Uudised

Distantsõpe Wise’i põnevate tundidega

30 March 2021

Mis oleks, kui sinu partneriks koolitunnis oleks üks Eesti edukamaid ettevõtteid Wise (endine TransferWise)? Wise valmistas ette nii distants- kui ka kontaktõppeks sobivad tunnid, mis julgustavad õpilaste kujutlusvõimet ja analüütilist mõtlemist ning toetavad ägedate õpilasfirmade loomist. Haaravad videod, ülesanded ja grupitöö teevad tunnid õpetajatele kergeks ja õpilastele põnevaks.

Wise’i kaheosalise Tehnoloogiamooduli leiad Opiqust Õpilasfirma tööjuhendist.

Kellele?

Moodul on suunatud noortele, kes alles hakkavad õpilasfirmat looma, kuid on kahtlemata inspiratsiooniks ka kõigile teistele ettevõtlushuvilistele. Hetkel sobivad materjalid eriti hästi 10. klasside õpilastele, kellel seisab ÕF loomine ees järgmisel õppeaastal. 

Tule tutvustavale kohtumisele! 

Mooduli materjalidega töötamiseks ei ole vaja töötuba läbida, kuid kõigile soovijaile korraldab Wise materjale tutvustava Zoomi töötoa 22. aprillil kell 14:00-14:45. Registreeru juba täna läbi JA õpetajate platvormi

Mida õpetajad arvavad?

Michael Kirschinger, Kadrioru Saksa Gümnaasium ja Keila kool: “Päris elu ja kool peaksid palju rohkem omavahel kokku saama: tänased õpilased on need inimesed, keda me tulevikus vajame.”

Rodrigo Preciado, Audentese Rahvusvaheline kool: “Moodul lihtsustab kindlasti õpetajate tööd ning õpilaste jaoks on see huvitavam kui õpik.”

Anonüümne tagasiside: “Õppematerjalide sisu on väga hea. Videod on lühikesed, õpetlikud ja pakuvad arutelu. Tööleht on hästi üles ehitatud ja väga sobilik.”

Wise’i Uuendusliku ettevõtlusõpetaja tunnustus

Kõik õpetajad, kes on vähemalt ühe grupiga Wise’i Tehnoloogiamooduli mõlemad osad läbinud ning materjalides olevate 3 x linkide kaudu tagasisidet andnud autasustatakse iga-aastase Uuendusliku ettevõtlusõpetaja diplomiga. Kõik tunnustuse saanud õpetajad on oodatud sügisel toimuvale Wise’i Uuendusliku ettevõtlusõppe inspiratsioonipäevale, et kogemusi vahetada, kohtuda uuendusmeelsete ettevõtlusega seotud ekspertidega ning uueks õppeaastaks ideid ammutada. 

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-