Uudised

Arenda oma müügioskusi!

17 December 2019

Koostöös Southwestern Advantage Eestiga viime läbi 10. jaanuaril Tallinnas ning 11. jaanuaril Tartus põhjaliku müügikoolituse, mille eesmärk on õpilasi ette valmistada nii Eesti õpilasfirmade laadaks kui ka anda neile praktilisi juhiseid müügioskuste parendamiseks.

Mõlemale müügikoolitusele on veel mõningaid vabu kohti. Osalejate registreerimine lõpeb juba 6. jaanuaril kell 23:59. 

Lisaks müügikoolitustele toimub 10. jaanuaril ka õpilasfirmade liikmete koolitus Tartus. Kaks sarnast koolitust on toimunud juba Tallinnas ja Pärnus. Kes aga neile koolitustele ei jõudnud, saavad osaleda Tartus toimuval õpilasfirmade koolituspäeval. Koolitus algab erinevate ettevõtete külastamisega ning jätkub koolimajas uute teadmiste omandamisega.

10. jaanuaril toimuval müügikoolitusel Tallinnas ja samal päeval toimuval õpilasfirmade liikmete koolitusel Tartus tutvustavad SEB panga spetsialistid õpilastele makseterminale ja õpetavad neid kasutama. Samu makseterminale on võimalik rentida õpilasfirmadel ka Eesti õpilasfirmade laadaks.

11. jaanuaril pakume keskkonnasäästilikkusele mõtlevatele õpilasfirmadele vastavat koolitust ÕF x Negavatt, mida viib läbi Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Kõigile koolitustele on võimalik õpilastel registreeruda läbi õpilasfirmade registreerimissüsteemi aadressil www.opilasfirma.ee. Informatsiooni õpilaste koolituste kohta täiendame pidevalt ka JA Eesti kodulehel asuval “Sündmuste” rubriigis.

 

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-