heinpõld Matis Heimtali Põhikool 9 19,00
449.-552. Ratt Ranar Aravete Keskkool 9 19,00
449.-552. Martin Robert Peetri Lasteaed-Põhikool 9 19,00
449.-552. Aasmäe Ato Heimtali Põhikool 9 19,00
449.-552. Ilves Triine Peetri Lasteaed-Põhikool 9 19,00
449.-552. Kongas Sten Kuressaare Gümnaasium 9 19,00
449.-552. Jurask Nete Kuressaare Gümnaasium 9 19,00
449.-552. Lõoke Elin Koeru keskkool 9 19,00
449.-552. Sakhov Steven Rõuge Põhikool 9 19,00
449.-552. Ots Gerly Kuressaare Gümnaasium 9 19,00
449.-552. Paulus Laura Rõuge Põhikool 9 19,00
449.-552. Noorkõiv Mailiis Rõuge Põhikool 9 19,00
449.-552. Raud Iiris Räpina ühisgümnaasium 7 19,00
449.-552. Ehrlich Kristo Rakvere Reaalgümnaasium 7 19,00
449.-552. Kallaste Helis Rakvere Reaalgümnaasium 7 19,00
449.-552. übius Sirle Rakvere Gümnaasium 7 19,00
449.-552. Tomp Jaan Hendrik Kohila Gümnaasium 7 19,00
449.-552. Tammela Lissel Marie Peetri Lasteaed-Põhikool 7 19,00
449.-552. Tähnas Andreas Tallinna Nõmme Põhikool 7 19,00
449.-552. Varik Trine Marie Peetri Lasteaed-Põhikool 7 19,00
449.-552. Orasmäe Mihkel Tallinna Reaalkool 7 19,00
449.-552. Topkin Anna-Brigita Tallinna Reaalkool 7 19,00
449.-552. Tikka Mariin Räpina ühisgümnaasium 8 19,00
449.-552. Tolmik Tairi Räpina ühisgümnaasium 8 19,00
449.-552. Pärnoja Andra Paide ühisgümnaasium 8 19,00
449.-552. Teder Andra-Liisa Paide Gümnaasium 8 19,00
449.-552. Lass Getter Paide Gümnaasium 8 19,00
449.-552. Hanko Oskar Paide Gümnaasium 8 19,00
449.-552. Odraks Johanna-Liisa Paide ühisgümnaasium 8 19,00
449.-552. Toomemägi Erki Keeni Põhikool 8 19,00
449.-552. Valk Otto Martin Peetri Lasteaed-Põhikool 8 19,00
449.-552. Heinmäe Kärolin Kohila Gümnaasium 8 19,00
449.-552. Arrak Nelson Joshua Pirita Majandusgümnaasium 8 19,00
449.-552. Treilmann Karl Oliver Peetri Lasteaed-Põhikool 8 19,00
449.-552. Ilmjärv Kristjan Koeru keskkool 8 19,00
449.-552. Kurjama Alex Kohila Gümnaasium 8 19,00
449.-552. Lääne Sten Martin Kohila Gümnaasium 8 19,00
449.-552. Ilves Jarl-Joosep Koeru keskkool 8 19,00
449.-552. Kuldmaa Ragne Kohila Gümnaasium 8 19,00
449.-552. Kontson Maribel Kohila Gümnaasium 8 19,00
449.-552. Nelk Risto Räpina ühisgümnaasium 9 19,00
449.-552. Lume Mart Räpina ühisgümnaasium 9 19,00
449.-552. Sepp Siim Kuressaare Vanalinna Kool 9 19,00
449.-552. Terešonkova Ekaterina Tallinna Pae Gümnaasium 9 19,00
449.-552. Hitrova Lana Tallinna Pae Gümnaasium 9 19,00
449.-552. Andrejev Sebastian Tallinna Pae Gümnaasium 9 19,00
449.-552. Losseva Alina Tallinna Pae Gümnaasium 9 19,00
449.-552. Karavin Kaur Keeni Põhikool 9 19,00
449.-552. Usberg Kaur-Rasmus Are Kool 9 19,00
449.-552. Orr Daniel Kirivere Kool 9 19,00
449.-552. Tänover Nicolas Tallinna ühisgümnaasium 9 19,00
449.-552. Vene Egert Tallinna ühisgümnaasium 9 19,00
449.-552. Alver Peeter Tallinna ühisgümnaasium 9 19,00
449.-552. Saveljeva Arina Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 19,00
449.-552. Smirnova Alina Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 19,00
449.-552. Jõgisoo Mikk Kohila Gümnaasium 9 19,00
449.-552. Kuptsov Martin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 19,00
449.-552. Valter Edvard Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 19,00
553.-677. Kasela Mattias Pirita Majandusgümnaasium 7 18,00
553.-677. Siim Geiro Marek Aste Põhikool 7 18,00
553.-677. Tins Richard Markus Pirita Majandusgümnaasium 7 18,00
553.-677. Laan Himot Pirita Majandusgümnaasium 7 18,00
553.-677. Kroon Karl Pirita Majandusgümnaasium 7 18,00
553.-677. Malm Alexandra Pirita Majandusgümnaasium 7 18,00
553.-677. Saulus Katriin Saku Gümnaasium 7 18,00
