Uudised

Rahatarkuse e-kursus klassidele!

26 November 2020

Viimase paarikümne aasta jooksul oleme olnud tunnistajateks suurtele muutustele. Enamik peresid puutusid kokku töötuse, majanduskriisi mõju või finantsilise ebakindlusega. Samal ajal suutsid teised vaatamata ebakindlale ajale kindlustada tänu ettevõtlikkusele ja investeeringutele oma pere heaolu. Vastus küsimusele, mis on tänapäeva tingimustes peamine edutegur, on lihtne. See on rahatarkus.

See kursus, mida pakub SEB Eesti koolilastele, hõlmab endas rohkem kui puhtalt eraisiku finantskäitumise reegleid. SEB eesmärk on anda noorele inimesele juhtnööre rahaliste otsuste tegemiseks, planeerimiseks, investeerimiseks ja oma karjääri või ettevõtluse planeerimiseks. Nad mõistavad rahatarkust kui kaasaegset edukaks saamise kunsti ja jagavad selle alustalasid teiega.

Tulenevalt uuest olukorrast pakub SEB sel aastal koolidele veebipõhiseid kursuseid rahatarkuse ja investeerimise valdkonnas.Videokursustega saate tutvuda SEB ja Tartu Ülikooli teaduskooli ühisel e-oppekeskus.ee lehel ning valida sealt oma õpilastele sobiva teema. 

Rahatarkuse videokursuse leiad SIITRahatarkuse e-kursus koosneb kümnest tunnist ning lisaks on saadaval ka üks boonustund.

Kursuseid saab vaadata ilma registreerimiseta ning need on tasuta. Rahatarkuse kursuse alt leiate lisaks videotundidele ka ülesandeid klassiga koos lahendamiseks ning teste teadmiste kontrolliks. Testid ja ülesanded koos õigete vastustega asuvad iga loengu juures. 

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-