Uudised

ÕF sEst neiud valisid endale välja kaunid Montoni kleidid, millega Euroopat vallutada!

22 June 2018

2018. aasta Eesti parim õpilasfirma sEst sõidab juba järgmise kuu keskpaigas Serbiasse.

Maikuus kuulutati välja Eesti parim õpilasfirma 2018 ning alates sellest ajast on õpilasfirma ning mentorid töötanud lakkamatult, et hoida Eesti lipp Euroopas kõrgel ka sel aastal. Õpilasfirma ettevalmistamisega tegelev JA Eesti arendusjuht Epp Vodja sõnul sEsti ettevalmistamine Euroopa võistluseks on täies hoos. "Lähtume sellest, et see ei ole vaid võistlust, vaid eelkõige üks pisike osa meie riigi turundustööst. Seega tuleb taas paista silma hästi, ükskõik kas auhinnaline koht tuleb või ei," sõnas Vodja. Aruanne sai esmaspäeval valmis, edasi keskendutakse lavaesinemisele. "Hoidke noortele pöialt, see aitab alati!" on Epp Vodja soovitus kõigile eestlastele.

Lisaks aruande kirjutamisele, toodete disanimisele ja tootmisele ning lavaesinemise harjutamise, jõudsid õpilasfirma sEst viis vahvat neiut käia ka Moetänaval, et valida välja imekaunid Montoni kleidid. Just nendes lillelistes ja rohelistes kleitides sõidavad nad Belgradisse, et tutvustada oma käsitöö ehteid, millesse on lisatud killuke loodust. Monton on juba 8 aastat toetanud Eesti parimat õpilasfirmat ning aidanud noored ettevõtjad Euroopa võistluseks kõige stiilsemalt riidesse.

Õpilasfirma sEst toodab käsitööna valmivaid ehteid, kuhu on lisatud killuke loodust. Vaigu ja looduse ühildamisel valmivad kaunid ehted, mis on unikaalsed ja kordumatud.

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-