553.-677. Sonk Raneli Suure-Jaani Kool 7 18,00
553.-677. Saaremets Mark Joakim Heimtali Põhikool 7 18,00
553.-677. Mänd Karola Karmen Aste Põhikool 7 18,00
553.-677. Lillemägi Hanna Marlene Saku Gümnaasium 7 18,00
553.-677. Rannik Gloria Saku Gümnaasium 7 18,00
553.-677. Kesa Caitlyn Saku Gümnaasium 7 18,00
553.-677. Vain Rasmus Pirita Majandusgümnaasium 7 18,00
553.-677. Vihvelin Mattias Pirita Majandusgümnaasium 7 18,00
553.-677. Ots Anete Saku Gümnaasium 7 18,00
553.-677. Kurm Jaagup Rõuge Põhikool 7 18,00
553.-677. Piigli Andre Rõuge Põhikool 7 18,00
553.-677. Altsaar Tõnis Kalmetu Põhikool 7 18,00
553.-677. Lilletai Rasmus Koeru keskkool 7 18,00
553.-677. Mätik Elisabet Pirita Majandusgümnaasium 7 18,00
553.-677. Viling Eliis Rõuge Põhikool 7 18,00
553.-677. Kangro Toomas Rõuge Põhikool 7 18,00
553.-677. Soppe Cärol Kiviõli I Keskkool 7 18,00
553.-677. Umal Kuldar-Maano Suure-Jaani Kool 7 18,00
553.-677. Metsamaa Risto Aste Põhikool 8 18,00
553.-677. Reikop Della Melany Laulasmaa Kool 8 18,00
553.-677. Klement Iris Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8 18,00
553.-677. Orujärv Rivo Tarvastu Gümnaasium 8 18,00
553.-677. Hunt Ann-Marii Heimtali Põhikool 8 18,00
553.-677. Sarapik Jolene Liisbeth Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8 18,00
553.-677. Kaits Kriki Tarvastu Gümnaasium 8 18,00
553.-677. ülper Maia Aravete Keskkool 8 18,00
553.-677. Serjogin Kristiina Aravete Keskkool 8 18,00
553.-677. Serjogin Kelli Aravete Keskkool 8 18,00
553.-677. Siirus Marta Kalmetu Põhikool 8 18,00
553.-677. Teder Kristjan Rõuge Põhikool 8 18,00
553.-677. Koiduste Sandra Kiili Gümnaasium 8 18,00
553.-677. Jano Kerdi Aste Põhikool 8 18,00
553.-677. Ley Brigita Salme Põhikool 8 18,00
553.-677. Kvetnitski Marek Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 18,00
553.-677. Kallion Karoliina Kuldre kool 9 18,00
553.-677. Keerberg Kasper Aravete Keskkool 9 18,00
553.-677. Leepere Martin Aste Põhikool 9 18,00
553.-677. Viilop Jakob Mattias Jakob Westholmi Gümnaasium 9 18,00
553.-677. Pärnaste Birgit Laulasmaa Kool 9 18,00
553.-677. Rang Ott Kuldre kool 9 18,00
553.-677. Neilinn Grete Kuressaare Gümnaasium 9 18,00
553.-677. Rämmeld Katrina Jakob Westholmi Gümnaasium 9 18,00
553.-677. Liivaoja Kristiina Koeru keskkool 9 18,00
553.-677. Salumets Sandra Kuldre kool 9 18,00
553.-677. Tammoja Kaire Jakob Westholmi Gümnaasium 9 18,00
553.-677. Jõekalda Fred Rõuge Põhikool 9 18,00
553.-677. Freirich Rasmus Räpina ühisgümnaasium 7 18,00
553.-677. Randma Raul Räpina ühisgümnaasium 7 18,00
553.-677. Lombardo Angelo Raoul Räpina ühisgümnaasium 7 18,00
553.-677. Belaš Amalia Räpina ühisgümnaasium 7 18,00
553.-677. Aart Kermo Rakvere Reaalgümnaasium 7 18,00
553.-677. Forsel Maria Rakvere Reaalgümnaasium 7 18,00
553.-677. Kivirand Robin Viimsi Keskkool 7 18,00
553.-677. Saar Stellah Tapa Gümnaasium 7 18,00
553.-677. Madisson Aiden Kohila Gümnaasium 7 18,00
553.-677. Maar Marii-Laureen Kohila Gümnaasium 7 18,00
553.-677. Värs Katre Liis Õismäe Gümnaasium 7 18,00
553.-677. Ilisson Emma Ettel Tabasalu ühisgümnaasium 7 18,00
553.-677. Parts Ann Ly Maiki Peetri Lasteaed-Põhikool 7 18,00
553.-677. Rodgers Daniel Leonardo Kohila Gümnaasium 7 18,00
553.-677. Kaska Marta Liisa Peetri Lasteaed-Põhikool 7 18,00
553.-677. Soidla Heigo Kohila Gümnaasium 7 18,00
553.-677. Jakobson Kätrin Tallinna Südalinna Kool 8 18,00
553.-677. õunas Alar Tallinna Südalinna Kool 8 18,00
553.-677. Evart Sander Paide ühisgümnaasium 8 18,00
553.-677. Lammer Indrek Paide Gümnaasium 8 18,00
553.-677. Luuk Lauri Paide ühisgümnaasium 8 18,00
553.-677. Talimaa Sirle Paide Gümnaasium 8 18,00
