Uudised

 • Talvekoolis omandasid õpetajad investeerimisoskusi

  24 January 2020

  Majandus- ja ettevõtlusõpetajad veetsid kaks kevadist ja sisukat talvepäeva Otepääl ning pühendusid rahamaailma tundmaõppimisele.

 • BAFF stipendiumiga suveks tasuta Ameerikasse!

  21 January 2020

  Balti-Ameerika Vabaduse Fond ootab 11. klassi õpilasi kandideerima BAFF Liidriakadeemiasse, mille abil saab järgmisel suvel pea 4 nädalat Ameerikas ettevõtlikkust ja liidrioskusi arendada ning seda tasuta! Lisaks saab reisida ja leida endale uusi sõpru kogu eluks.

 • JA Eesti pühadetervitus!

  19 December 2019
 • Eesti Õpilasfirmade Laat 2020

  18 December 2019

  Esimest korda ajaloos korraldame Eesti õpilasfirmade laata kahel järjestikusel päeval.

 • Arenda oma müügioskusi!

  17 December 2019

  Koostöös Southwestern Advantage Eestiga viime läbi 10. jaanuaril Tallinnas ning 11. jaanuaril Tartus põhjaliku müügikoolituse, mille eesmärk on õpilasi ette valmistada nii Eesti õpilasfirmade laadaks kui ka anda neile praktilisi juhiseid müügioskuste parendamiseks.

 • Tutvustame Gruusia õpetajatele Eestit

  16 December 2019

  11.-17. detsembril olid Eestis õppereisil kümme Junior Achievement  Gruusia õpetajat. JA Eesti tutvustas neile meie ettevõtlushariduse võimalusi ning viis läbi arendavaid koolitusi.

 • Ettevõtlusoskuste võistlus kutseõppijatele

  13 December 2019

  Kutsume kõik kutseõppe õpilasfirmasid ja teisi ettevõtlushuvilisi kutsekooli noori esimesele Eesti ettevõtlusoskuste võistlusele, mis toimub 8.-9. veebruaril 2020 Tallinnas Rocca al Mare kaubanduskeskuses. 

 • Eestis on nüüdseks loodud juba 4000 õpilasfirmat

  29 November 2019

  Eesti koolides ettevõtlusõppe programmi pakkuv, õpilasfirmade tegutsemist juhendav ning ka töövarjupäeva korraldav JA Eesti (Junior Achievement) registreeris sellel nädalal Eesti läbi aegade 4000. õpilasfirma.

 • Tunnustati parimaid ettevõtlusõppe edendajaid!

  27 November 2019

  Haridus- ja Teadusministeeriumi ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu tunnustuskonkursil kuulutati välja laureaadid viies kategoorias. Ka JA Eestil on põhjust rõõmustada, sest ka meiega seotud ettevõtluse edendajad said tunnustatud!

 • #Goals arengukonverents tõi Tallinnasse kokku rahvusvahelised õpilasfirmad

  27 November 2019

  Täna lõppes kolmepäevane ühisõpilasfirmade arengukonverents. Konverents ühendas endas Soome, Läti ning Eesti õpilasi, kes kõik tulid kokku, et jätkata koostööd. Tegemist oli teise üritusega selle projekti raames, kus sel korral võeti fookusesse eelmisel kohtumisel Soomes loodud ühisõpilasfirmade ideede ja koostöö arendamine.

 • ÕPILASFIRMADELE: Arenda oma müügioskusi!

  26 November 2019

  JA Eesti koostöös Southwestern Advantage Eestiga pakub ka sel õppeaastal õpilasfirmale võimalust osa saada müügimentorluse programmist.

 • E-kaubandus pakub võimalusi, aga seab ka kohustusi

  26 November 2019

  Nädala alguses toimus konverents "E-kaubanduse võimalused ja väljakutsed tarbijale ja noorele ettevõtjale", kust võtsid osa nii õpetajad kui õpilased. E-kauplemine on muutunud üha aktuaalsemaks teemaks õpilasfirmade seas, kuid uus valdkond hõlmab endas ka palju riske ning kohustab õpilasi ja nende juhendajaid seadusi järgima.

