Uudised

Kutsume vilistlasi nooremmentorite programmi!

22 September 2020

Kutsume Sind, õpilasfirma vilistlane, nooremmentorite koolitusprogrammi.

Koostöös EBSi ja suurepärase koolitaja Age Rosenbergiga oleme kokku pannud põneva koolitussarja. Koolitusprogramm valmistab Sind ette hakkama mentoriks oma kooli õpilasfirmale kuid teisalt aitab ka kaasa Sinu enda tee kujundamisele abituriendina. Fookuses on kaks teemat – mentoriks olemine ja inimeseks olemine. Just neid, oma elu disainimise tööriistu, hindasid eelmise aasta programmis osalenud eriti kõrgelt.  

Uus koolitusprogramm algab juba 9.-10. oktoobril EBSis (Lauteri 3, Tallinn). Võimalusel saame kokku ja omavahel tuttavaks ning räägime läbi ootused programmile ja edasise tegevusplaani. Seejärel saate kohe iseenda ja mentordavatega tööd alustada.  

Programmis toimub kokku neli kohtumist: kaks füüsiliselt ja kaks Zoomis. Esimesel kahepäevasel kohtumisel pakume väljastpoolt Tallinna ja Tallinna lähiümbrust tulijatele öömaja. Koolitus on tasuta! 

Koolitusel läbime järgnevaid põnevaid teemavaldkondasid*:

  • Sihiseade ehk tulevikuvaadete, väärtuste eesmärkide kaardistamine ja aja juhtimine
  • Mentorlus kui tööriist
  • Tiimitöö ja tiimirollid
  • Kuidas ennast ja teisi paremini mõista

* Põhjalikum koolituskava saadetakse registreerunutele e-mailile.

Koolituse ajakava ja registreerimislingi leiad JA Eesti kodulehelt SÜNDMUSTE rubriigist. NB! Koolitusprogrammi registreerimine lõpeb 1. oktoobril.

Mida on öelnud varem nooremmentori koolitusprogrammi läbinud noored?

Mathias Randrüüt, ÕF KIFTwallets: „Kõik koolitused Agega olid minu jaoks kindlasti väga arendavad. Sain endale mitu tööriista, mis mind ka isiklikult aitavad igal elualal siiani edasi kanda. Leidsin endale harjumused, mis lubavad mul igat päeva elada täiel rinnal ja produktiivselt, panustades sinna, kuhu on päriselt vaja panustada! Palju rõhku oli just edasiviiva mõtteviisi arendamisel ja eneseanalüüsil, mida saan nüüd omakorda rakendada ka enda mentordatavate peal. See on hea tunne ning ma olen siiralt selle aastase kogemuse eest tänulik.“ 

Jana Tammemets, ÕF FreshUP: „Nooremmentorite programm oli väga tore ning inspireeriv, sai kohtuda ettevõtlike noortega. Igal koolitusel sai väga palju uut ja huvitavat teada, mis ei aita ainult mentorluses, vaid ka isiklikus elus. Peale igat kohtumist olin täis uut energiat ning motivatsiooni aidata/mentordada teisi ning muuta oma igapäevased harjumused paremaks. Soojalt soovitan programmis osaleda ning võimaluse korral osaleksin uuesti nooremmentori programmis, sest see kogemus oli tõesti hindamatu.“  

 

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-