553.-677. Rattik Agne Paide Gümnaasium 8 18,00
553.-677. Jõks Eric Justin Räpina ühisgümnaasium 8 18,00
553.-677. Kilk Raiko Paide ühisgümnaasium 8 18,00
553.-677. Martin Natali Paide Gümnaasium 8 18,00
553.-677. Laukus Lisete Paide Gümnaasium 8 18,00
553.-677. Valge Karl Paide Gümnaasium 8 18,00
553.-677. Juhkov Kerle Keeni Põhikool 8 18,00
553.-677. Juninen Sandra Imavere Põhikool 8 18,00
553.-677. Pirksaar Henri Peetri Lasteaed-Põhikool 8 18,00
553.-677. Juhkam Mihkel Kohila Gümnaasium 8 18,00
553.-677. Lest Liisa-Maria Pirita Majandusgümnaasium 8 18,00
553.-677. Türk Timmo Tallinna Nõmme Põhikool 8 18,00
553.-677. Kalmet Janno Kohila Gümnaasium 8 18,00
553.-677. Rebbase Rene Kohila Gümnaasium 8 18,00
553.-677. Schilf Johanna Tallinna Nõmme Põhikool 8 18,00
553.-677. Millerman Katriin Tallinna Nõmme Põhikool 8 18,00
553.-677. Koitjärv Rene Peetri Lasteaed-Põhikool 8 18,00
553.-677. Pardrik Marcus Tabasalu ühisgümnaasium 8 18,00
553.-677. Vaino Hendrik Regor Pirita Majandusgümnaasium 8 18,00
553.-677. Kokk Stella Pirita Majandusgümnaasium 8 18,00
553.-677. Tombak Ervin Koeru keskkool 8 18,00
553.-677. Laur Maria Peetri Lasteaed-Põhikool 8 18,00
553.-677. Aimsalu Hedi Koeru keskkool 8 18,00
553.-677. Mozessov Martin Peetri Lasteaed-Põhikool 8 18,00
553.-677. Talf Leonhard Kohila Gümnaasium 8 18,00
553.-677. Lass Kert Kohila Gümnaasium 8 18,00
553.-677. Tölp Kethe Marleen Kohila Gümnaasium 8 18,00
553.-677. Idion Ketlyn Räpina ühisgümnaasium 9 18,00
553.-677. Uibo Brigitta Räpina ühisgümnaasium 9 18,00
553.-677. Tammemägi Kadri Tallinna Südalinna Kool 9 18,00
553.-677. Väin Erko Tallinna Südalinna Kool 9 18,00
553.-677. Dmitrijev Artjom Tallinna Pae Gümnaasium 9 18,00
553.-677. Talv Desiree Kohila Gümnaasium 9 18,00
553.-677. Trebunskaja Karina Tallinna Pae Gümnaasium 9 18,00
553.-677. Melnik Darja Tallinna Pae Gümnaasium 9 18,00
553.-677. Tervonen Danil Tallinna Pae Gümnaasium 9 18,00
553.-677. Tšutškevitš Anna Tallinna Pae Gümnaasium 9 18,00
553.-677. Siiv Fiona Tallinna Pae Gümnaasium 9 18,00
553.-677. Keres Marken Õismäe Gümnaasium 9 18,00
553.-677. Orr Daria Gabriela Kirivere Kool 9 18,00
553.-677. Lahe Karl Gregori Markkus Tallinna ühisgümnaasium 9 18,00
553.-677. Laak Oskar Kohila Gümnaasium 9 18,00
553.-677. Mereküla Anne Marit Kohila Gümnaasium 9 18,00
553.-677. Krjatšek Santa-Monika Kohila Gümnaasium 9 18,00
553.-677. Zahharov Artjom Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 18,00
553.-677. Vain Remy Pirita Majandusgümnaasium 9 18,00
553.-677. Chazova Evgeniya Ahtme Gümnaasium 9 18,00
553.-677. Sadovski Sergei Ahtme Gümnaasium 9 18,00
553.-677. Eboldt Nathali Kohila Gümnaasium 9 18,00
553.-677. Radin Artjom Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 18,00
678.-785. Terras Kert-Kristian Saku Gümnaasium 7 17,00
678.-785. Männik Kirke Saku Gümnaasium 7 17,00
678.-785. Mahlapuu Ronaldo Rõuge Põhikool 7 17,00
678.-785. Lihtmaa Mona Pirita Majandusgümnaasium 7 17,00
678.-785. Tihane Jane-Ly Koeru keskkool 7 17,00
678.-785. Alandi Hugo Saku Gümnaasium 7 17,00
678.-785. Krusell Kirke Saku Gümnaasium 7 17,00
678.-785. Schneider Daniel Pirita Majandusgümnaasium 7 17,00
678.-785. Kask Kert Saku Gümnaasium 7 17,00
678.-785. Viil Rauno Saku Gümnaasium 7 17,00
678.-785. Hunt Reimo Heimtali Põhikool 7 17,00
678.-785. Arak Janely Saku Gümnaasium 7 17,00
678.-785. Rosenberg Mia Saku Gümnaasium 7 17,00
678.-785. Roosi Kati Suure-Jaani Kool 7 17,00
678.-785. Tiidu Elina Heimtali Põhikool 7 17,00
678.-785. Soasepp Joosep Saku Gümnaasium 7 17,00
678.-785. Sarik Hanna-Liisa Rõuge Põhikool 7 17,00
