Uudised

Põhjus rõõmustada!

25 November 2020

Haridus- ja Teadusministeeriumi Ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu tunnustuskonkursil kuulutati välja laureaadid viies kategoorias. Eriti hea meel on meil nelja kategooria laureaatide üle, kes on ka JA Eesti tegemistega tihedalt seotud!

  •  Aasta ettevõtlusõppe edendaja on Põltsamaa Ühisgümnaasium
  • Aasta ettevõtlik õpetaja on Silja Enok Vändra Gümnaasiumist
  • Ettevõtlikud õppijad on Kaisa Kumpas, Lotta-Lorette Kalmaru, Lisett Sigur, Oliver Sild ja Karl Juhan Kangur õpilasfirmast EHA (Tallinna 21. Kool)
  • Aasta ettevõtlusõppe mentor on Triin Arva Saare Arenduskeskus SAst
  • Ettevõtlusõppe programmi aasta tegija Erike Veide Haridus- ja Noorteametist

Palju õnne kõigile, kes on oma aega ja energiat panustanud ettevõtlusõppe edendamisesse!

“Ettevõtlik inimene ei pea saama ettevõtjaks, mida tihti arvatakse kui lapsed esimesse tundi tulevad. Ettevõtlusõpet ongi vaja selleks, et noor saaks aru, et tema tulevik sõltub sellest, mida ta ette võtab iseenda huvidest, soovidest ja väärtustest lähtuvalt ning kuidas on seda reaalses elus võimalik saavutada,” ütleb Saare Arenduskeskus SA ettevõtluskonsultant, ettevõtlusõppe aasta mentor Triin Arva Delfis.

Iga noortesse tehtud investeering tasub ennast kordades ära. Noored on tuleviku kujundajad ja oluline on see, kuidas nad seda tulevikku kujundavad, mitte niivõrd see, kust kohast nad seda teevad. Ettevõtlik õpe aitab selles osas! Loe Triinu tegemistest ja mõtetest täpsemalt Delfi artiklist.

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-