Uudised

BAFF stipendiumiga suveks tasuta Ameerikasse!

21 January 2020

Balti-Ameerika Vabaduse Fond ootab 11. klassi õpilasi kandideerima BAFF Liidriakadeemiasse, mille abil saab järgmisel suvel pea 4 nädalat Ameerikas ettevõtlikkust ja liidrioskusi arendada ning seda tasuta! Lisaks saab reisida ja leida endale uusi sõpru kogu eluks.

Avanenud on kandideerimisvoor Balti-Ameerika Vabaduse Fondi (BAFF) Liidriakadeemiasse, mis on mõeldud 11. klassi õpilastele, kes soovivad järgmisel suvel end arendada, õppida ekspertidelt ja saada uusi kogemusi. Programmi raames reisivad 60 valitud kandidaati kogu Baltikumist Ameerikasse, kus nad kolme nädala jooksul sukelduvad põnevasse ettevõtluse maailma, külastavad kohalikke ettevõtteid, õpivad turundusplaani tegema, oma äriplaani kaitsma ja palju muud. Programm sobib noorele, kes näeb end tulevikus liidrina ükskõik millises eluvaldkonnas või sektoris. 

Liidriakadeemias on õppetöö ning puhkuse vahel sobilik tasakaal ning lisaks uute teadmiste omandamisele tutvuvad noored kohalike vaatamisväärsustega, külastavad lõbustusparki jpm. Viimase nädala veedavad õpilased aga New Yorki ja Washingtoni külastades.

Nõudmised stipendiumile kandideerimiseks

Kandideerida saavad õpilased, kes on hiljemalt 1. juuliks 16 aastat vanad ning astuvad keskkooli viimasesse klassi Liidriakadeemiale järgneval sügisel. Kandidaatidelt oodatakse inglise keele oskust tasemel, mis võimaldab osaleda seminaridel ja osa saada igapäevastes tegevustes.

BAFF Liidriakadeemia stipendium hõlmab järgmist

  • Lennupiletid
  • Liidrikoolitus
  • Majutus, toitlustamine
  • Ekskursioonid
  • Tervisekindlustus ja 24/7 tugi

Osalejal tuleb kaasa võtta taskuraha umbes 300 USA dollarit.                

Programmis osalemiseks tuleb kandidaatidel esitada vajalikud kandideerimisdokumendid ning parimad kandidaadid kutsutakse intervjuule. 

Avalduste esitamise tähtaeg on 8. märts 2020.a.

Lisainfo programmi, kandideerimistingimuste kohta VEEBILEHEL.

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-