Uudised

Aita tunnustada aasta tegijaid!

23 March 2020

Esita kandidaat JA Eesti aasta ettevõtlusõpetaja, aasta mentori või JA Eesti vägeva vilistlase tiitlile ning aita meil tunnustada parimaid!

Aasta ettevõtlusõpetaja tiitel on välja antud juba 8 järjestikusel aastal ning JA Eesti juubeliaastal (2017) valiti ka aastate õpetaja. Oleme tänulikud kõigile õpetajatele nende tehtud töö ja vaeva eest.

Esita kandidaat JA Eesti aasta ettevõtlusõpetaja 2020 tiitlile SIIN.

 

Junior Achievement Eesti soovib tunnustada ka aasta mentori tiitliga inimesi, kes on vabatahtlikuna aidanud kaasa noore põlvkonna ettevõtjate arendamisele! Tahame esile tõsta inimesi, kes on jaganud oma teadmisi õpilastele klassitunnis või ärikonsultandina ning aidanud lähendada ettevõtlusõpet tegelikule ärimaailmale.

Esita kandidaat JA Eesti aasta mentor 2020 tiitlile SIIN.

 

28 aasta jooksul on JA Eesti saanud endale hinnanguliselt üle 50 000 väärika vilistlase, kellest nii mõnigi on saanud tõsiseks tegijaks nii Eestis kui ka välismaal. Meie programmide eesmärk ei ole kunagi olnud olla tippsündmus noore inimese elus. Eesmärk on olnud luua noorele fundamentaalne stardiplatvorm, saamaks tõeliseks tuleviku tegijaks. Seetõttu hindame Vägeva Vilistlase konkursi raames eelkõige saavutusi, mis on korda saadetud pärast meie programmi lõpetamist.

Esita kandidaat "JA Eesti Vägev Vilistlane 2020" tiitlile SIIN.

 

Kandidaate on võimalik esitada kuni 9. aprillini!

Laureaadid kuulutame välja juba 29. aprillil. Traditsiooniliselt oleme JA aasta tegijad välja kuulutanud võistluse "Eesti parim õpilasfirma" pidulikul galal. Kahjuks kehtib Eestis sel perioodil eriolukord ning ka võistlus "Eesti parim õpilasfirma 2020" toimub veebis. Aasta parima õpilasfirma ning JA aasta tegijad (aasta ettevõtlusõpetaja, mentor ja vägev vilistlane) kuulutatakse välja otseülekandes internetis. Täpsema info autasustamise kohta avaldame JA Eesti kodulehel aprilli teises pooles.

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-