 • JA Eestit tunnustati kahe auhinnaga

  25 November 2019

  Möödunud nädalal toimus JA Worldwide Global Leadership Conference, mis tõi Berliini kokku 75 riigi esindajad. Konverentsil tunnustati silmapaistvamaid Junior Achievement organisatsioone üle kogu maailma, premeeriti silmapaistvaid JA arengusse panustanud inimesi ning riigid jagasid teistega ka oma kogemusi ja praktilisi näpunäiteid. Ka Eesti paistis rahvusvahelisel konverentsil igati silma.

 • Täna on ametlik töövarjupäev

  21 November 2019

  Tänasele töövarjupäevale laekus noortele kokku 436 ametlikku kutset tulla mõne ametiga lähemalt tutvuma. Varjutamised on kestnud juba terve selle nädala ning tänasel ametlikul päeval on noored saatjad nii ministritel, ettevõtjatel kui ka käsitöölistel ja suunamudijatel. 

 • Töövarjude ja varjutatavate leidmiseks avati uus eraldi portaal

  14 November 2019

  Järgmisel nädalal toimuva töövarjupäeva kergemaks läbiviimiseks on avatud eraldi portaal, kus veel selle reedeni saavad noored endale „broneerida“ huvitavaid ametikohti, kuhu varjuks minna ning samuti saavad ennast kirja panna kõik huvilised, kes oleksid valmis endale töövarju võtma. 

 • VÕIMALUS ÕPILASFIRMADELE: Arenda oma müügioskust!

  11 November 2019

  JA Eesti koostöös Southwestern Advantage Eestiga pakub õpilasfirmadele võimalust osa saada müügimentorlusest.

 • Kas jõulukingid on juba ostetud?

  25 October 2019

  nam ei ole kaugel aeg kui laual on jõulupraad ning tuba täidab mandariinide lõhn. Detsembrikuu on traditsiooniliselt jõululaatade päralt ning sel aastal toimub neid kohe eriti palju üle kogu Eesti. Teeme ülevaate õpilasfirmade jõululaatadest.

 • Õpilasfirmade liikmete koolitused toimuvad Tallinnas, Tartus ja Pärnus

  23 October 2019

  Aktiivne õpilasfirmade loomise periood on juba ammu alanud ning jõudmas on kätte aeg koguda lisateadmisi ettevõtte erinevatest valdkondadest. Oleme oma ajakavasse lisanud 3 õpilasfirmade liikmete koolitust ning 2 õpilasfirmade müügikoolitust.

 • Merilin Priilinn-Türk: kas kasvatame koolis roboteid või tulevikutegijaid?

  22 October 2019

  Faktide tuupimise kõrval võiks kool toetada isiksuse arengut, individuaalsete eesmärkide ja eelduste kujunemist, mis aitaks meil iseennast tundma õppida, tulevikus enda jaoks õigemaid valikuid langetada, kirjutab hiljuti gümnaasiumi lõpetanud Merilin Priilinn-Türk.

 • Tabasalu Ühisgümnaasium pälvis Euroopa Ettevõtliku Kooli tiitli

  17 October 2019

  Eile õhtul tunnustati Helsingis ettevõtlusõppe eestvedaja Junior Achievement Europe poolt silmapaistvaid Euroopa alg- ja keskkoole, kus ettevõtlusõpe on eriti edukalt muu õppetööga ühendatud. Viiendat aastat välja jagatava tunnustuse pälvis teiste seas ka Tabasalu Ühisgümnaasium. 

 • Kuulutame välja Creatloni II etapi!

  16 October 2019

  Alanud on läbi õppeaasta kestev põhikoolile suunatud loovvõistlus Creatlon.

