Uudised

COYC19: Brandi ettevalmistused

27 June 2019

3.-5. juulil toimub 30. korda võistlus, mille käigus valitakse Euroopa parim õpilasfirma. Võistlus toimub Lille’s, Prantsusmaal. Eestit sõidab esindama võistluse „Eesti parim õpilasfirma 2019“ võitnud õpilasfirma Brand Hugo Treffneri Gümnaasiumist.

Kõigil poolehoidjatel on võimalik Eesti parimale õpilasfirmale kaasa elada JA Eesti Facebooki lehe vahendusel. Sel aastal ei toimu võistlusest otseülekannet, kuid õpilasfirma Brand aitab meil nii meie Facebooki lehte kui Instagrami story’t aktuaalsena hoida.

Mai alguses pärjati õpilasfirma Brand Eesti parima õpilasfirma 2019 tiitliga. Alates sellest hetkest on noormehed koos JA Eesti meeskonna ning teiste tegijatega pidevalt tööd teinud, et Eesti lipp sel aastal Prantsusmaal kõrgel hoida. Brandi on nõu ja jõuga aidanud Kirjastus SEIK asutaja Rudolf-Gustav Hanni, kes oli mõned aastad tagasi oma õpilasfirmaga Eesti õpilasfirmade võistluse finaalis. JA Eesti arendusjuht Epp Vodja sõnab: „Selle aastal tiheda konkurentsiga võistluse võitis vaieldamatult aasta parim õpilasfirma. Brandi poisid on aasta läbi tugevasti tööd teinud ja jätkavad seda ka ettevalmistusperioodil. Neil on oma õpilasfirma kohta väga selge visioon, mida nad peavad varsti rahvusvahelise žürii ees kaitsma.“ 

Brandi meeskond on terve aasta vältel ühtselt töötanud enda eesmärkide nimel. Brandi tegevjuht Mihkel Mariusz Jezierski kommenteerib ettevalmistusi võistluseks: "Usume, et just hea ettevalmistus on edu võtmeks. Euroopasse läheme suurepärase enesetundega, kuid loomulikult ei puudu põuest ka kerge ärevus. Anname Brandile kohaselt endast parima - see ongi esmatähtis."

Lisaks õpilasfirma aruande kirjutamisele ja vormistamisele, lavaesinemise lihvimisele ning müügistendi disainimisele, on oluline ka õpilasfirma liikmed esinduslikult riidesse panna. Seda on aidanud igal aastal teha Monton, kust stilisti nõuannetele vastavalt oleme saanud täpselt need õiged riided õpilasfirmade liikmetele. Selgi korral said noormehed endale šikid tumehallid triibulised püksid, elegantsed mustad vestid ja pintsakud ning aegumatud valged triiksärgid.

Võistlusel „Euroopa parim õpilasfirma 2019“ osaleb kokku 40 õpilasfirmat üle kogu Euroopa. „Võistlus ei tule Eestile sel aastal kerge. Tänavu on Euroopas võistlemas väga palju rohelise mõtteviisiga õpilasfirmasid, kelle missioon on maailma ökokatastroofist päästa. Meie poisid aga pakuvad inimese tervisele kasulikke ilutooteid. Omamoodi maailmapäästmine on ju seegi. Loodame, et poisid suudavad selles ka žüriid veenda. Eestis on nad endale juba suure hulga fänne leidnud, Euroopa aga ootab veel vallutamist“ sõnas Vodja.

Teiste võistlusel osalevate õpilasfirmadega on võimalik tutvuda SIIN.

Õpilasfirma Brand toodab eestimaiseid ja kvaliteetseid juukseviimistlustooteid. Brandi sõitu Euroopa võistlusele rahastab Haridus- ja Teadusministeerium.

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-