Uudised

Kes kroonitakse Eesti parimaks?

26 February 2021

Igal kevadel valitakse välja Eesti parim õpilasfirma ja parim minifirma - nii ka sel aastal, kuid oleme muutnud nende kahe suursündmuse toimumise kuupäevasid.

Võistlus "Eesti parim minifirma 2021" toimub 6. mail Eesti Töötukassa Karjäärikeskuses Tallinnas. Võistlusele saavad kandideerida sellel õppeaastal registreerunud ja tegutsenud põhikooliastme õpilastest koosnev minifirmad. Finaalikohale kandideerimiseks on tarvis JA Eestile esitada oma minifirma tegevusaruanne. Võistluse "Eesti parim minifirma 2021" reeglid ja täpsemad kuupäevad avaldatakse JA Eesti kodulehel märtsi alguses.

Võistlus "Eesti parim õpilasfirma 2021" toimub 20.-21. mail Kultuurikatlas Tallinnas. Traditsiooniliselt koosneb võistlus neljast osast, milleks on õpilasfirma tegevusaruanne, stendivoor, vestlus žüriiga ning lavaesinemine. Võistluse reeglid ja olulised tähtajad avaldatakse JA Eesti kodulehel märtsi alguses. 

Võistluste toimumiseni on jäänud veel paar kuud aega, mis annab õpilastele täiendavaid võimalusi oma tooteid müüa. Kutsume ülesse õpilasi oma tooteid ja teenuseid aktiivselt reklaamima ning suunama oma potentsiaalseid kliente õpilasfirmade e-poodi.

Mõlema võistluse korraldamisel lähtub JA Eesti valitsuse ja Terviseameti juhistest ning selleks ajahetkeks kehtestatud piirangutest. 

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-