Uudised

Head teha on hea!

10 June 2020

Meil on hea meel, et keerulistel aegadel ulatavad head inimesed oma abikäe ning et JA Eesti on üks neist, kellele annetusi kogutakse. JA Eestile ning mitmetele teistele organisatsioonidele aitavad annetusi koguda Aitan Eestit MTÜ ning heategevuslik kampaania "Mina Aitan". Aita ka Sina ning muudame koos Eesti paremaks.

 
Aitan Eestit MTÜ

Aitan Eestit MTÜ on võtnud sihiks muuta heategevus läbi püsiannetuste populaarsemaks, efektiivsemaks ja mõjusamakas. Nad koguvad püsiannetusi üheksale organisatsioonile, millest üks oleme meie. JA Eesti tegevus ennetab inimeste majanduslikult raskesse olukorda sattumist, kuna õpetame noortele rahatarkust ning anname neile ettevõtluskogemuse juba kooliajal. Aidake kaasa meie ja teiste head tegevate organisatsioonide tegevusele tehes püsiannetuse Aitan Eestit MTÜ-le lehel www.aitaneestit.ee.

MTÜ Aitan Eestit eesmärgiks on kasvada Eesti suurimaks organisatsiooniks, kes püsiannetusi kogub. Nad on välja valinud üheksa erinevat organisatsiooni, kelle vahel headelt annetajatelt kogutud summa jagamisele läheb. Selliselt ei pea annetaja langetama rasket valikut enam, kellele oma abikäsi ulatada. Annetusi ootavaid organisatsioone on mitmeid, kuid oleme rõõmsad, et Aitan Eestit MTÜ on valinud nende hulka ka JA Eesti, kes tegeleb probleemide ennetamisega.


Kampaania Mina Aitan

Tänasest on käima läinud ka heategevuslik kampaania “Mina Aitan”, mille eesmärk on üheskoos kõigi heade Eesti inimestega ulatada abikäsi neile, kes seda  praegustes keerulistes oludes vajavad.

Eesti erinevad tuntud ja toredad inimesed on öelnud kindlameelselt “Mina aitan!” ning loonud endale kõige südamelähedasema heategevusliku organisatsiooni tegevuse toetamiseks auhinnamängu. Sinul on võimalus kampaanias osaleda tehes vastavalt mängudes antud juhistele omapoolne annetus ning seeläbi osaled antud mängu lõppedes välja pandud auhinna loosimises.

JA Eestile koguvad auhinnamänguga annetusi Jaak Roosaare ja Tanel Pajuri, kes on välja pannud põnevad auhinnad.

Jaak Roosaare on nimi, mille leiab Eesti loetumatelt rahatarkuse õpikutelt, edukate börsifirmade investorite nimekirjast, finantsküsimustes sõnavõttudest ja kinnisvaraarendaja Scandium juhatusest. Ja veel väga mitmel rindel toimetamas, head tegemas, rahatarkust jagamas ning pereunistusi ellu viimas. Jaak on välja pannud auhinnaks tõeliselt eduka investori stardipaketi, mis sisaldab Rikkaks saamise õpikute komplekti, rahatarkust täis koolitust ning tunni-ajalist personaalset konsultatsiooni Jaagu lemmikkohvikus.

OSALE JAAK ROOSAARE AUHINNAMÄNGUS

Tanel Pajuri on koolitaja, ettevõtja ja seikleja. Lisaks võitis Tanel „Suunamudijate meistriklass“ telesaate. Tõeline “võitjate hoiak” – ehk suhtumine ja konkreetne tegevuskava oma elu kannapöördeks, on Taneli leivanumber, mida ta oma kogemuste peal koolituse käigus ka teistele õpetab ja kuhu ka Sind kutsub.

Et koolituse mõju ja head harjumused püsiks, teeb Tanel auhinnamängu võitjale ka eksklusiivse 1-1 coachingu koos õhtusöögiga, kus saad kõigile oma küsimustele vastused. Selle õhtu energia ja inspiratsioonitulv võiks ilmselt mägesid liigutada!

OSALE TANEL PAJURI AUHINNAMÄNGUS

Koos muudame Eesti kõigile paremaks! Aitäh kõigile headele pikaaegsetele ja uutele annetajatele.

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-