Uudised

Saa osa stendivoorust!

18 July 2020

22. juulil kell 17:00-19:00 on kõigil huvilistel võimalik osa saada võistluse „Euroopa parim õpilasfirma 2020“ stendvoorust. Virtuaalsel messialal liikumiseks on vajalik end eelnevalt registreerida.

Algselt Portugalis toimuma pidanud võistlus „Euroopa parim õpilasfirma 2020“ on kolinud täielikult üle veebi. Õnneks on võistlus kolinud lähemale ka publikule ja kõigile poolehoidjatele!

Kutsume Sind osa saama virtuaalsest stendivoorust, kus on võimalik tutvuda kõigi 40 finalistiga eri riikidest, esitada neile küsimusi ja uurida lähemalt nende tooteid. Kindlasti külasta ka Eesti õpilasfirmat EHA ja ära unusta nende poolt oma hääl anda rahva lemmiku hääletusel (hääletuskeskkond on avatud kuni 24.07 kell 12)! Eesti ja teiste riikide õpilasfirmadega on võimalik tutvuda SIIN.

Stendivooru külastamiseks virtuaalsel messialal on oluline eelnev registreerimine. Registreerida on võimalik SIIN kuni 22. juulini kell 14:00. Registreerunud külastajatele saadetakse stendivooru toimumise päeval vastavasisuline link.

Stendivoor on huvilistele avatud 22. juulil kell 17:00-19:00 Eesti aja järgi. Messialal liikumiseks ja õpilasfirmadega suhtlemiseks on soovituslik kasutada arvutit, millel on Chrome, Edge, Safari või Firefox veebilehitseja. Nutitelefonide ja tahvelarvutitega ei ole võimalik virtuaalses stendivoorus kahjuks osaleda.

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-