Uudised

ÕPILASFIRMADELE: Arenda oma müügioskusi!

26 November 2019

JA Eesti koostöös Southwestern Advantage Eestiga pakub ka sel õppeaastal õpilasfirmale võimalust osa saada müügimentorluse programmist.

Mentoriteks on kogenud SW müügispetsialistid ja praktikud kes tahavad abiks olla oma noorematele kolleegidele. Oleme sellist võimalust pakkunud õpilastele juba mitmel järjestikusel aastal ning tagasiside põhjal on õpilased saanud väga palju kasulikke nippe oma müügioskuste parendamiseks! Arengut on näha ka õpilasfirmade laatadel, kus õpilased üha julgemalt ja läbimõeldumalt oma tooteid klientidele tutvustavad

Müügimentorluse programmis kohtub õpilasfirma Southwesterni müügiekspertidega, kellel on lisaks teoreetilistele teadmistele ka väga suur praktiline kogemustepagas. Eksperdid jagavad soovitusi ning näpunäiteid kuidas paremini oma toodet/teenust müüa. Igale kandideerinud õpilasfirmale valime välja personaalse mentori, kes saab õpilastega nende kodulinnas (või lähimas suuremas asulas) kokku ning töö toimub õpilasfirmaga individuaalselt.

Jõulukuul on tulemas mitu õpilasfirmade laata ning kindlasti ei jää tulemata ka 8. veebruaril suurim Eesti õpilasfirmade laat, kus õpilasfirmad saavad rakendada õpitud oskusi!

Müügimentorluse programmis osalemiseks tuleb õpilasfirmal esitada lühike (kuni 1 A4 lehekülg pikk), kuid tabav motivatsioonikiri hiljemalt 1. detsembriks 2019 kl 23:59.

Motivatsioonikirjas peab olema kajastatud järgnev informatsioon:

  • Õpilasfirma nimi
  • Klass
  • Kool, kus õpite + maakond
  • Müügimentorluses osaleda soovivate õpilaste nimed
  • Kontaktandmed, et saaksime teiega ühendust võtta kui osutute valituks
  • Millega õpilasfirma tegeleb ja miks te just sellega tegelete?
  • Miks peaksite just teie saama müügimentorluse võimaluse?
  • Vormista motivatsioonikiri PDF-vormingusse.

Pange kirja vaid oluline ning lähene motivatsioonikirjale loominguliselt. 

Ootame vahvaid motivatsioonikirju hiljemalt 1. detsembriks 2019 aadressil maria@ja.ee! Müügimentorluse võimaluse võitnud õpilasfirmad kuulutame välja 10. detsembril.

 

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-