Anneta

Aita muuta ettevõtlusõpe kättesaadavaks igale soovijale, toetades JA tegevust annetusega. Iga toetus on oluline!

Anname välja õppematerjale, koolitame õpetajaid, korraldame konkursse, Eesti Õpilasfirmade laata ja võistlust. Toetada saab nii erinevaid ettevõtmisi kui ka JA tegevust üldiselt. Näiteks JA majandusõpik gümnaasiumile on välja antud suures osas ettevõtjate rahastusel. 

JA programmid algklassidest gümnaasiumini on jõudnud 230 gümnaasiumisse, põhi- ja kutsekooli, kuid endiselt lõpetab ligi pool noortest kooli ilma ettevõtlusteadmisteta. Soovime igal aastal jõuda vähemalt kümnesse uude kooli. Selleks teeme teavitustööd koolides ja kohalikes omavalitsustes, koolitame uusi õpetajaid ning äratame noorte ettevõtlushuvi. Lähiaastatel on meie fookuses ettevõtlusõpe algklassides ja Õpilasfirma muutmine õppeprotsessi normaalseks osaks kutsekoolides. Õpilasfirmade taseme tõstmiseks koolitame Õpilasfirmade liikmeid, uuendame õppematerjale ja kaasame juhendamisse ärimentoreid.


Mõned näited, mille tarbeks raha kasutame:

5 € kuus ehk 60 € aastas = üks potentsiaalne noor ettevõtja Eestile. 60 € aastas katab ära JA Eesti kulud ühele Õpilasfirma programmis osalevale noorele õppeaasta jooksul. See sisaldab koolituste, laatade ja võistluste ning nõustamiskulusid.

5 € maksab mini-minifirma juhend õpetajale.

10 € maksab Gümnaasiumi majandusõpiku digiversiooni aastane kasutusõigus ühele õpilasele, et omandada rahatarkust ning põhiteadmised majanduse toimimisest.

25 € maksab ühe õpilase osalemine Eesti Õpilasfirmade laadal, mis annab talle hindamatu müügi- ja suhtluskogemuse. See summa katab õpilasfirmade laada ettevalmistus- ja läbiviimiskulud, inventari rendi, toitlustuse ja reklaamikulud ühe õpilase kohta. Eesti Õpilasfirmade laadast Kristiine ja Rocca al Mare kaubanduskeskustes võttis 2020. aastal osa ca 1100 noort ettevõtjat.


Kuidas teha annetust?

Meie tegemiste toetamiseks on olemas kolm erinevat võimalust:

Ma armastan aidata annetus keskkond

Otse JA Eesti pangakontole

JA Eesti annetus keskkond

SEB Pank - EE461010220028714012

LHV Pank - EE867700771001380090

Swedbank - EE772200221021640723

TOETA.JA.EE

JA Eesti on tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute ja sihtasutuste nimekirjas, mis võimaldab annetajal saada annetuse summalt tulumaks tagasi. 

Annetamise hea tava


JA Eesti tänab südamest kõiki annetajaid!

JA Eesti suurtoetaja on SEB Pank.

Oliver Peek Raul Tagaväli Kristjan Kangro Andre Põlm Anna Nositš
Anu Elmi Arti Kütt Elisabeth Abner Esko Haas Eveli Želiajeva
Hans-Sten Pisang Heikki Kitt Jana Liiksaar Kairi Antson Karl-Martin Kruse
Margo Keerme Marta Sarapuu Martin Villig Meelis Kadarpik Nadežda Šmakova
Rainer Korjuhin Regina Soop Riin Saar Sander Tkatš Sandra Loor
Sten Rinne Toomas Karotamm Kruse Marketing OÜ    

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-