Uudised

Ma armastan aidata

29 November 2020

1. detsembril viib annatuskeskkond läbi annetustalgud, mille raames on võimalik annetusi mitmekordistada.

Detsembri esimesel päeval tehtud annetusi "Ma armastan aidata" keskkonnas toetab kuni 30 000 euroga ka Swedbank. Juhul kui annetuskeskkonnas koguneb 1. detsembril 10 000 eurot annetusi, lisab Swedbank omalt poolt 10 000 eurot; 20 000 euro annetuste täitumisel lisab Swedbank 20 000 eurot; 30 000 ja enama euro puhul lisab Swedbank 30 000 eurot. Summade täitumise kohta on ka annetajatel päeva jooksul ülevaade, sest lehel hakkab jooksma loendur, mis konkreetse päeva annetusi loeb ning kust ka annetaja üldsummat näeb. Päeva lõpus jaguneb summa proportsionaalselt organisatsioonide vahel.

Ka JA Eesti tegevusele haridusmaastikul on võimalik kaasa aidata. Näiteks 5-eurone annetus kuus (60€ aastas) on võrdne ühe potentsiaalse noore ettevõtjaga Eestile. 60 € aastas katab ära JA Eesti kulud ühele õpilasfirma programmis osalevale noorele õppeaasta jooksul. See sisaldab koolituste, laatade ja võistluste ning nõustamiskulusid.

Teise vahva kampaania raames on annetuskeskkond "Ma armastan aidata" löönud käed ka raadioga Star FM. Vahemikus 1. - 23. detsember võetakse igal hommikul stuudios liinile üks helistaja, kes saab "Ma armastan aidata" annetuskeskkonna organisatsioonide seast valida ühe, kellele Swedbank annetab 100 eurot.

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-