Uudised

Jõulukingid õpilasfirmadelt!

30 November 2020

Jõuluaeg ei ole enam kaugel ning aasta viimane kuu on hea aeg külastada õpilasfirmade jõululaatasid või seotada kingid õpilasfirmade e-poest.

Juba aastaid on erinevad maakonnad korraldanud vahvaid jõululaatasid, kus müüvad oma tooteid sel õppeaastal loodud õpilasfirmad. Olukord riigis on küll laatade kalendrit muutnud hõredamaks, kuid osades piirkondades on plaanis traditsioonilisi õpilasfirmade jõululaatasid korraldada, kuigi tavapärasest hoopis väiksemas mahus. Ootame huvilisi jõulukingi jahile 11.-12. detsember Tartu Kaubamajja. Huvilistel on võimalik jätkata ostlemist ka uue aasta alguses. Täpsemalt 15. kuni 17. jaanuarini Solaris Keskuses.

Kõigi õpilasfirmade laatade täpsema informatsiooni oleme koondanud Junior Achievement Eesti kodulehekülje

Õpilasfirmade fännidel, kingituste otsijatel ja niisama huvilistel on võimalik õpilasfirmade laia tootevalikuga tutvuda ka õpilasfirmade e-poes. E-poodi oleme koondanud õpilasfirmade tooteid üle kogu Eesti ning platvormi kaudu on huvilistel võimalik lihtsa vaevaga minna ostu sooritamiseks konkreetse õpilasfirma kodulehele.

Selle aasta toodete valik on suur ja lai – võimalik on endale soetada marja chipse, peokomplekte, multifunktsionaalseid arvutilaudasid, aga ka humoorika pakendiga kondoome.

Junior Achievement Eesti soovib kõigile rahulikku algavat jõuluaega ning tugevat tervist!

 

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-