 • Eesti suurim viktoriin: korraga pani end proovile 2500 koolinoort 

  10 October 2019

  Käimasoleva ettevõtlusnädala raames peeti eile maha Eesti suurim e-viktoriin, millest võttis korraga osa ligi 2500 koolinoort kokku 113st koolist üle Eesti. Lahendada tuli majandus- ja ettevõtlusteemalisi ülesandeid, milles osad panevad kukalt kratsima ka nii mõnegi täiskasvanu.

 • Eesti start-up eAgronom võitis Euroopast parima noore ettevõtte auhinna

  03 October 2019

  Ameerika Kaubanduskoda Euroopas (AmCham EU) ja Junior Achievement Euroopa (JA Europe) kuulutasid Eesti start-up’i eAgronom oma seitsmendat korda toimunud Noorte Ettevõtlusauhindade võistluse võitjaks. 

 • GALERII: Noorte ideelaboris leiti ärilisi lahendusi nutisõltuvuse ja liigsöömise vastu

  30 September 2019

  Laupäeval, 28. septembril toimus MyFitness Ülemiste Citys Youth Empowered ideelabor: tasakaalus elu, kus üle Eesti kokku tulnud ettevõtlikud keskkoolinoored leidsid kogenud mentorite juhendamisel ärilisi lahendusi elulistele probleemidele.

 • Töövarjupäeva varjutajatele ja varjutatavatele!

  28 September 2019

  Novembrikuu on töövarjupäeva kuu! Sel aastal teeme koostööd Tagasi Kooli platvormiga, läbi mille on võimalik nii töövarjupäeva varjutajatel kui varjutataval end registreerida.

 • ÜLESKUTSE: Hakka nooremmentoriks uutele õpilasfirmadele!

  24 September 2019

  Igal õppeaastal läbib JA Eesti õpilasfirmade programmi üha enam õpilasi. Juba mitmel aastal oleme katsetanud nooremmentoreid, kes lisaks juhendaja panusele, saavad suunata alustavaid noori ning jagada nendega oma kogemust. JA Eesti toetab kõiki nooremmentoreid, kes osalevad nooremmentorite programmis.

 • Kuidas päevaga välja mõelda minifirma äriidee?

  23 September 2019

  Möödunud nädal õppisid koolinoored “Võta ise ette” projekti raames kuidas päevaga välja mõelda minifirma äriidee ning kuidas käepärastest vahenditest valmistada prototüüpe.

 • Põhikool paneb oma teadmised proovile!

  22 September 2019

  Juba 10. oktoobril korraldab JA Eesti e-viktoriini põhikooli II astme õpilastele. E-viktoriinis saavad noored panna proovile oma ettevõtluse- ja majandusalased teadmised.

 • Aitame äriideid genereerida Ida-Virumaal!

  30 August 2019

  11. oktoobril viib JA Eesti ettevõtlusnädala raames läbi 12-tunni ettevõtluslaagri formaadis Hakkatoni Ida-Virumaal.

 • JA Eesti õpetajad ja juhendajad kolisid uude keskkonda!

  29 August 2019

  Oleme valmis saanud uue keskkonna JA Eesti programme kasutavate õpetajatega kiireks ja mugavaks suhtlemiseks ning info hoidmiseks.

 • Uus kooliaasta, uued sündmused

  23 August 2019

  Kooliaasta on kohe algamas ning suvega oleme saanud juurde mitmeid uusi ja vahvaid JA programmide juhendajaid. Koolituste hooaeg pole aga veel lõppenud. Lisaks täieneb meie kalender ka põnevate sündmustega nii õpilastele kui ka juhendajatele! Täiendame kalendrit jooksvalt.

 • Youth Empowered Eesti TASUTA ideelabor: Tasakaalus elu

  21 August 2019

  L 28. september 2019 kell 10:00 - 18:00

  Uksed avatakse 9.30.

