Uudised

Selle aasta hitt-tooted õpilasfirmade laadal

28 January 2021

Kutsume Sind 13. veebruaril Eesti õpilasfirmade laadale ja laada show’le, mis toimub esmakordselt veebikeskkonnas. Kohal on õpilasfirmad oma toodetega üle kogu Eesti.

Päev enne sõbrapäeva toimub õpilasfirmade suurim müügisündmus - Eesti õpilasfirmade laat virtuaalselt, kuid oleme loonud võimalikult sarnased tingimused, et laada külastajad saaksid suhelda õpilasfirmadega, külastades nende virtuaalset laadaboksi ja saada osa laadamelust. Huvilistel on võimalik külastada erinevaid õpilasfirmasid, nendega otseülekandes veebikaamera abil suhelda, näha erinevaid tooteid ning esitada tellimusi mõne põneva toote soetamiseks. 

Eesti õpilasfirmade laadal osaleb sel aastal 230 õpilas- ja minifirmat üle Eesti. Laadal pakutakse erinevaid maitseelamusi, aksessuaare, disaini-vidinaid kodudesse, on mõeldud ka lemmikloomadele ja enesearengule. 1. veebruaril kuulutame avatuks laada müügiplatvormi ning kõigil huvilistel on võimalik siis juba õpilasfirmade valikule pilk peale visata. Müügiplatvormil olev informatsioon täieneb iga päevaga, kuid 13. veebruaril ootame õpilasfirmade fänne täiuslikule online-müügialale.

Paralleelselt ostumölluga korraldame laada-show, kus otseülekande kaudu toome huvilistele ja laadakülastajatele koju kätte kogu laadamöllu. Laadashow tutvustab nii praegusi kui ka varasemaid õpilasfirmasid ning nende tooteid ja tegemisi. Toome teieni õpilasfirmade innovatsioonivõistluse, põnevad intervjuud õpilasfirmade vilistlaste, juhendajate, laada žürii liikmetega, toodete tutvustused ja külastame laadaliste virtuaalseid laadabokse. Samuti kutsume vaatajaid oma teadmisi ja õnne proovile panema põnevates laadamängudes ja palju muud.

Laada-show jaoks oleme loonud eraldi platvormi, kus päeva juhivad õpilasfirmade programmi vilistlased Merylin Poks ja Mart Vainu. Meelelahutusliku programmi vahepeal leiad platvormilt kiirtee müügiplatvormile, et kiired sisseostud õpilasfirmadelt teha. 13. veebruaril ootame Sind aadressil jalaat.worksup.com.

Osale Eesti õpilasfirmade laat 2021 Facebook’i sündmusel, sest sinna postitame värsket informatsiooni osalejate kohta ning laada veebilehe. Laadale ootame kõiki huvilisi aadressil jalaat.worksup.com.

Eesti õpilasfirmade laata korraldab Junior Achievement Eesti. Õpilasfirma on Junior Achievement Eesti praktiline ettevõtlusõppe programm gümnaasiumi ja kutsekoolide õpilastele. Minifirma on veidi lihtsustatum programm põhikooli III astmele. 

Õpilasfirmade laata toetavad Euroopa Sotsiaalfond, SEB Pank, TransferWise, Graanul Invest ja Tallinna ettevõtluskeskus. Tooteid aitab kohale toimetada DPD.

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-