Uudised

3. mail valitakse esmakordselt Eesti parim kutseõppe õpilasfirma

27 January 2019

Seoses õpilasfirma programmi populaarsuse kasvuga Eesti kutsekoolides korraldame esmakordselt eraldi võistluse kutsekoolide õpilasfirmadele nime all Eesti parim kutseõppe õpilasfirma 2019.

Ootame kõiki kutseõppe õpilasfirmasid osalema ja end proovile panema! Eesti parim kutseõppe õpilasfirma 2019 selgub reedel, 3. mail Tallinnas Noore Meistri võistluste käigus.

Eesti parim kutseõppe õpilasfirma võistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutuses põhikoolijärgses õppes mistahes erialal ning kelle õpilasfirma on registreeritud JA Eesti registris. Võistelda saavad noored, kes on 2018/2019 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaeg 1993 või hilisem). Ühest koolist osavõtjate arvu piirangut ei ole.

Loodame, et võimalus end näidata ja kaaslastega võrrelda annab lisamotivatsiooni õpilasfirmaga tõsisemalt tegeleda. Püüdleme selle poole, et tulevikus oleks ka kutseõppe õpilasfirmade võistluse võitjatel, sarnaselt teistele Noore Meistri võistluste parimatele, rahvusvaheline väljund.

Tänavustele vähemalt kahele parimale firmale lubame otsepääsu võistlusele Eesti parim õpilasfirma 2019, mille korraldame 7.-8. mail samuti Tallinnas.

Peaauhind parimale kutseõppe õpilasfirmale on osalemine 24.-25. mail Zürichis toimuval õpilasfirmade laadal JA Marketplace. Info sündmuse kohta on peatselt väljas siin.Tegemist on suurepärase müügivõimalusega ja vahva üritusega rahvusvahelises keskkonnas!

Milles seisneb võistlus Eesti parim kutseõppe õpilasfirma 2019?

Võistlus järgib üldjoontes võistluse Eesti parim õpilasfirma reegleid, kuna soovime, et parimatele kutseõppe õpilasfirmadele oleks tee Eesti võistluse finaali avatud.

Kutseõppe õpilasfirma võistlusele pääsemiseks tuleb õpilasfirmal esitada oma tegevuse ja tulemuste kohta kuni 10-leheküljeline aruanne hiljemalt 15. aprilliks.

Võistluspäeval toimub Noore Meistri messihallis oma õpilasfirma tutvustamine:

  • presentatsioon 4 minutit
  • õpilasfirmade stendivoor, kus stendid on avatud nii külastajatele kui ka žüriile.

Eraldi žüriivestlust ei toimu.

Pidulik autasustamine on sama päeva pealelõunal.

Ootame rohket osavõttu! Küsimuste ja ettepanekutega kirjutage palun kersti@ja.ee

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-