678.-785. Naber Keidy Saku Gümnaasium 7 17,00
678.-785. Tjuška Sandra Heimtali Põhikool 7 17,00
678.-785. Raudväli Anders Saku Gümnaasium 7 17,00
678.-785. Raudvee Kristin Koeru keskkool 7 17,00
678.-785. Pais Krisse-Henriette Saku Gümnaasium 7 17,00
678.-785. Remmelg Karoliin Saku Gümnaasium 7 17,00
678.-785. Samuel Emma Anete Rõuge Põhikool 7 17,00
678.-785. Erin-Uussaar Markkus Leisi Keskkool 7 17,00
678.-785. Salomon Georg Jakob Westholmi Gümnaasium 8 17,00
678.-785. Juhansoo Gretel Värska Gümnaasium 8 17,00
678.-785. Tätte Terje- Riin Kanepi Gümnaasium 8 17,00
678.-785. Eiert Stella Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8 17,00
678.-785. Tall Karme-Liisa Aste Põhikool 8 17,00
678.-785. Kluh Marek Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8 17,00
678.-785. Laht Liisi Laulasmaa Kool 8 17,00
678.-785. Puura Sandra Heimtali Põhikool 8 17,00
678.-785. Augjärv Maleena Aravete Keskkool 8 17,00
678.-785. Lilleorg Lisette Liise Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8 17,00
678.-785. Parv Berta Rõuge Põhikool 8 17,00
678.-785. Loginov Aleksandr Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 17,00
678.-785. Aleksejev Danil Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 17,00
678.-785. Kudi Geidy Väike-Maarja Gümnaasium 9 17,00
678.-785. Oja Silvia Kuldre kool 9 17,00
678.-785. Laul Marken Laulasmaa Kool 9 17,00
678.-785. Teinemaa Mihkel Jakob Westholmi Gümnaasium 9 17,00
678.-785. Mutli Anne-Ly Kalmetu Põhikool 9 17,00
678.-785. Ankipova Julija Aravete Keskkool 9 17,00
678.-785. Lõune Karli Väike-Maarja Gümnaasium 9 17,00
678.-785. Tiimus Triinu-Liis Rakvere Gümnaasium 7 17,00
678.-785. Kotiesen Katre Kristiine Rakvere Reaalgümnaasium 7 17,00
678.-785. Haas Emma Viimsi Keskkool 7 17,00
678.-785. Leon Sandra Viimsi Keskkool 7 17,00
678.-785. Aus Meriliis Kirivere Kool 7 17,00
678.-785. Rauk Kristofer Tallinna Nõmme Põhikool 7 17,00
678.-785. Klimakov Georgi Õismäe Gümnaasium 7 17,00
678.-785. Veeber Isabel Peetri Lasteaed-Põhikool 7 17,00
678.-785. Ernits Kertu Tabasalu ühisgümnaasium 7 17,00
678.-785. Veermäe Isabel Tabasalu ühisgümnaasium 7 17,00
678.-785. Russak Leena Peetri Lasteaed-Põhikool 7 17,00
678.-785. Lagus Georg Mattias Tallinna Reaalkool 7 17,00
678.-785. Tali Ragnar Indro Peetri Lasteaed-Põhikool 7 17,00
678.-785. Männari Meelis Kohila Gümnaasium 7 17,00
678.-785. Padari Mathilda Tabasalu ühisgümnaasium 7 17,00
678.-785. Reisin Romet Kohila Gümnaasium 7 17,00
678.-785. Soone Gregor Naatan Tallinna Südalinna Kool 8 17,00
678.-785. Ruutu Kristella Tallinna Südalinna Kool 8 17,00
678.-785. Laht Oskar Johannes Räpina ühisgümnaasium 8 17,00
678.-785. Silluta Elias Paide Gümnaasium 8 17,00
678.-785. Taube Tanel Paide ühisgümnaasium 8 17,00
678.-785. Aasa Markus Paide ühisgümnaasium 8 17,00
678.-785. Randoja Gert Paide Gümnaasium 8 17,00
678.-785. Kerro Karolin Paide ühisgümnaasium 8 17,00
678.-785. Eigla Kairi Paide Gümnaasium 8 17,00
678.-785. Pleesi Sander Paide ühisgümnaasium 8 17,00
678.-785. Klaar Agnes Paide ühisgümnaasium 8 17,00
678.-785. Ljogkaja Alicia Paide ühisgümnaasium 8 17,00
678.-785. Luik Anette Keeni Põhikool 8 17,00
678.-785. Tähemaa Lota Kirivere Kool 8 17,00
678.-785. Koort Jaan Kirivere Kool 8 17,00
678.-785. Saarna Villem Kohila Gümnaasium 8 17,00
678.-785. Koroljov Marek Koeru keskkool 8 17,00
678.-785. Arhilahti Angelica Koeru keskkool 8 17,00
678.-785. Pärnaste Tanel Räpina ühisgümnaasium 9 17,00
678.-785. Gutjuma Annaly Räpina ühisgümnaasium 9 17,00
678.-785. Rämman Reimo Räpina ühisgümnaasium 9 17,00
678.-785. Jõekeerd Marily Tallinna Südalinna Kool 9 17,00