  MyFitness Ülemiste City · Sepise 10, Tallinn

 • SUPER TULEMUS: Eesti õpilasfirma pälvis Euroopas kõrge tunnustuse

  06 July 2019

  Eile hilisõhtul lõppenud Euroopa parimate õpilasfirmade valimisel Prantsusmaal saavutas Eesti õpilasfirma Brand kõrge teise koha.

 • COYC19: Brandi ettevalmistused

  27 June 2019

  3.-5. juulil toimub 30. korda võistlus, mille käigus valitakse Euroopa parim õpilasfirma. Võistlus toimub Lille’s, Prantsusmaal. Eestit sõidab esindama võistluse „Eesti parim õpilasfirma 2019“ võitnud õpilasfirma Brand Hugo Treffneri Gümnaasiumist.

 • Eesti ja USA majandusõpetajad vahetasid kogemusi

  25 June 2019

  Eesti majandus- ja ettevõtlusõpetajad omandasid 6.-7. juunil toimunud rahvusvahelisel seminaril vahvaid ja lõbusaid aktiivõppe meetodeid majanduse ja ettevõtlusteemade õpetamiseks USA kogemuse kaudu.

 • Parimad õpilasfirmad kohtusid peaministriga

  04 June 2019

  3. juunil käisid võistluse "Eesti parim õpilasfirma 2019" finalistid Stenbocki majas toimunud peaminister Jüri Ratase vastuvõtul.

 • Aitäh JA Eesti tegijatele!

  30 May 2019

  Tunnustasime JA Eesti tegijaid - aasta ettevõtlusõpetajaks valiti Marek Mekk, aasta mentoriks Maaja Toomet ning vägeva vilistlase tunnustuse pälvis Robin Saluoks.

 • Kreatleedid tundsid end ettevõtjana

  17 May 2019

  Kogu õppeaasta kestnud Creatloni võistlusel osalenud tublisid kreatleete premeeris EBS Gümnaasium ettevõtjale omase päevaga Saaremaal ning Maksu- ja Tolliamet kutsus noored külla.

 • GALERII: Eesti Parim Õpilasfirma 2019 on Brand!

  10 May 2019

  Täna selgus 2019. aasta Eesti parim õpilasfirma, milleks osutus juukse viimistlus- ja hooldustooteid valmistav õpilasfirma Brand Tartu Hugo Treffneri Gümnaasiumist.

 • OTSE: Valitakse Eesti parim õpilasfirma 2019!

  07 May 2019

  Täna, 9. mail, selgub võistluse "Eesti parim õpilasfirma 2019"! Võistluspäevast toimub otseülekanne uudised.ee portaalis.

 • Hääleta oma lemmiku õpilasfirma poolt!

  06 May 2019

  Järgmisel nädalal, 8.-9. mail, selgitatakse juba 24. korda välja Eesti parim õpilasfirma, kuid veel enne kui kõikide finalistide seast selgub parim, oodatakse kõiki huvilisi võistlejatega tutvuma ja oma lemmiku poolt ka hääletama.

 • Võistluse „Eesti parim õpilasfirma 2019“ finalistid selgunud!

  23 April 2019

  Võistlusele "Eesti parim õpilasfirma 2019" esitati palju aruandeid, mille hulgast valiti välja 24 silmapaistvaimat õpilasfirmat 14 koolist üle Eesti, kes pääsevad võistluse finaali, mis toimub 8.-9. mail Tallinnas. Esimest korda ajaloos toimub võistlus kahel päeval.

 • Vaata võistluse „Eesti parim õpilasfirma 2019“ otseülekannet!

  22 April 2019

  Huvilistel on võimalik jälgida võistluse teisel päeval toimuvat otseülekande vahendusel JA Eesti Facebooki lehe. Soovitame seda võimalust kasutada koolidel, et oma lemmikutele kaasa elada klassiruumist lahkumata.

 • Alustavad õpilasfirmad HAKKATONILE!

