Uudised

Wise’i Tehnoloogiamoodul alustab taas sügisel

24 May 2021

Koos kooliaasta lõpuga tähistatakse Wise'is ka esimest Tehnoloogiamooduli aasta lõppu. Wise peab õpetaja ametit äärmiselt oluliseks ning on hea meelega partneriks põnevate tundide läbiviimisel. Sügisepoole kuuled neist taas, kui kohtume õpetajate inspiratsiooniseminaril.

Wise'i Tehnoloogiamooduli tiimil on teile aga üks vahva sõnum edastada!

Viimane kooliaasta on toonud mitmeid uusi väljakutseid, soovime Sulle siiralt õnne auga ära teenitud kooliaasta lõpetamise puhul. Koos kooliaasta lõpuga tähistame Wise'is ka esimest Tehnoloogiamooduli aasta lõppu. 

Peame õpetaja ametit äärmiselt oluliseks ning oleme hea meelega alati partneriks põnevate tundide läbiviimisel.

Aitäh, et saime Sulle toeks olla!

Uuendusliku ettevõtlusõpetaja diplomiga tunnustame kõiki õpetajad, kes on vähemalt ühe grupiga Wise’i Tehnoloogiamooduli mõlemad osad läbinud ning andnud tagasisidet. Lisaks on kõik tunnustuse saanud õpetajad oodatud sügisel toimuvale Wise’i ettevõtlusõppe inspiratsioonipäevale, et vahetada kogemusi, kohtuda põnevate ettevõtlusega seotud ekspertidega ning uueks õppeaastaks ideid ammutada. 

Oled nõus kogemust jagama? Kui Sa pole veel viimast Wise tagasiside küsimustikku täitnud, saad seda veel teha, lisada ka oma kontaktid. Hea meelega võtame ühendust, et kuulata kogemust ja inspireerida blogiloo kaudu ka teisi.

Uuel kooliaastal alustame taas, et koos tegusate ettevõtlusõpetajatega toetada noorte ägedate ja nutikate ideede kasvamist. Kuuled meist taas sügisel!

 

Seniks päikselist suve

Wise’i Tehnoloogiamooduli tiim

 

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-