Uudised

Projektijuhtimise e-õppe moodul on valmis kasutamiseks!

05 October 2022

Sellest õppeaastast on JA Eesti õpilasfirma programmi juurde lisandunud projektijuhtimise e-õppe moodul.

Projektijuhtimise e-õppe moodul on mõeldud sissejuhatuse andmiseks projektijuhtimise temaatikasse.  Moodulit on võimalik integreerida õpilasfirma programmi, kasutada loov- või praktilise töö planeerimisel või eraldiseisvate projektide juures. Õppematerjal on suunatud 15–18 aastastele õpilastele, kuid on sobilik nii noorematele kui vanematele. Mooduli läbimine võtab õpilasel aega umbes 1,5 h, see on üles ehitatud ühe õpilasfirma loo näitel ning õpilased saavad tutvuda projektijuhtimise valdkonnaga ise praktilisi ülesandeid läbi tehes. Juba läbi proovitud ülesandeid on edaspidi õpilastel suurepärane kasutada oma ettevõtlustunni raames ja oma õpilasfirma tegevusi planeerides.

Projektijuhtimise e-õppe mooduli ingliskeelse versiooniga saate tutvuda SIIN lingil.

Eestikeelne õppemoodul on valmis kasutamiseks septembri keskpaigast! Veebilehele lisandub eesti keele valik. Õppemoodul on saadaval ka ukraina keeles!

Projektijuhtimise õppematerjali kasutamise eelduseks on klasside registreerimine opetaja.ja.ee platvormil. Palume sel õppeaastal registreerida ka enda n-ö projektiõppe klassid. Soovime projekti aruandluse jaoks teada, mitu õpilast projektijuhtimise e-õppe moodulit sel õppeaastal läbib. Palun lisage JA Eesti õpetajate veebilehel klasse registreerides ka projektiõpet läbivate õpilaste arvud.

Registreerimise alusel saadame teile emailile ka õpetaja juhendi, millest leiate nõuandeid õppemooduli läbimiseks, selgitusi projektijuhtimise ülesannete kohta ning soovitusi, kuidas klassis ülesannete sisu analüüsida.

Projektijuhtimise e-õppe moodul on valminud JA Euroopa koostööst PMIEF’ga (Project Management Institute Educational Foundation). JA Eesti osaleb koos 21 teise Euroopa riigi JA organisatsiooniga uues projektijuhtimise teemalises projektis ning hakkame projektijuhtimise e-õppe moodulit rakendama õpilasfirma programmi juures alates 2022/2023 õppeaastast.

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-