Uudised

Parimad sõitsid Taxify-ga peaministrile külla

21 June 2018

Mis ühendab Eesti üht parimat tarkvaraettevõtet ja peaminister Jüri Ratast?

Vastus küsimusele - asjaolu, et nad soovisid kohtuda selle aasta Eesti parimate õpilasfirmadega. 20. mail said võistluse „Eesti parim õpilasfirma 2018“ finalistid ning nende juhendajad võimaluse minna külla Taxify-sse ning seejärel astuda peaministri jälgedes Stenbocki majas.

Päev algas Taxify kontorist, kus võttis noored ettevõtjad vastu Taxify asutaja ja tegevjuht Martin Villig. Villig jagas noortele ettevõtjatele soovitusi ning tutvustas Taxify tulevikku. Taxify plaanib oma tegevusega jõuda Euroopa tippu, kuid nagu kõige heaga, ei ole seegi teekond sprint, vaid pigem maraton. Martin Villigu sõnul ei otsi tänapäeval inimesed enamasti nn „08:00-17:00 tööd“, vaid pigem ägedat tööd, mida ka paljud ettevõtted on hakanud pakkuma. Oma töötajate usaldamine on oluline ning sama oluline on alati teada kuidas su töötajatel läheb. Taxify tegevjuht soovitas noortel esmalt töötada oma teenuse kallal, muuta see kvaliteetseks ning alles siis teha sellele turundust.

Martin Villigu tütar Victoria pääses sel aastal oma ruudujoonelisi vihikuid tootva õpilasfirmaga Notest võistluse „Eesti parim õpilasfirma 2018“ finaali ning pälvis rahva lemmiku eripreemia.

Taxify toetas ka JA Eesti uue majandusõpiku ilmumist.

Päev jätkus meeleoluka peaministri vastuvõtuga Stenbocki majas. Iga-aastaseks traditsiooniks on saanud külastada õpilasfirmade finaalvõistluse tublimatega peaministrit ning tutvuda tema tööga.

Ratas tunnustas õpilasfirmade noori, et nad on võtnud riske ja teinud midagi palju rohkemat, kui kooliprogrammi otsene läbimine seda ette näeb. Ta kuulas kõiki õpilasfirmade esitlusi huviga, tunnustas noori tehtu eest ning innustas neid oma tooteid ja teenuseid edasi arendama ning edasi pürgima.

 
Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-