  19 April 2019

  Hakkaton on õpilasfirma alustamise üritus, kuhu on oodatud 80 õpilast üle Eesti!

 • Tule osale rahvusvahelisel majandusõpetajate koolitusel

  18 April 2019

  JA Eesti koostöös USA majandushariduse assotsiatsiooniga GEEA ning Balti-Ameerika Vabaduse Fondi toetusel toimub kahepäevane majandusõpetajate koolitus 6.-7. juunil, Tallinnas. Koolitajaks on Phd Cynthia Harter Eastern Kentucky Ülikoolist. Ta on väga kompetentne, suurte kogemustega ja mitmekülgset tegevusõppe metoodikat valdav rahvusvaheline koolitaja.

 • Aasta parimaks minifirmaks valiti Klõpitz Tallinna 21. Koolist

  11 April 2019

  Täna terve päeva jooksul selgitati SEB Innovatsioonikeskuses välja selle aasta Eesti parimat minifirmat, milleks osutus nutikaid topsihoidjaid valmistav Klõpitz Tallinna 21. Koolist.

 • GALERII: Tunnustasime õpilasvõistluste parimaid

  08 April 2019

  Igal aastal tunnustab JA Eesti oma aktusel parimaid õpilasvõistlustel osalenuid.

 • JA Eesti aitab Gruusial arendada ettevõtlusõpet

  28 March 2019

  2017. aastal alustas JA Eesti teist projekti Gruusia ettevõtlusõppe elavdamiseks. Projekti finantseeris EV Välisministeerium arengukoostööks mõeldud rahadest.

 • Varsti selguvad aasta parimad õpilasfirmad!

  27 March 2019

  Juba sel kevadel valitakse aasta parim minifirma, kutseõppe õpilasfirmafirma ja õpilasfirma! Võistlused toimuvad aprillis ja mais.

 • Võistluse "Eesti parim minifirma 2019" finalistid selgunud!

  27 March 2019

  Võistlusele "Eesti parim minifirma 2019" esitati palju aruandeid, mille hulgast valiti välja 12 silmapaistvaimat minifirmat 11 koolist üle Eesti, kes pääsevad võistluse finaali, mis toimub 11. aprillil SEB Pangas.

 • Aita valida aasta tegija!

  26 March 2019

  Esita oma kandidaat JA Eesti aasta ettevõtlusõpetaja, aasta mentori või JA Eesti vägeva vilistlase tiitlile ning aita meil tunnustada parimaid!

 • Pärnus toimus noorte miniettevõtjate festival

  23 March 2019

  Esmakordselt toimus 22. aprillil Pärnumaa koolide miniettevõtjate festival.

 • Toimusid majandusolümpiaadi piirkonnavoorud

  07 March 2019

  Kolmapäeval, 6. märtsil algasid üle Eesti suuremates maakonnakeskustes JA Eesti ja EBS-i korraldatava majandusolümpiaadi piirkonnavoorud, millest võttis osa kokku 202 õpilast üle Eesti.

 • Projekti tulemusena valmis käsiraamat

  20 February 2019

  Kolm pingelist aastat kestnud ja nelja naaberriiki (Eestit, Lätit, Rootsit ja Soomet) hõlmanud Central Baltic Enterprise without Borders (CBEwB) projekt on lõppenud.

 • Eesti parimad mini- ja õpilasfirmad 2019

  19 February 2019

  Õppeaasta lõpuni on veel aega, kuid õpilasfirmadel ja minifirmadel on aeg hakata valmistuma aasta parima minifirma ja õpilasfirma võistluseks.

 • Gruusia ja Azerbaidžaani delegatsioonid Eestis

  18 February 2019

  Veebruaris külastasid Eestit meie partnerorganisatsioonid Gruusiast ja Azerbaidžaanist. Tutvustasime mõlema riigi esindajatele Eesti ettevõtlus- ja haridusmaastikku.

