Uudised

Kõrgharidus Hollandis?

27 January 2020

Alanud on Hollandi ülikoolidesse kandideerimine, mistõttu on meil hea meel kutsuda kõiki huvilisi Hollandi kõrghariduse infopäevale 4.veebruaril Tallinnas.

Holland on riik, kus väga paljud ingliskeelsed bakalaureuseõppe programmid sisaldavad praktikat, elulisi ülesandeid koostöös ettevõtetega ja välisprojekte. See on haridus, mis sobib just ettevõtliku loomuga noortele.

Sel aastal tulevad “Dutch Days” raames meile külla kolm Hollandi ülikooli – Hanze University of Applied SciencesNHL Stenden University of Applied Sciences ning Rotterdam Business School.

Kõigil osalejatel on võimalus osa võtta ülikoolide töötubadest ning tutvuda lähemalt õppimisvõimalustega. Ülikoolide esindajad jagavad praktilisi nõuandeid Hollandisse kandideerimiseks.

Tallinnas toimub “Dutch Days” infoseminar 4. veebruaril kell 16-18 Hotel Europa konverentsikeskuses. 5.veebruaril toimub sama üritus Riias.

Hollandi infoseminar toimub vabas vormis, mis annab võimaluse saada vastuse kõikidele veel lahtistele küsimustele Hollandis õppimise ja elamise osas! Kuna kohale tulevad ka tudengid, kes hetkel õpivad Hollandis või on seal hariduse juba omandanud ning tagasi Eestisse tulnud, siis kindlasti saab kuulda ka tudengite isiklikest kogemustest, töötamisest kooli kõrvalt ja karjäärivõimalustest pärast õpingute lõpetamist.

Infoseminarid on inglise keeles ja kõigile tasuta, kuid kohtade arv on piiratud! Osalemiseks on lihtsalt vaja eelnevalt registreeruda ürituse kodulehel: www.dutch-days.com.

Kõiki Hollandi koolidesse kandideerijaid ootame ka konsultatsiooni. Lepi kohtumise aeg kokku varakult, sest Hollandisse kandideerimise eeltähtaeg Dream Foundationi süsteemis on juba 1.veebruaril 2020 (järgmine kandideerimise tähtaeg tuleb 1.märtsil).

PS! Loe ka Miku blogilugu Hollandis õppimisest SIIN.

 

 

Üritusi korraldab ja välisülikoolidesse kandideerimisega aitab Dream Foundation SA. Meie organisatsiooni eesmärgiks on muuta välismaale õppima minek lihtsaks, mugavaks ja taskukohaseks. Dream Foundation sai alguse 2008. aastal Eestis. Ajapikku oleme kasvanud suuremaks ja tänaseks tegutseme kümnes riigis üle Euroopa. Eestis tegutseb meie meeskond lisaks Tallinnale ka Tartus. Võta meiega ühendust: estonia@dreamfoundation.eu

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-