Uudised

Tule Eesti õpilasfirmade laadale!

13 January 2021

Meil on rõõm välja kuulutada Eesti õpilasfirmade laat 2021, mis toimub 13. veebruaril kell 12-18 veebis.

Kuu aja pärast toimub maailma suurim virtuaalne Eesti õpilasfirmade laat koos suurejoonelise laadashow’ga.

Sellel aastal toimub õpilasfirmade suurim müügisündmus - Eesti õpilasfirmade laat virtuaalselt, kuid oleme loonud võimalikult sarnased tingimused, et laada külastajad saaksid suhelda õpilasfirmadega, külastades nende virtuaalset laadaboksi. Huvilistel on võimalik külastada erinevaid õpilasfirmasid, nendega otseülekandes veebikaamera abil suhelda, näha erinevaid tooteid ning esitada tellimusi mõne põneva toote soetamiseks.

Laadaga paralleelselt korraldame laadashow, kus otseülekande kaudu toome huvilistele ja laadakülastajatele koju kätte kogu laadamöllu. Laadashow tutvustab nii praegusi kui ka varasemaid õpilasfirmasid ning nende tooteid ja tegemisi. Toome teieni õpilasfirmade  innovatsioonivõistluse, põnevad intervjuud õpilasfirmade vilistlaste, juhendajate, laada žüriikiikmetega, toodete tutvustused ja külastame laadaliste virtuaalseid laadabokse. Samuti kutsume vaatajaid oma teadmisi ja õnne proovile panema põnevates laadamängudes ja palju muud.

Eesti õpilasfirmade laadal osalejate müügitegevust hindab žürii. Laadal antakse välja 10 müügipreemiat erinevates tegevusvaldkondades. Lisaks tunnustame silmapaistvaid õpilas- ja minifirmasid ka järgnevate tiitlitega:

  • Laada suurim käive
  • Tuleviku tegija eripreemia minifirmale
  • Negavati preemia rohelisele õpilasfirmale
  • Innovaatsioonivõistluse võitja
  • Reklaamivõistluse võitja
  • Sotsiaalmeedia kuningas
  • Meediatähelepanu võistluse võitja

Eesti õpilasfirmade virtuaalsel laadal osalemise lingi avalikustame JA Eesti kodulehel veebruarikuus. Postitame jooksvalt informatsiooni ka Facebookis „Eesti õpilasfirmade laat 2021“ ürituse all.

Õpilasfirmade laata toetavad Euroopa Sotsiaalfond, SEB Pank, TransferWise, Graanul Invest ja Tallinna ettevõtluskeskus. Tooted toimetab kätte DPD.

Õpilasfirma on Junior Achievement Eesti praktiline ettevõtlusõppe programm gümnaasiumi ja kutsekoolide õpilastele. Minifirmade programm on veidi lihtsustatum programm põhikooli III astmele.

 

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-