678.-785. Ummus Andreas Tallinna Südalinna Kool 9 17,00
678.-785. Voolaine Kadi Tallinna Südalinna Kool 9 17,00
678.-785. Volmar Raul Tallinna Südalinna Kool 9 17,00
678.-785. Safonova Adelina Tallinna Pae Gümnaasium 9 17,00
678.-785. Kuvajev Leonid Tallinna Pae Gümnaasium 9 17,00
678.-785. Nikkinen Karina Tallinna Pae Gümnaasium 9 17,00
678.-785. Starodubtseva Anna Tallinna Pae Gümnaasium 9 17,00
678.-785. Petratškov Kirill Tallinna Pae Gümnaasium 9 17,00
678.-785. Vasilenko Ilja Tallinna Pae Gümnaasium 9 17,00
678.-785. Fomin Jüri Õismäe Gümnaasium 9 17,00
678.-785. Tamla Iris Are Kool 9 17,00
678.-785. Zahharov Daniel Kohila Gümnaasium 9 17,00
678.-785. Kozõrev Maksim Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 17,00
678.-785. Ilumäe Alisa Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 17,00
678.-785. Gerassimtšik Viktoria Ahtme Gümnaasium 9 17,00
678.-785. Avdejev Nikolai Ahtme Gümnaasium 9 17,00
678.-785. Fomina Alina Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 17,00
678.-785. škarbanov Sergei Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 17,00
678.-785. Kolesnikov Pavel Ahtme Gümnaasium 9 17,00
678.-785. Näkk Anneli Kohila Gümnaasium 9 17,00
678.-785. Reintak Sven Viimsi Kool 9 17,00
678.-785. Pärn Aleksandr Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 17,00
678.-785. Odintsov Ruslan Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 17,00
678.-785. Lissovenko Patrik Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 17,00
678.-785. Kovalko Nikita Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 17,00
786.-885. Plakso Kenneth Jörgen Pirita Majandusgümnaasium 7 16,00
786.-885. Rampe Lisanna Saku Gümnaasium 7 16,00
786.-885. Lepson Lauri Pirita Majandusgümnaasium 7 16,00
786.-885. Krajev Sander Saku Gümnaasium 7 16,00
786.-885. Ernits Andry Suure-Jaani Kool 7 16,00
786.-885. Randmaa Hugo Pirita Majandusgümnaasium 7 16,00
786.-885. Lepp Daaniel Koeru keskkool 7 16,00
786.-885. Susi Paula Saku Gümnaasium 7 16,00
786.-885. Ruht Sandra-Keitli Saku Gümnaasium 7 16,00
786.-885. Graf Isabel Pirita Majandusgümnaasium 7 16,00
786.-885. Kask Kitty-Marleen Koeru keskkool 7 16,00
786.-885. Tuulik Marimar Saku Gümnaasium 7 16,00
786.-885. Päri Ketrin Koeru keskkool 7 16,00
786.-885. Hämäläinen Marten Kalmetu Põhikool 7 16,00
786.-885. Kõll Maila Heimtali Põhikool 7 16,00
786.-885. Aavik Angela Salme Põhikool 7 16,00
786.-885. Raudsepp Jako Rõuge Põhikool 7 16,00
786.-885. Gerassimova Valeria Ahtme Gümnaasium 7 16,00
786.-885. Subbotin Daniil Haapsalu Nikolai kool 7 16,00
786.-885. Pärss Richard Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8 16,00
786.-885. Paring Hanna-Liisa Kuldre kool 8 16,00
786.-885. Rajatamm Helena Kanepi Gümnaasium 8 16,00
786.-885. Perko Johanna Heimtali Põhikool 8 16,00
786.-885. Luik Anita Jakob Westholmi Gümnaasium 8 16,00
786.-885. Vesper Sven Rõuge Põhikool 8 16,00
786.-885. Salumäe Ragnar Andreas Rõuge Põhikool 8 16,00
786.-885. Orgla Janis Rõuge Põhikool 8 16,00
786.-885. Pulk Timo Salme Põhikool 8 16,00
786.-885. Ots Liisi Laulasmaa Kool 9 16,00
786.-885. Jürisaar Ilmar Laulasmaa Kool 9 16,00
786.-885. Kizel Aleksandr Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 16,00
786.-885. Liinsoo Karin Brit Jakob Westholmi Gümnaasium 9 16,00
786.-885. Kuusenin Silvija Aravete Keskkool 9 16,00
786.-885. Liinsoo Kadri Ann Jakob Westholmi Gümnaasium 9 16,00
786.-885. Treffner Sirli Väike-Maarja Gümnaasium 9 16,00
786.-885. Aak Liis-Marel Salme Põhikool 9 16,00
786.-885. Mõlder Mihkel Rõuge Põhikool 9 16,00
786.-885. Kond Killu-Karoliine Rakvere Reaalgümnaasium 7 16,00
