Uudised

ÜLESKUTSE: Hakka nooremmentoriks uutele õpilasfirmadele!

24 September 2019

Igal õppeaastal läbib JA Eesti õpilasfirmade programmi üha enam õpilasi. Juba mitmel aastal oleme katsetanud nooremmentoreid, kes lisaks juhendaja panusele, saavad suunata alustavaid noori ning jagada nendega oma kogemust. JA Eesti toetab kõiki nooremmentoreid, kes osalevad nooremmentorite programmis.

 

Kui Sa oled läbinud õpilasfirmade programmi ning sul on soovi jagada oma kogemust ja õpetussõnu noorematele, siis nooremmentorite programm on just Sulle!

Nooremmentorite programmis osalemiseks kutsume õpilasfirma programmi vilistlasi läbima kahepäevast koolitust 4.-5. oktoobril Tallinnas

Mida koolitus pakub?

  • Värskendab teadmisi õpilasfirmade programmist ja selle reeglitest
  • Analüüsib õpilasfirmana saadud kogemust ning aitab saadud kogemust rakendada oma edasise elu planeerimisel
  • Eludisain
  • Toetada nooremmentorite rolli ehk coaching (coachingu olemus, kuulmine ja küsimuste küsimine kui peamine tööriist)

Koolitus algab 4. oktoobril kell 14:00 ning lõpeb 5. oktoobril kell 16:00. Esimese päeva õhtul on võimalik veeta toredalt aega JA Eesti programmide vilistlasorganisatsiooni JA Alumni Estonia liikmetega ning kuulda mida neil õpilasfirmade programmi läbinutele pakkuda on.

JA Eesti poolt on meil võimalik katta transpordikulud kaugemalt tulijatele ning pakume öömaja 4.-5. oktoobril. Sellest palun meid teavitada registreerimisankeedis.

REGISTREERU NOOREMMENTORITE KOOLITUSELE SIIN! Registreerimistähtaeg on 29. september!

Nooremmentoritega kohtub koolituse läbiviija Age Rosenberg (Estonian Business School) uuesti 8. veebruaril ehk Eesti õpilasfirmade laada päeval ning 29. aprillil kui toimub võistlus „Eesti parim õpilasfirma 2020“.

Nooremmentorite programm ja koolitus on välja töötatud koostöös Estonian Business School-iga.

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-