Uudised

Õpilasfirmade liikmete koolitused toimuvad Tallinnas, Tartus ja Pärnus

23 October 2019

Aktiivne õpilasfirmade loomise periood on juba ammu alanud ning jõudmas on kätte aeg koguda lisateadmisi ettevõtte erinevatest valdkondadest. Oleme oma ajakavasse lisanud 3 õpilasfirmade liikmete koolitust ning 2 õpilasfirmade müügikoolitust.

 

 

Õpilasfirmade liikmete koolitustel on klassikaliselt neli erinevat töötuba, mille vahel õpilasfirmade liikmed valida saavad. Tallinnas, Pärnus ja Tartus on töötubadeks:

  • Raamatupidamine ja finantsid
  • Juhtimine ja personalitöö
  • Tootearendus
  • Turundus

Õpilastel on võimalik ennast koolitusele registreerida läbi õpilasfirmade registreerimissüsteemi. Selleks on vaja luua samal lehel endale kasutaja, millega saab hiljem siduda oma õpilasfirma.

Soovitame õpilasfirmade liikmetel valida töötoa vastavalt oma ülesannetele õpilasfirmas – turundusjuhid võiksid osaleda turunduse töötoas, õpilasfirmade juhid aga juhtimise ja personalitöö töötoas.

Õpilasfirmade liikmete koolitused toimuvad 1. novembril Tallinnas, 6. detsembril Pärnus ning 10. jaanuaril Tartus. Kõik koolitused on sarnased ning õpilane ei pea osalema kõigil kolmel koolitusel.

Lisaks eespool nimetatud koolitustele soovime rõhku panna ka õpilaste müügioskuste arendamisele ning seetõttu teeme mitmendat aastat koostööd Southwestern Advantage Eesti müügiekspertidega. SW Eesti müügispetsialistid on praktikud ning kõike läbi aastate pikkuse tööga omal nahal järele proovinud. Pakume õpilasfirmade liikmetele müügikoolitusi 10. jaanuaril Tallinnas ning 11. jaanuaril Tartus.

Õpilaste koolitustele on oma õla alla pannud Youth Empowered Eesti, Estonian Business School, SEB pank ning ettevõtlusõppe programm „Edu & Tegu“.

 

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-