786.-885. Põdra Emily Rakvere Gümnaasium 7 16,00
786.-885. Varjus Kerli Rakvere Gümnaasium 7 16,00
786.-885. Lilp Richard Viimsi Keskkool 7 16,00
786.-885. Mäerand Matten Viimsi Keskkool 7 16,00
786.-885. Orr Maria Helena Kirivere Kool 7 16,00
786.-885. Tulk Roomet Kohila Gümnaasium 7 16,00
786.-885. Sahtel Elerin Tapa Gümnaasium 7 16,00
786.-885. Ignatenko Maria Peetri Lasteaed-Põhikool 7 16,00
786.-885. Vallikivi Epp Tallinna Reaalkool 7 16,00
786.-885. Karilaid Lore Tallinna Reaalkool 7 16,00
786.-885. Tõniste Robin Alexander Tallinna Reaalkool 7 16,00
786.-885. Aldahonova Valeria Ahtme Gümnaasium 7 16,00
786.-885. änkilä Daniel Alexander Peetri Lasteaed-Põhikool 7 16,00
786.-885. Ein Robin Kohila Gümnaasium 7 16,00
786.-885. Kõiv Karin Tallinna Südalinna Kool 8 16,00
786.-885. Vene Cecile Paide ühisgümnaasium 8 16,00
786.-885. Zirna Kevin Räpina ühisgümnaasium 8 16,00
786.-885. Sõukand Reijo Räpina ühisgümnaasium 8 16,00
786.-885. Laas Jander Paide ühisgümnaasium 8 16,00
786.-885. Kürsa Kairis Paide ühisgümnaasium 8 16,00
786.-885. Taada Sander Paide ühisgümnaasium 8 16,00
786.-885. Roost Anny Paide Gümnaasium 8 16,00
786.-885. Kal Raiko Peetri Lasteaed-Põhikool 8 16,00
786.-885. Grüntal Roger Peetri Lasteaed-Põhikool 8 16,00
786.-885. Ujuk Annabel Kohila Gümnaasium 8 16,00
786.-885. Rump Helen Tallinna Nõmme Põhikool 8 16,00
786.-885. Sepper Niil Peetri Lasteaed-Põhikool 8 16,00
786.-885. Pent Enrico Kohila Gümnaasium 8 16,00
786.-885. Kelk Oskar Pirita Majandusgümnaasium 8 16,00
786.-885. Sildoja Kätriin Kohila Gümnaasium 8 16,00
786.-885. Peep Kadri Maarja Kohila Gümnaasium 8 16,00
786.-885. Kostusev Albert Peetri Lasteaed-Põhikool 8 16,00
786.-885. Koik Carmen Kohila Gümnaasium 8 16,00
786.-885. Jaani Bronec Peetri Lasteaed-Põhikool 8 16,00
786.-885. Tiirik Steven Tallinna Südalinna Kool 9 16,00
786.-885. Raagmets Evelyn Tallinna Südalinna Kool 9 16,00
786.-885. Maas Lisethe Tallinna Südalinna Kool 9 16,00
786.-885. Malkova Anna Tallinna Pae Gümnaasium 9 16,00
786.-885. Vasil Mihhail Tallinna Pae Gümnaasium 9 16,00
786.-885. Link Merili Kohila Gümnaasium 9 16,00
786.-885. Vunn Jaagup Kohila Gümnaasium 9 16,00
786.-885. Salakovski Stanislav Tallinna Pae Gümnaasium 9 16,00
786.-885. Sobol Anastasia Tallinna Pae Gümnaasium 9 16,00
786.-885. Taratõnov Donat Tallinna Pae Gümnaasium 9 16,00
786.-885. Zagodõrenko Jekaterina Tallinna Pae Gümnaasium 9 16,00
786.-885. Galjanova Anastasija Tallinna Pae Gümnaasium 9 16,00
786.-885. Jürgens Reemo Are Kool 9 16,00
786.-885. Saik Kaarel Tallinna ühisgümnaasium 9 16,00
786.-885. Zarandia Giorgi Tallinna ühisgümnaasium 9 16,00
786.-885. Naumova Stella Angelina Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 16,00
786.-885. Paškova Anastasia Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 16,00
786.-885. Kaverza Tatjana Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 16,00
786.-885. Hlobõstina Uljana Ahtme Gümnaasium 9 16,00
786.-885. Vettšinkin Jevgeni Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 16,00
786.-885. Kiseljova Polina Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 16,00
786.-885. Atso Eleriin Kohila Gümnaasium 9 16,00
786.-885. Hindrimäe Vadim Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 16,00
786.-885. Kozlov Dmitri Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 16,00
786.-885. Pasitšnik Julia Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 16,00
786.-885. Suzdaleva Kristina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 16,00
786.-885. šarõkina Karina Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 16,00
