Uudised

Aita valida aasta tegija!

26 March 2019

Esita oma kandidaat JA Eesti aasta ettevõtlusõpetaja, aasta mentori või JA Eesti vägeva vilistlase tiitlile ning aita meil tunnustada parimaid!

 

 

 

Aasta ettevõtlusõpetaja tiitel on välja antud juba 7 järjestikusel aastal ning JA Eesti juubeliaastal valiti ka aastate õpetaja. Oleme tänulikud kõigile õpetajatele nende tehtud töö ja vaeva eest.

Esita kandidaat JA Eesti aasta ettevõtlusõpetaja 2019 tiitlile SIIN.


Junior Achievement Eesti soovib tunnustada ka inimesi, kes on vabatahtlikuna aidanud kaasa noore põlvkonna ettevõtjate arendamisele! Tahame esile tõsta inimesi, kes on jaganud oma teadmisi õpilastele klassitunnis või ärikonsultandina ning aidanud lähendada ettevõtlusõpet tegelikule ärimaailmale.

Esita kandidaat JA Eesti aasta mentor 2019 tiitlile SIIN.


27 aasta jooksul on JA Eesti saanud endale hinnanguliselt üle 50 000 väärika vilistlase, kellest nii mõnigi on saanud tõsiseks tegijaks nii Eestis kui ka välismaal. Meie programmide eesmärk ei ole kunagi olnud olla tippsündmus noore inimese elus. Eesmärk on olnud luua noorele fundamentaalne stardiplatvorm, saamaks tõeliseks tuleviku tegijaks. Seetõttu hindame selle konkursi raames eelkõige saavutusi, mis on korda saadetud pärast meie programmi lõpetamist.

Esita kandidaat "JA Eesti Vägev Vilistlane 2019" tiitlile SIIN.

 

Kandidaate on võimalik esitada kuni 23. aprillini!

Laureaadid kuulutame välja juba 9. mail toimuva võistluse „Eesti parim õpilasfirma 2019“ galal.

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-