Anneta

Aita muuta ettevõtlusõpe kättesaadavaks igale soovijale, toetades JA tegevust annetusega. Iga toetus on oluline!

JA Eesti on juba viiendat aastat nende organisatsioonide hulgas, kes on esindatud annetuskeskkonnas. Annetuskeskkonda kuulumine on tunnistus selle kohta, et meie tegevus noorte ettevõtluse arendamisel on mõjus ja jätkusuutlik.

Annetuskeskkonna kaudu saad, sõltumata sellest, millise panga klient oled, JA Eestit toetada siin.

JA Eesti asub alajaotuses Haridus ja võrdsed võimalused.

Annetusi saab teha ka otse Junior Achievement Eesti kontole Swedbankis: EE772200221021640723

JA Eesti on tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute ja sihtasutuste nimekirjas, mis võimaldab annetajal saada annetuse summalt tulumaks tagasi. 

Annetamise hea tava

 

Anname välja õppematerjale, koolitame õpetajaid, korraldame konkursse, Eesti õpilasfirmade laata ja võistlust. Toetada saab nii erinevaid ettevõtmisi kui ka JA tegevust üldiselt. Näiteks JA majandusõpik gümnaasiumile on välja antud suures osas ettevõtjate rahastusel. 

JA programmid algklassidest gümnaasiumini on jõudnud 230 gümnaasiumisse, põhi- ja kutsekooli, kuid endiselt lõpetab ligi pool noortest kooli ilma ettevõtlusteadmisteta. Soovime igal aastal jõuda vähemalt kümnesse uude kooli. Selleks teeme teavitustööd koolides ja kohalikes omavalitsustes, koolitame uusi õpetajaid ning äratame noorte ettevõtlushuvi. Lähiaastatel on meie fookuses ettevõtlusõpe algklassides ja õpilasfirma muutmine õppeprotsessi normaalseks osaks kutsekoolides. Õpilasfirmade taseme tõstmiseks koolitame õpilasfirmade liikmeid, uuendame õppematerjale ja kaasame juhendamisse ärimentoreid.

5 € kuus ehk 60 € aastas = üks potentsiaalne noor ettevõtja Eestile. 60 € aastas katab ära JA Eesti kulud ühele õpilasfirma programmis osalevale noorele õppeaasta jooksul. See sisaldab koolituste, laatade ja võistluste ning nõustamiskulusid.

5 € maksab mini-minifirma juhend õpetajale.

10 € maksab Gümnaasiumi majandusõpiku digiversiooni aastane kasutusõigus ühele õpilasele, et omandada rahatarkust ning põhiteadmised majanduse toimimisest.

25 € maksab ühe õpilase osalemine Eesti õpilasfirmade laadal, mis annab talle hindamatu müügi- ja suhtluskogemuse.

25 € katab õpilasfirmade laada ettevalmistus- ja läbiviimiskulud, inventari rendi, toitlustuse ja reklaamikulud ühe inimese kohta. Eesti õpilasfirmade laadast Kristiine ja Rocca al Mare kaubanduskeskustes võttis 2019. aastal osa ca 900 noort ettevõtjat.

JA Eesti suurtoetaja on SEB Pank.

 

TÄNAME SÜDAMEST PÜSIANNETAJAID!

Oliver Peek

Raul Tagaväli

Madis Müür

 

Anu Elmi

Anna Toots

Aune Lillemets

Esko Haas

Elisabeth Abner

Hans Sten Pisang

Heili Liisi Lepik

Kirill Nikolaitchik

Kristo Kägu

Kätlin Paabel

Linda Press

Mikk Laos

Nadežda Šmakova

Peeter Tohver

Regina Soop

Riin Saar

Sandra Meigas

Siim Tisler

Sten Rinne

Taavi Õnnis

Tanaya Ramesh Katarki

TÄNAME SÜDAMEST HÄID ANNETAJAID, KES MEIE TEGEVUSELE 2018. AASTAL KAASA AITASID!

 

We updated our privacy policy which has been specifically adjusted to reflect the new GDPR regulation Learn more.

I accept cookies from this site