786.-885. Morševitski Konstantin Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 16,00
886.-1005. Mändla Sandra Kiviõli I Keskkool 7 15,00
886.-1005. Paglant Ranno Suure-Jaani Kool 7 15,00
886.-1005. Peterson Liisa Saku Gümnaasium 7 15,00
886.-1005. Gvozdetski Kristjan Koeru keskkool 7 15,00
886.-1005. Kaunis Kaidi Aste Põhikool 7 15,00
886.-1005. Rungi Kermo Suure-Jaani Kool 7 15,00
886.-1005. Ojakäär Martin Suure-Jaani Kool 7 15,00
886.-1005. Kink Holger Suure-Jaani Kool 7 15,00
886.-1005. Uhle Andi Pirita Majandusgümnaasium 7 15,00
886.-1005. Liir Sandra Suure-Jaani Kool 7 15,00
886.-1005. Kupits Joosep Julius Kuldre kool 7 15,00
886.-1005. Jürna Kevin Pirita Majandusgümnaasium 7 15,00
886.-1005. Joandi AnnaLiisa Suure-Jaani Kool 7 15,00
886.-1005. Tragel Timo Kuldre kool 7 15,00
886.-1005. Uvarova Viktoria Saku Gümnaasium 7 15,00
886.-1005. Nefjodkin Roman Pirita Majandusgümnaasium 7 15,00
886.-1005. Oja Helmo Kuldre kool 7 15,00
886.-1005. Kuusik Hanna Kristin Heimtali Põhikool 7 15,00
886.-1005. Kuldmäe Henri Saku Gümnaasium 7 15,00
886.-1005. Marjak Celine Pirita Majandusgümnaasium 7 15,00
886.-1005. Väizene Elina Saku Gümnaasium 7 15,00
886.-1005. Laaspere Reimo Gert Saku Gümnaasium 7 15,00
886.-1005. Merilainen Triin Saku Gümnaasium 7 15,00
886.-1005. Tohver Liisu Kiviõli I Keskkool 7 15,00
886.-1005. Bespalov Dmitri Ahtme Gümnaasium 7 15,00
886.-1005. Leping Ingvar Värska Gümnaasium 8 15,00
886.-1005. Sadam Argo Aste Põhikool 8 15,00
886.-1005. Sild Reijo Tarvastu Gümnaasium 8 15,00
886.-1005. Punn Sirli Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8 15,00
886.-1005. Saar Randel Tarvastu Gümnaasium 8 15,00
886.-1005. Käbin Helen-Kärt Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8 15,00
886.-1005. Põld Raimond Aste Põhikool 8 15,00
886.-1005. Geier Elisa Aste Põhikool 8 15,00
886.-1005. Mägedi Martin Laulasmaa Kool 8 15,00
886.-1005. Kruptšenkova Julia Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8 15,00
886.-1005. Bergmann Sander Kalmetu Põhikool 8 15,00
886.-1005. Laats Kusti Kuldre kool 9 15,00
886.-1005. Kukkur Carmen Jakob Westholmi Gümnaasium 9 15,00
886.-1005. Tultsev Meeri Kalmetu Põhikool 9 15,00
886.-1005. Keevallik Kevin Laulasmaa Kool 9 15,00
886.-1005. Kumeiko Jevgeni Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 15,00
886.-1005. Tšakirov Kaisa Väike-Maarja Gümnaasium 9 15,00
886.-1005. Jalas Martin Aste Põhikool 9 15,00
886.-1005. Geier Heleen Aste Põhikool 9 15,00
886.-1005. Bolohhov Ilja Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 15,00
886.-1005. Kirsipuu Pileriin Aravete Keskkool 9 15,00
886.-1005. Laul Certh-Christjan Laulasmaa Kool 9 15,00
886.-1005. Niit Pille Kuressaare Gümnaasium 9 15,00
886.-1005. Timm Kaisa Koeru keskkool 9 15,00
886.-1005. Denz Hannah Rõuge Põhikool 9 15,00
886.-1005. King Karmen Väike-Maarja Gümnaasium 9 15,00
886.-1005. Varšavski Mark Narva Pähklimäe Gümnaasium 9 15,00
886.-1005. Tamm Indrek Imavere Põhikool 7 15,00
886.-1005. Hanson Rebecca Viimsi Keskkool 7 15,00
886.-1005. Laiv Lissel Viimsi Keskkool 7 15,00
886.-1005. Volodtšenko Gleb Kirivere Kool 7 15,00
886.-1005. Jõgi Oskar Viimsi Keskkool 7 15,00
886.-1005. Moosar Mattias Kohila Gümnaasium 7 15,00
886.-1005. Jürgenson Anna Kohila Gümnaasium 7 15,00
886.-1005. Pukk Isis Kohila Gümnaasium 7 15,00
886.-1005. Loorens Romet Peetri Lasteaed-Põhikool 7 15,00
886.-1005. Kurjama Helena Kohila Gümnaasium 7 15,00
886.-1005. Jekimov Danil Ahtme Gümnaasium 7 15,00
886.-1005. Sinisoo Carmen Tabasalu ühisgümnaasium 7 15,00
886.-1005. Veskimäe Mihkel Kohila Gümnaasium 7 15,00
886.-1005. Seegel Ainar Kohila Gümnaasium 7 15,00
