Uudised

Youth Empowered Eesti TASUTA ideelabor: Tasakaalus elu

21 August 2019

L 28. september 2019 kell 10:00 - 18:00

Uksed avatakse 9.30.

MyFitness Ülemiste City · Sepise 10, Tallinn 

Kõik 15- kuni 20-aastased ettevõtlusest ja õpilasfirma asutamisest huvitatud keskkooli- ja kutsekoolinoored on 28. septembril oodatud Tallinna ägedaimasse MyFitnessi spordiklubisse Ülemiste Citys, kus saab avapaugu Youth Empowered Eesti 2019. aasta üritustesari.

Tule kuula inspireerivaid esinejaid ja arutle koos teiste noortega, kuidas saavutada tasakaalu ning millised põhiprobleemid vajavad lahendamist elu erinevates valdkondades. Arutelude tulemusena sünnivad kuldsed ideed, millest meeskonna ja kogenud mentorite abiga kohapeal luuakse reaalselt toimivad ärimudelid.

Ajude ragistamise vahele kinnitame keha maitsva lõunasöögiga ning MyFitnessi treener Katrena Tenno hoolitseb selle eest, et seljad istumisest kangeks ei jääks ja mõte ei hanguks.

Päeva lõpuks selgitame välja parimad äriideed, jagame auhindu ja sööme torti.

Osalemiseks ei pea sul olema varasemat kogemust ega konkreetset ettevõtlusideed. Samas on kindel, et ürituselt lahkudes on sul tagataskus uued kasulikud oskused, mõtted ning kontaktid. Youth Empowered on Coca-Cola HBC poolt ellu kutsutud, ettevõtlikele ja aktiivsetele noortele suunatud õppesari, mis toetab Junior Achievmenti õpilasfirmade programmi. Ürituse korraldusele on õla alla pannud ka MyFitness. Päeva modereerib tunnustatud meeskonnakoolitaja Harald Lepisk.

Üritus on kõikidele tasuta, kuid kohtade arv on piiratud!

Vaata lisaks siit.

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-