Uudised

Tule laadale!

31 January 2019

Junior Achievement Eesti kutsub kõiki osa saama õpilasfirmade suurüritusest, mis toimub 9. veebruaril Rocca al Mare keskuses ja Kristiine Keskuses algusega kl 12:00.

Anna oma panus Eesti noorte ettevõtluse edendamiseks! Eesti õpilasfirmade laadal 2019 osaleb ligi 280 õpilasfirmat nii Eestist kui ka välismaalt! Eesti õpilasfirmade laatade ajaloos ei ole kunagi nii palju õpilasfirmasid osalenud Eesti laadal!

Laadal osalevad õpilasfirmad nii Eestist kui ka välismaalt - Inglismaalt, Gruusiast ja Soomest!

Iga aastaga muutuvad õpilasfirmade tooted üha keerukamaks ja kvaliteetsemaks. Juba mitmel viimasel aastat on õpilasfirmad pakkunud konkurentsi päris ettevõtetele. Eesti õpilasfirmade toodetega on võimalik tutvuda aadressil SIIN.

Laada kava on mõlemas kaubanduskeskuses järgnev:

10.30 - 12.00 Osalejate saabumine, registreerimine ning ettevalmistused
12.00 Laada avamine aatriumis
12.00 - 17.00 Laat on avatud külastajatele
17.00 - 18.00 Laada pidulik lõputseremoonia

Sel aastal oleme planeerinud laadale mõned uuendused ning seda lähtudes just jätkusuutlikkuse aspektist. Oleme loobunud harjumuspärastest laada brošüüridest, mida on küll laada ajal hea sirvida, kuid oma päeva lõpetavad nad halvimal juhul prügikastis. Võtsime kasutusele keskkonnasäästlikuma lahenduse – lõime mobiilirakenduse, kust on võimalik kõigil huvilistel lugeda ajakohast informatsiooni. Mobiilirakenduse kaudu näevad kõik, kes on rakenduse endale nutitelefoni või tahvelarvutisse alla laadinud nii ajakava, žüriiliikmeid, innovatsioonivõistluse ajakava ning ajakohaseid teateid ürituse jooksul. Lisaks on võimalik korraldajatele saata sõnumeid, suhelda teiste osalejatega privaatselt või postitada vahvaid pilte ürituse ajajoonele! Rakenduse kasutamine on mugav, kuid olulisem sellest on fakt, et me ei raiska järjekordse ürituse ajal suurtes kogustes paberit! Prindime siiski mõned materjalid ka paberkandjale, millele me veel ei ole leidnud sobilikku keskkonnasäästlikku lahendust. Nendeks on ürituse plakatid keskustes ning toidukupongid laadal osalevatele õpilasfirmade liikmetele.

Kõigil osalejatel ja külastajatel on võimalik alla laadida Attendify mobiilirakendus ning sealt leida üritus nimega "Eesti õpilasfirmade laat 2019". Rakendus on allalaetav alates järgmise nädala algusest. Ürituse kood on "laat2019".

Hoia end laadaga seonduvaga kursis meie Facebooki üritust Eesti õpilasfirmade laat 2018 / JA Marketplace 2018 jälgides!

Loe laada kohta rohkem informatsiooni SIIT.

 

 

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-