886.-1005. Suik Kristiin Marleen Tabasalu ühisgümnaasium 7 15,00
886.-1005. Reitalu Robert Tabasalu ühisgümnaasium 7 15,00
886.-1005. Krijer Brittany Tallinna Südalinna Kool 8 15,00
886.-1005. Palmik Reno Räpina ühisgümnaasium 8 15,00
886.-1005. Ankov Gabriel Paide Gümnaasium 8 15,00
886.-1005. Niller Rasmus Paide Gümnaasium 8 15,00
886.-1005. Leht Matthias Paide ühisgümnaasium 8 15,00
886.-1005. Abaškina Viktoria Paide Gümnaasium 8 15,00
886.-1005. Heinmaa Henri Paide Gümnaasium 8 15,00
886.-1005. Ekštein Erki Paide ühisgümnaasium 8 15,00
886.-1005. Kapper Mona Õismäe Gümnaasium 8 15,00
886.-1005. Last Tanel Paide Gümnaasium 8 15,00
886.-1005. Rahasepp Glenn Räpina ühisgümnaasium 8 15,00
886.-1005. Kuldpärg Kärol Paide Gümnaasium 8 15,00
886.-1005. Velsker Kristo Paide ühisgümnaasium 8 15,00
886.-1005. Gareev Anita Paide ühisgümnaasium 8 15,00
886.-1005. Rutus Kevin Kirivere Kool 8 15,00
886.-1005. Kotta Emil Pirita Majandusgümnaasium 8 15,00
886.-1005. Volk Hedi Kohila Gümnaasium 8 15,00
886.-1005. Korjus Andra Koeru keskkool 8 15,00
886.-1005. Kivisalu Marvin Tabasalu ühisgümnaasium 8 15,00
886.-1005. Ojaste Anita Pirita Majandusgümnaasium 8 15,00
886.-1005. Kato Markus Erik Peetri Lasteaed-Põhikool 8 15,00
886.-1005. Joost Eliise Koeru keskkool 8 15,00
886.-1005. Kristin Laurette Kohila Gümnaasium 8 15,00
886.-1005. Leppik Mariliis Räpina ühisgümnaasium 9 15,00
886.-1005. Hrabrov Philip Räpina ühisgümnaasium 9 15,00
886.-1005. Lapmaa Ralf Tallinna Südalinna Kool 9 15,00
886.-1005. Allik Mario Tallinna Südalinna Kool 9 15,00
886.-1005. Redi Alex Tallinna Südalinna Kool 9 15,00
886.-1005. Veskimäe Marii Kohila Gümnaasium 9 15,00
886.-1005. Kaiste Marie Kuressaare Vanalinna Kool 9 15,00
886.-1005. Natjagan Daniil Tallinna Pae Gümnaasium 9 15,00
886.-1005. Naumova Valeria Tallinna Pae Gümnaasium 9 15,00
886.-1005. Zhuchkov Konstantin Tallinna Pae Gümnaasium 9 15,00
886.-1005. Paju Andrei Tallinna Pae Gümnaasium 9 15,00
886.-1005. Pent Lisette Are Kool 9 15,00
886.-1005. Tamp Gertten Are Kool 9 15,00
886.-1005. Sügijainen Anna Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 15,00
886.-1005. Rõbinski Dmitri Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 15,00
886.-1005. Tšernõšova Alina Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 15,00
886.-1005. Sumenkova Anna Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 15,00
886.-1005. Gontšarova Marija Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 15,00
886.-1005. Alet- Märtson Krevon Viimsi Kool 9 15,00
886.-1005. Kasepõld Robert Viimsi Kool 9 15,00
886.-1005. Väli Anneli Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 15,00
886.-1005. Nilson Jan Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 15,00
886.-1005. Krõžanovski Edgar Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 15,00
886.-1005. Rõtškova Olga Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 15,00
886.-1005. Gukasjan Edgar Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 15,00
886.-1005. Ustritski Igor Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 15,00
886.-1005. Teras Alisia Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 15,00
886.-1005. Bondartšuk Evelina Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 15,00
886.-1005. Vinogradov Nikita Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 15,00

 

000JA Alumni Estonia
0klassi registreerimine
1EETA
1HAK
2maarmastanaidata2
Edu ja tegu
seb
Ja

 
 
Junior Achievement Eesti SA
Lauteri 3-212, 10114 Tallinn
Koduleht: www.ja.ee
E-kiri: junior@ja.ee
Telefon: +372 6210998
Asukoht Facebook  
by HansaNet