 • GALERII: Žürii tunnustas õpilasfirmade leidlikkust

  11 February 2019

  Laupäeval Kristiine ja Rocca al Mare keskustes peetud suurt üle-eestilist õpilasfirmade laata külastasid tuhanded huvilised ning ekspertidest ja ettevõtjatest koosnenud žürii premeeris ka laada parimaid ning leidlikemaid noori.

 • Läksime üle uuele kodulehele

  31 January 2019

  JA Eestil on jaanuari lõpust alates uus kodulehekülg! Lehel võib esineda veel tõrkeid.

 • Tule laadale!

  31 January 2019

  Junior Achievement Eesti kutsub kõiki osa saama õpilasfirmade suurüritusest, mis toimub 9. veebruaril Rocca al Mare keskuses ja Kristiine Keskuses algusega kl 12:00.

 • Võta osa ettevõtlusmuinasjuttude võistlusest!

  29 January 2019

  JA Eesti kutsub kõiki koolinoori osalema ettevõtlusmuinasjuttude võistlusel, mille eelmise korra võidulugu rääkis näiteks sellest, kuidas printsess Anna ja ta sõber Olaf üritasid Aafrikas iglusid müüa ning pingviinidele ja jääkarudele bikiine pähe määrida.

 • Creatloni meeskonnavõistlus tõi põnevaid tulemusi

  28 January 2019

  Novembris toimunud Creatloni teine etapp hoidis noori terve kuu tegevuses. Selle ajaga oli vaja uurida kodukoha avalike ehitiste kasutuse ja otstarbe kohta, uurida ühe influenceri sotsiaalmeediapostitusi ning analüüsida seal leiduvaid varjatud või tähistatud reklaame, kujutleda end tulevikku ning teha video-CV kandideerimaks tuleviku ametikohale ning aidata kaasa Reet Ausi, Stockmanni ja Uuskasutuskeskuse teksariiete kogumise kampaaniale.

 • 3. mail valitakse esmakordselt Eesti parim kutseõppe õpilasfirma

  27 January 2019

  Seoses õpilasfirma programmi populaarsuse kasvuga Eesti kutsekoolides korraldame esmakordselt eraldi võistluse kutsekoolide õpilasfirmadele nime all Eesti parim kutseõppe õpilasfirma 2019.

 • Õpetajate talvekool trotsis ilmataati

  24 January 2019

  Õpetajate talvekool on alati olnud meeleolukas sündmus, kus saadakse kokku, jagatakse kolleegidega muresid ja rõõme ning hangitakse uusi teadmisi.

 • Junior Achievement saab 100 aastaseks!

  18 December 2018

   

  Ülemaailmne organisatsioon Junior Achievement, mille liige oleme ka meie, JA Eesti, tähistab algaval aastat oma 100. juubelit!

 • JA Eesti jõulutervitus

  17 December 2018

  JA Eesti mõtteid imeliseks jõuluajaks ja uueks aastaks.

 • JA Eesti tegevust tunnustati Euroopas kahe auhinnaga!

  14 December 2018

  Miski pole võimatu! JA Eesti organisatsiooni tunnustati Thomas J. Bata kvaliteediauhinnaga!

 • Eesti õpilasfirmade laat tuleb taas!

  13 December 2018

  JA Eesti kutsub kõiki Eesti õpilasfirmade laadale 2019 juba 9. veebruaril 2019 Tallinnas!

 • Toimub esimene mini-minifirmade laat!

  26 November 2018

  5. aprillil toimub esimest korda ajaloos mini-minifirmade laat, kust saavad osa võtta 5.-6. klassi õpilased.

 • Hea JA Eesti sõber!

  22 November 2018

  JA Eestil on rõõm kutsuda Sind Kesk-Läänemere ühisõpilasfirmade projekti lõpuseminarile SEB Innovatsioonikeskuses neljapäeval, 13. detsembril kell 14-16!

 • Tule jõululaatadele!

