Uudised

Hääleta oma lemmiku õpilasfirma poolt!

06 May 2019

Järgmisel nädalal, 8.-9. mail, selgitatakse juba 24. korda välja Eesti parim õpilasfirma, kuid veel enne kui kõikide finalistide seast selgub parim, oodatakse kõiki huvilisi võistlejatega tutvuma ja oma lemmiku poolt ka hääletama.

„Sellel aastal oleme oma võistlusega inimestele eriti lähedale tulnud, sest neljast voorust koosneva finaalvõistluse üks põnevamaid osasid, stendivoor, saab toimuma Solarise Keskuses, kus kõik õpilasfirmad on oma toodete ja teenustega väljas ja ootavad kõiki oma müügistendide juurde,“ selgitas võistlust korralava Junior Achievement Eesti direktor Kersti Loor.

Stendivoor toimub kolmapäeval, 8. mail kell 16:00-19:00 Solarise Keskuses. Võistlus jätkub osalejatele järgmisel päeval lavaesinemiste ja žüriivestlustega KUMU-s ning õhtusel galal kuulutatakse välja Eesti parim õpilasfirma 2019! Võitjal on au sõita Eestit esindama võistlusele "Euroopa parim õpilasfirma 2019", mis toimub sel aastal Prantsusmaal.

Eesti õpilasfirmad on rahvusvaheliselt võistluselt esikoha koju toonud juba kolmel korral ning mitmel korral ka eriauhindu ja poodiumikohti.

„Veel enne meie suurt võistlust ja kolmapäevast stendivooru Solarises on praegu oodatud kõik oma sõna sekka ütlema aga meie Facebook’i lehel, sest lõppvõistlusel antakse välja ka ihaldatud rahva lemmiku tiitel,“ märkis Loor.

Kõikide finalistide reklaamvideod leiab SIIT!

Selle õppeaastal on kokku registreeritud üle Eesti lausa 400 õpilasfirmat, millest 42 kandideeris ka finaalvõistlusele. „Finaal ise on vägagi mänguline – noortel tuleb eelnevalt kirjutada oma tegevuse ja tulemuste kohta aruanne, näidata oma lavaesinemist, vestelda žüriiga, demonstreerida oma müügioskusi stendivoorus ning vastata intervjuus keerulistele küsimustele.“

Meeleolukast võistluspäevast ja sellele järgnevast pidulikust auhinnagalast toob JA Eesti 9. mail kõigi huvilisteni ka mahuka otseülekande koos ekspertkommentaaride, intervjuude ja põnevate üllatustega.

JA Eesti suurtoetaja on SEB Pank. Võistluse läbiviimist toetavad ettevõtlusõppeprogramm Edu ja Tegu Euroopa Sotsiaalfondist, Tallinna Ettevõtlusamet, Coca-Cola HBC ja Industry62. Eesti parima õpilasfirma riietab Euroopa võistluseks esinduslikuks ja moodsaks Monton.

 

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-