Uudised

Ela kaasa võistluse „Eesti parim õpilasfirma 2020“ veebigalale!

23 April 2020

Ootame kõiki huvilisi osa saama õpilasfirmade ajaloo esimesest veebigalast, kus kuulutame välja Eesti parima õpilasfirma.

Riigis valitsev eriolukord on seadnud traditsioonilisele võistlusele omad piirangud, kuid see ei takista tunnustamast selle õppeaasta silmapaistvamaid õpilasfirmasid ja nende tegemisi ning JA Eesti aasta tegijaid.

29. aprilli päeval vestleb 12 superfinaali pääsenud õpilasfirmat žüriiga läbi veebikeskkonna ning päeva lõpuks langetab žürii karmi, aga õiglase otsuse.

Kutsume Sind juba järgmisel kolmapäeval, 29. aprillil kell 18:00 võistluse „Eesti parim õpilasfirma 2020“ veebigalale. Veebigalast on võimalik osa saada läbi JA Eesti YouTube’i kanali.

Veebigala kestab orienteeruvalt tundaega, mille jooksul kuulutame välja võistluse esikolmiku, rahva lemmiku õpilasfirma, mitmeid eriauhindasid, aasta ettevõtlusõpetaja, aasta mentori ning JA Vägeva Vilistlase tiitli.

Tutvu PEAAUHINNA ja teiste ERIAUHINDADEGA PÕF2020 ametlikul kodulehel pof.ja.ee.

Eesti parim õpilasfirma 2020 saab õiguse esindada Eestit võistlusel "Euroopa parim õpilasfirma 2020", mis toimub maailma olukorda arvesse võttes sel aastal veebipõhiselt.

Lisame veebigala otseülekande aadressi võistluspäeval nii kodulehele kui ka meie ühismeedia platvormidele.

 

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-