  22 November 2018

  Vali endale kalendrist sobiv nädalavahetus ning tule vaata, mida õpilasfirmad sel aastal jõululaatadel pakuvad! Laadad toimuvad nii Värskas, Pärnus, Narvas, Tallinnas, Tartus kui ka Raplas.

 • Töövarjupäeval varjutavad noored nii peaministrit kui professionaalseid blogijaid

  22 November 2018

  22. novembril toimus üleriigiline ametlik töövarjupäev, mil ligi 3000 gümnaasiumiõpilast jälgis erinevate elualade spetsialistide, tippjuhtide, poliitikute ning ka blogijate tööpäeva.

 • Youth Empowered avaseminar "Meil ei ole planeeti B"

  19 September 2018

  Tule ja osale Youth Empowered õppesarja avaüritusel "Meil ei ole planeeti B" juba 6. oktoobril Tallinnas! Üritus on osalejatele tasuta.

 • Tule Nordic Business Forum ühisvaatamisele!

  11 September 2018

  26.-27. oktoobril korraldavad JA Eesti ja EBS Nordic Business Forum 2018 ühisvaatamise EBS-i aulas!

 • Ja ongi uus õpik valmis!

  30 August 2018

  24. septembril kell 12.00 toimub uue õpiku tutvustus majandusõpetajatele ja teistele huvilistele SEB Innovatsioonikeskuses.

 • Tule ja avalda arvamust!

  07 August 2018

  Olete oodatud 10.-11. augustil Arvamusfestivalile Haridus 2.0 alale, kus arutleme ettevõtliku hariduse teemal.

 • ÕF sEst neiud valisid endale välja kaunid Montoni kleidid, millega Euroopat vallutada!

  22 June 2018

  2018. aasta Eesti parim õpilasfirma sEst sõidab juba järgmise kuu keskpaigas Serbiasse.

 • Parimad sõitsid Taxify-ga peaministrile külla

  21 June 2018

  Mis ühendab Eesti üht parimat tarkvaraettevõtet ja peaminister Jüri Ratast?

 • Gümnasist, registreeru avatud uste päevale!

  28 May 2018

  Coca-Cola HBC Eesti korraldab 4. juunil vahva ürituse nimega "Open Doors Day". Üritus on suunatud gümnasistidele ja tudengitele.

 • Parimaks õpilasfirmaks valitud sEST paneb Eesti looduse ehetesse

  14 May 2018

  11. mail valiti Tartus Eesti Rahva Muuseumis 23. korda Eesti parim õpilasfirma, milleks osutus Tallinna Reaalkooli õpilaste sEST, mis köidab oma käsitööehetesse ehedat Eestimaa loodust, näiteks samblike, lehti, rabapinnast jne. Noorte juhendajaks on Riin Saar.

 • Viies riigis läbi viidud uuring näitab ettevõtlushariduse mitmeid positiivseid mõjusid

  20 November 2017

  Kui vähemalt pooltel koolilõpetajatest oleks olemas praktiline kogemus oma ettevõtte loomisest juba koolieas, milline oleks selle sotsiaalne mõju ja mõju noorele endale? See oli vaid üks nendest küsimustest, mida uuriti projekti Innovation Cluster for Entrepreneurship Education (ICEE) käigus.

 • Eesti õpilasfirma Festera on Euroopa parim!

  13 July 2017

  Eesti parim õpilasfirma 2017 Festera sai hakkama hiilgava esinemisega Euroopa lavalaudadel, kui Euroopa aasta õpilasfirmade võistlusel tõestati rahvusvahelisele žüriile, et just nemad on väärt Euroopa parima tiitlit! Brüsselis toimunud võistlusel tegid Eesti noored nõnda särava etteaste, et žüriile ei jäänud valikuvõimalust. Euroopa parimaks kuulutati meie enda Festera!

We updated our privacy policy which has been specifically adjusted to reflect the new GDPR regulation Learn more.

I accept cookies from this site