Uudised

Töövarjupäeval varjutati mitusada ametit

21 November 2020

19. novembril toimus järjekorras 24. töövarjupäev, kus erialade spetsialistid said kutsuda õpilased oma ametiga lähemalt tutvuma.

Sel õppeaastal oli õpilastel ja erinevate ametite pidajatel võimalik taas oma valikuid teha läbi Tagasi Kooli veebiplatvormi. Veebileht võimaldas kiirelt ja lihtsalt esitada töövarjutatavatel oma ameteid ning õpilastel nende hulgast valida. Sel aastal lisandus klassikalise töö varjutamise kõrvale ka online-varjutamine, mida huvilised ka aktiivselt kasutasid.

Läbi Tagasi Kooli veebiplatvormi varjutati sel aastal üle 200 põneva ameti! Lisaks läbi veebi töövarjupäevale registreerimise, korraldasid ka paljud ettevõtlikud koolid oma õpilastele töövarjupäeva. Mõni piirkond oli küll sunnitud tähtsa päeva edasi lükkama, kuid nii mõnigi kool leidis ka probleemile nutika lahenduse - nimelt said õpilased võimaluse varjutada oma kooli personali! Kokku varjutati nädala jooksul 650 ametit.

Töövarjupäev toimub järgmisel õppeaastal jälle! Huvilised võivad oma kalendris broneerida juba 2021. aasta novembrikuu kolmanda neljapäeva.

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-