Uudised

Aitame äriideid genereerida Ida-Virumaal!

30 August 2019

11. oktoobril viib JA Eesti ettevõtlusnädala raames läbi 12-tunni ettevõtluslaagri formaadis Hakkatoni Ida-Virumaal.

Hakkatonil läbivad noored 12 tunni jooksul oma ettevõtte rajamise kõige olulisemad sammud – mõtlevad välja, arendavad seda, mõetlevad läbi oma toote turundamise ja finantsid, saavad kasulikke nõuandeid müügi kohta ning õpivad paremini oma aega planeerima ja meeskonnana töötama. Äriideid aitavad täiustada mentorid, kes juhendavad ja suunavad noori kogu päeva jooksul.

Hakkatonile on oodatud kõik 15-25-aastased koolinoored. Ürituse ametlikuks keeleks on küll eesti keel, kuid ootame Hakkatonist osa saama kõiki vene emakeelega noori. Töötoad toimuvad vajadusel nii eesti kui ka vene keeles. Lisaks äriideede välja mõtlemisele ja nende arendamisele juhendavad mentorid ka õpilasfirmat registreerima JA Eesti õpilasfirmade platvormil.

Üritus on osalejatele tasuta!

Hakkatoni toetavad StartUP Estonia, TÜ Narva Kolledž, JA Alumni Estonia, Coca-Cola HBC Eesti, SEB Eesti, Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond.

Üritus toimub TÜ Narva Kolledžis (Raekoja plats 2).

Rohkem informatsiooni ning registreerimist puudutava info leiad SIIT.


 

Hakkaton – это мероприятие для учащихся гимназий и профессиональных школ в формате 12-часового инновационного лагеря. В ходе Hakkaton учащиеся в различных рабочих комнатах проходят этапы разработки своей идеи: мозговая атака, анализ и развитие идеи; получают начальные знания о маркетинге, бухгалтерии, продажах, развитии товара, командной работе и публичных выступлениях. Участие в Hakkaton – прекрасный старт для участников программы Ученическая фирма, в ходе которой у учащихся есть возможность реализовать идеи, придуманные на Hakkaton, уже на практике в течение целого учебного года и получить практический опыт предпринимательства. 

Рабочие комнаты проводят члены организации JA Alumni Estonia (организация выпускников JA Eesti), у которых солидный опыт в области предпринимательства. 

Рабочий язык Hakkaton: эстонский и русский.

Партнеры: StartUP Estonia, TÜ Narva Kolledž, JA Alumni Estonia, Coca- Cola HBC Eesti, SEB Eesti, Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond.

Стоимость участия: бесплатно

Регистрация на Hakkaton и приглашение на мероприятие здесь

 

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-