Uudised

JA Eestit tunnustati kahe auhinnaga

25 November 2019

Möödunud nädalal toimus JA Worldwide Global Leadership Conference, mis tõi Berliini kokku 75 riigi esindajad. Konverentsil tunnustati silmapaistvamaid Junior Achievement organisatsioone üle kogu maailma, premeeriti silmapaistvaid JA arengusse panustanud inimesi ning riigid jagasid teistega ka oma kogemusi ja praktilisi näpunäiteid. Ka Eesti paistis rahvusvahelisel konverentsil igati silma.

JA Eesti pälvis JA Worldwide’i Collaboration Award 2019 koos JA Aserbaidžaaniga. Taoline koostööauhind antakse JA organisatsioonidele, kes julgustavad ülemaailmset koostööd, mis ergutavad programmide arengut ja levikut ning organisatsioonide võimekust. JA Eesti oli auhinnale nomineeritud nii üksinda kui ka koos JA Aserbaidžaaniga.

Nominentideks olid veel JA Europe USAID project, INJAZ Bahrein (Junior Achievement Bahrein), JA Venetsueela ning JA Kolumbia, kes samuti pälvis tunnustuse. JA Eestil on väga tugev koostöö oma naabrite, teiste Euroopa riikide ja JA USA-ga pikaajaliseks traditsiooniks saanud. Samuti oleme enam kui 10 aastat toetanud erinevate projektide kaudu JA Moldovat, JA Gruusiat ja nüüd enda algatusel ka JA Aserbaidžaani.

JA Eestit tunnustati neljandat aastat järjest ka Model Organisation 2019 auhinnaga. Neli viimast aastat on JA Eesti kuulunud JA Euroopa eeskujulike organisatsioonide hulka. Püüame ka edaspidi seda taset hoida.

Lisaks tunnustati meie tegevjuhi Kersti Loori tööd 10-aasta teenistusauhinnaga. „10 aastat tööd, unetuid öid, raskusi, palju õnnestumisi ja rõõmu, toetavaid partnereid, säravaid kolleege üle maailma, sadu sündmusi, tuhandeid hakkajaid ja ettevõtlikke noori ja eelkõige vastu pidamist. Jah, töö mittetulunduses tähendab eelkõige vastu pidamist, vaatamata kõigele. Ja uskumatult palju rõõmu noorte saavutustest ja paremast tulevikust!“ rõõmustas Kersti.

On suur rõõm kuuluda rohkem kui 110 riigis tegutsevasse JA organisatsiooni!

Loe rohkem teiste nominentide ja auhindade kohta.

#glc2019 #oneJA #JAEesti

 

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-