Uudised

Varsti selguvad aasta parimad õpilasfirmad!

27 March 2019

Juba sel kevadel valitakse aasta parim minifirma, kutseõppe õpilasfirmafirma ja õpilasfirma! Võistlused toimuvad aprillis ja mais.

 

 

11. aprillil toimub võistlus "Eesti parim minifirma 2019". Võistlus toimub SEB Innovatsioonikeskuses Tallinnas ning huvilistel on võimalik ka finalistidega kohapeal tutvuda. Eesti parim minifirma veedab ettevõtjale väärilise päeva Saaremaal!

Lisainformatsioon..

 

3. mail toimub võistlus "Eesti parim kutseõppe õpilasfirma 2019" Eesti Näituste messikeskuses võistluse Noor Meistrer 2019 raames. Kaks parimat kutseõppe õpilasfirmat pääsevad otse võistluse „Eesti parim õpilasfirma 2019“ finaali ning parim õpilasfirma saab võimaluse osaleda 24.-25. mail  Zürichis toimuval õpilasfirmade laadal.

Lisainformatsioon..

 

 

8.-9. mail toimub võitlus "Eesti parim õpilasfirma 2019". Esimest korda ajaloos toimub võistlus kahel järjestikusel päeval.

8. mail kell 16:00-19:00 toimub võistluse stendivoor Solaris Keskuses, kuhu on oodatud ka kõik huvilised ja poolehoidjad! Oma stendidega on väljas 24 finalisti.

9. mail jätkub võistlus žüriivestluste ja lavaesinemistega KUMU-s, mis kulmineerub piduliku galaga. Lisaks mitmetele eriauhindadele ja esikolmiku välja kuulutamisele, tunnustame ka JA Eesti aasta ettevõtlusõpetajataasta mentorit ning konkursi „Vägev Vilistlane 2019“ võitjat!

Eesti parim õpilasfirma 2019 saab võimaluse esindada Eestit võitlusel „Euroopa parim õpilasfirma 2019“, mis toimub sel aastal 3.-5. juulil Prantsusmaal.

Lisainformatsioon..

 

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-